200 zł na karcie paliwowej za założenie karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas!

200 zł na BP za kartę w BGŻ BNP Paribas!

Wystartowała właśnie nowa promocja, w której zyskać można zakładając kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas. Tym razem do zgarnięcia jest 200 zł w formie karty paliwowej do wykorzystania na stacjach sieci BP. Niektórych na pewno ucieszy fakt, że skrócono okres karencji dla byłych klientów, przez co osoby, które stosunkowo niedawno posiadały kredytówkę w tym banku, ponownie mogą stać jego klientami, zdobywając przy tym dodatkową nagrodę. Minusem jest zaś niższa wartość nagrody, w porównaniu do ubiegłych akcji. Wszystkie szczegóły w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:
– zawrą z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 31 sierpnia 2018 r.;
– w okresie 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę w ramach promocji, nie posiadają żadnej innej karty kredytowej w tym banku, nie rozwiązali takiej umowy lub nie stała się ona nieważna;
– nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.
 
Tym samym posiadacze innych produktów w banku np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w promocji 🙂 Ważna kwestia to limit nagród w promocji. Tych jest 2000 sztuk. W przypadku ich wyczerpania bank poinformuje o tym fakcie poprzez stronę https://mambonus.pl/regulaminy
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie złożenie wniosku o kartę poprzez dedykowany formularz dostępny na stronie promocji tutaj lub w oddziałach banku. Składając wniosek w oddziale koniecznie należy upewnić się, że zostanie on podpięty do właściwej promocji. Zdarzają się bowiem sytuacje, że pracownicy banków składają wnioski w taki sposób, by samemu uzyskać prowizję za pozyskanie klienta, co niekoniecznie oznacza uwzględnienie w ramach promocji. Składając wniosek przez Internet przez wskazaną stronę nie ma takiego ryzyka.
 

Karta paliwowa o wartości 200 zł za wydanie 2000 zł!

Co trzeba zrobić aby otrzymać samą nagrodę? W ciągu dwóch pierwszych miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę należy wydać otrzymaną kartą 2000 zł (Uwaga – liczy się data rozliczenia transakcji!). Co ciekawe pod uwagę brane będą zarówno transakcje bezgotówkowe jak i gotówkowe. Także by spełnić warunki akcji można zarówno płacić w sklepach i punktach usługowych oraz w Internecie, ale również i wyjąć środki z bankomatu lub dokonać przelewu z rachunku karty. Ale uwaga – transakcje gotówkowe w przypadku kart kredytowych są zawsze obarczone dodatkowymi prowizjami. Przykładowo wypłata gotówki z bankomatu znajdującego się w oddziale banku BGŻ BNP Paribas będzie kosztowała 3,5 zł plus ewentualne odsetki za okres faktycznego zadłużenia. Jeśli to będzie inny bankomat, prowizja wyniesie już 4,9% minimum 10 zł!
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda, czyli karta paliwowa BP Supercard o wartości 200 zł zostanie wysłana nie później niż do 30.11.2018 r. listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sama karta będzie ważna przez 24 miesiące od daty jej aktywacji, więc czasu na jej wykorzystanie będzie całkiem sporo. Z karty można korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich znajdujących się na niej środków.
 

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonane zostaną min. 4 płatności na kwotę 50 zł to przyznane zostanie dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS. Przystąpienie jak i korzystanie z programu Mambonus jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej.
 

100 zł za 8 płatności Apple Pay!

Posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą dodatkowo zyskać dodając swoją kartę kredytową do aplikacji Wallet i płacąc za pomocą Apple Pay. Za 8 transakcji dokonanych w ten sposób można zyskać 2x 50zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. O szczegółach tej akcji pisałem tutaj.

A ile to wszystko kosztuje?

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas może nas kosztować 72 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Standard lub 150 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Gold, lecz aktualnie trwa promocja, w której w bardzo łatwy sposób można pozbyć się tej opłaty w pierwszym roku użytkowania karty. Wystarczy, że wydamy otrzymaną kartą min. 500 zł w przypadku karty Mastercard Standard lub min. 1000 zł w przypadku karty Mastercard Gold w ciągu 2 pierwszych cykli rozliczeniowych i wspomniane opłaty nie zostaną pobrane. Tym samym spełniając warunki promocji, jednocześnie zapewniony jest brak opłat w pierwszym roku 🙂
 
 
Pełny regulamin promocji z kartą paliwową znajduje się tutaj, promocji z 5000 punktów na start tutaj a Taryfa Opłat i Prowizji tutaj.
 
Na koniec przypomnę, że w banku BGŻ BNP Paribas trwają promocje, w których można zyskać zakładając konto osobiste. Do wyboru są dwie akcje:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *