200 zł na karcie paliwowej BP za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!

200 zł na BP za kartę w BGŻ BNP Paribas!
Powraca promocja karty kredytowej w banku BGŻ BNP Paribas! Ponownie do zdobycia jest 200 zł w formie karty paliowej do wykorzystania na stajach sieci BP. Tym razem jednak okres trwania samej oferty jest bardzo krótki, a i dostępna pula nagród została ograniczona do 1400 sztuk! Warto więc się pośpieszyć, ponieważ akcja może zakończyć się przed czasem, a jej warunki są bardzo łatwe do spełnienia!


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy spełniają następujące warunki:
– zawrą z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold w okresie trwania promocji tj. do 16 września 2018 r.;
– w okresie 12 miesięcy przed dniem zawarcia umowy o kartę w ramach promocji, nie posiadają żadnej innej karty kredytowej w tym banku, nie rozwiązali takiej umowy lub nie stała się ona nieważna;
– nie są pracownikami banku lub innych podmiotów z grupy kapitałowej zatrudnionymi na podstawie umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych.

Tym samym posiadacze innych produktów w banku np. kont osobistych nie są wykluczeni z udziału w promocji 🙂 Ważna kwestia to limit nagród w promocji. Tych jest 1400 sztuk. W przypadku ich wyczerpania bank poinformuje o tym fakcie poprzez stronę https://mambonus.pl/regulaminy 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie złożenie wniosku o kartę poprzez dedykowany formularz dostępny na stronie promocji lub w oddziałach banku. Po podaniu swoich danych w tym imienia i nazwiska, numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail oddzwoni konsultant banku, który poprowadzi Cię przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Samą umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w oddziale banku.
 

Karta paliwowa o wartości 200 zł za wydanie 2000 zł!

Co trzeba zrobić aby otrzymać samą nagrodę? W ciągu dwóch pierwszych miesięcy od daty zawarcia umowy o kartę należy wydać otrzymaną kartą 2000 zł (Uwaga – liczy się data rozliczenia transakcji!). Jak najprościej spełnić ten warunek? Wystarczy wypłacić tę kwotę z bankomatu należącego do BGŻ BNP Paribas. Zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji, którą zamieszczam na końcu wpisu, taka operacja będzie kosztować 3,5 zł. Ale pamiętaj, tak niska opłata dotyczy tylko bankomatów własnych banku! Wypłacając z innych urządzeń zapłacisz już 4,9% wartości wypłaty, ale minimum 10 zł! Jako, że wypłata z bankomatu to transakcja gotówkowa, to będą od niej naliczane odsetki. Jak ich uniknąć? Po prostu spłacić tego samego dnia całą kwotę, którą wyjmiemy z bankomatu 😉 W ten sposób płacąc 3,5 zł zyskujemy nagrodę wartą 200 zł!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda, czyli karta paliwowa BP Supercard o wartości 200 zł zostanie wysłana nie później niż do 21.12.2018 r. listem poleconym za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sama karta będzie ważna do 9.07.2020 r, więc czasu na jej wykorzystanie będzie całkiem sporo. Z karty można korzystać wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich znajdujących się na niej środków.
 

5000 punktów mamBONUS  w dodatkowej promocji!

Aktualnie trwa jeszcze jedna promocja pozwalająca zwiększyć zyski z założenia karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas. Jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po zawarciu umowy o kartę wykonane zostaną min. 4 płatności na kwotę 50 zł to przyznane zostanie dodatkowe 5000 punktów w programie mamBONUS. Przystąpienie jak i korzystanie z programu Mambonus jest całkowicie darmowe. Rejestracji w programie należy dokonać tutaj, najlepiej od razu po otrzymaniu karty kredytowej.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas może nas kosztować 72 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Standard lub 150 zł rocznie w przypadku karty Mastercard Gold, lecz aktualnie trwa promocja, w której w bardzo łatwy sposób można pozbyć się tej opłaty w pierwszym roku użytkowania karty. Wystarczy, że wydamy otrzymaną kartą min. 500 zł w przypadku karty Mastercard Standard lub min. 1000 zł w przypadku karty Mastercard Gold w ciągu 2 pierwszych cykli rozliczeniowych i wspomniane opłaty nie zostaną pobrane. Tym samym spełniając warunki promocji, jednocześnie zapewniony jest brak opłat w pierwszym roku 🙂
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *