200 zł na zakupy w Lidlu z kartą kredytową w banku Citi Handlowy!

200 zł do Lidla z kartą kredytową w Citi Handlowy!

Tylko dziś do północy można składać wnioski w promocji kart kredytowych w banku Citi Handlowy, w której czeka nagroda w postaci bonu o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Dla tych, którzy się na nią nie załapali nie powinien to być jednak powód do zmartwień, ponieważ trwa inna akcja z bardzo podobnymi warunkami, w której czeka 200 zł premii na zakupy w sklepach Lidl!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja jest przeznaczona dla nowych klientów banku rozumianych jako osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Citi Handlowy żadnej głównej karty kredytowej. Posiadacze innych produktów, np. konta osobistego z powodzeniem mogą skorzystać z opisywanej oferty. Ponadto z uwagi, że jest to produkt kredytowy, należy również posiadać zdolność kredytową, by taką kartę otrzymać. Na stronie promocji wskazane są następujące minimalne wymagania względem osób ubiegających się „kredytówkę”:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 2% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić wniosek o kartę kredytową Simplicity na dedykowanej stronie promocji. Następnie w ciągu kilku dni zadzwoni konsultant, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o kartę kredytową w banku Citi Handlowy. Konieczne będzie też przedstawienie dokumentów potwierdzających posiadane dochody w ciągu 10 dni roboczych od wysłania wniosku. W zdecydowanej większości przypadków wystarczające będą wyciągi z ostatnich 3 miesięcy potwierdzające wpływy wynagrodzenia. Promocja trwa tylko do 31 lipca 2020 r. i do tego czasu trzeba wypełnić formularz na stronie promocji! Samą umowę o kartę można zawrzeć w terminie późniejszym, a sam proces odbywa się za pośrednictwem kuriera.

Czytaj także: Do 250 zł w gotówce dla otwierających konto w BNP Paribas!

Jak otrzymać 200 zł do wykorzystania w sklepach Lidl?

Do zgarnięcia nagrody w postaci karty prezentowej do wykorzystania w sklepach Lidl na terenie Polski potrzebne jest jeszcze spełnienie kilku warunków. Przede wszystkim należy pobrać aplikację mobilną Citi Mobile i za jej pośrednictwem aktywować otrzymaną kartę. Następnie do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile. Z kolei do końca 3 miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy o kartę należy wydać co najmniej 1000 zł w formie transakcji bezgotówkowych. Można to zrobić zarówno jednorazowo jak i rozłożyć sobie wydatki na mniejsze płatności. Przykładowo, zawierając umowę w lipcu 2020, transakcje kartą należy wykonać do końca października 2020 r.

W tym miejscu zaznaczyć należy, że regulamin promocji wyklucza tzw. transakcje szczególne. To, czym one są, można dowiedzieć się z regulaminu kart kredytowych Citibanku. Wskazuje on następujące rodzaje transakcji szczególnych:

  • Wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych,
  • Transakcja w urzędzie pocztowym,
  • Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie.

Jak widać wykluczone są jedynie przelewy z rachunku karty, transakcje u bukmacherów, płatności w urzędzie pocztowym oraz u pośredników płatności np. doładowania w aplikacji Revolut. Wszystkie inne, zwykłe płatności zarówno w sklepach, jak i w Internecie z powodzeniem będą uwzględnione w opisywanej akcji.

Czytaj także: 300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Informacja o przyznaniu nagrody zostanie wysłana w bankowości internetowej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków akcji, czyli im wcześniej wydasz wymaganą kwotę, tym szybciej dostaniesz nagrodę. Sama karta prezentowa o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Lidl będzie wysłana na adres korespondencyjny podany w banku w ciągu dwóch miesięcy od momentu otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków oferty. Termin jej ważności będzie wynosił 6 miesięcy, a z karty będzie będzie skorzystać wielokrotnie aż do wyczerpania środków. Na koniec jedna  uwaga – nagroda będzie przyznana tylko jeśli karta kredytowa będzie aktywna. Dopiero po otrzymaniu nagrody, jeśli ktoś będzie chciał, może bez obaw zrezygnować z karty.

Czytaj także: HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

Karta Simplicity – prześwietlenie oferty!

W promocji można wyrobić kartę Simplicity, która jest wydawana bezpłatnie. Korzystanie z niej może kosztować 12 miesięcznie, lecz można tej opłaty uniknąć wykonując płatności na sumę min. 1000 zł miesięcznie. Aby nie ponosić innych opłat z tytułu użytkowania karty wystarczy spłacać wydatki poniesione kartą w okresie bezodsetkowym i w ten sposób uniknąć odsetek oraz nie ponosić dodatkowych kosztów 😉 Pamiętać należy również, że tak jak w przypadku innych kart kredytowych dostępnych na rynku lepiej nie dokonywać wypłat z bankomatów ani przelewów z rachunku karty. Są to operacje niestandardowe dla kart kredytowych, które są obarczone dodatkowymi prowizjami!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *