200 zł na Allegro w prostej promocji banku PKO BP!

200 zł na Allegro z kontem w PKO BP!

Bank PKO BP dość rzadko serwuj promocje związane z założeniem rachunku osobistego. Teraz jednak wystartowała nowa akcja, w której można zdobyć aż 200 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Same warunki akcji są bardzo proste, ale warto się spieszyć, ponieważ w promocji obowiązuje limitowana pula 3000 nagród!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest tylko dla osób, które po 1 stycznia 2019 roku nie posiadały w banku PKO BP (w tym w Inteligo) żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Posiadanie innych produktów, np. kredytu, nie stanowi żadnego problemu. Dla jasności dodam, że konto w banku PEKAO, również nie stanowi problemu 😉

Czytaj także: 300 zł premii za założenie konta w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji należy złożyć wniosek o otwarcie Konta za Zero lub Konto dla Młodych w PKO BP wraz z kartą debetową najpóźniej do 18 września 2020 r. W tym terminie konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zgodę można wyrazić już we wniosku o założenie rachunku lub później poprzez np. bankowość internetową i nie można jej odwołać do czasu otrzymania nagrody. Samą umowę zawiera się albo online za pośrednictwem aplikacji mobilnej IKO albo za pośrednictwem kuriera i co istotne przywozi on od razu kartę debetową do rachunku, więc praktycznie od razu można w pełni korzystać z konta.

Czytaj także: Do 720 zł z BP Motokartą w banku Citi Handlowy + 3000 zł do wygrania w konkursie!

200 zł na Allegro za płatności kartą i BLIKIEM!

Po otwarciu rachunku uczestnik musi już tylko spełnić ostatnie warunki niezbędne do otrzymania nagrody. Należy najpóźniej do 18 września 2020 r. zgłosić swój udział w promocji, poprzez dedykowaną stronę programu. Konieczne będzie też wykonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz 3 BLIKIEM na dowolne kwoty, najpóźniej do 9 października 2020 r. W akcji obowiązuje limitowana pula 3000 nagród, więc trzeba pamiętać o bardzo istotnym zapisie z regulaminu promocji :

Nagrody będą wydawane według kolejności spełnienia przez Uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody.

Tym samym po aktywowaniu rachunku i otrzymaniu karty najlepiej jak najszybciej spełnić warunki płatności kartą i BLIKIEM aby załapać się na nagrodę! Co prawda bank zobowiązuje się do poinformowania na stronie promocji o wyczerpaniu puli nagród, a nawet przewiduje możliwość jej zwiększenia, ale mimo wszystko warto się spieszyć 😉

Czytaj także: 220 zł bonusu z kontem osobistym w Banku Millennium!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Wszyscy, którzy spełnią warunki akcji do 30 sierpnia 2020 r. otrzymają kod do wykorzystania w serwisie Allegro.pl najpóźniej do 25 września 2020 r. Jeśli warunki spełnisz później, ale we wskazanych wyżej terminach, to kod otrzymasz do 6 listopada 2020 r. Wszystkie kody mają być ważne do 30 czerwca 2021 r.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku + 2% na lokacie + zwroty za płatności!

Konta w PKO BP – prześwietlenie oferty!

Podstawowym rachunkiem w PKO BP jest Konto za Zero, a także Konto dla Młodych przeznaczone dla osób do 26 roku życia. Oba warianty konta cechują się brakiem opłat za ich prowadzenie. Jeśli chodzi zaś o kartę debetową, to w przypadku Konta za Zero trzeba wykonać min. 5 płatności kartą i/lub BLIKIEM miesięcznie w formie transakcji bezgotówkowych (liczą się miesięczne okresy od zawarcia umowy, a nie miesiące kalendarzowe) inaczej koszt użytkowania karty wyniesie 10 zł/msc. W przypadku Konta dla Młodych karta może kosztować 5 zł miesięcznie, ale wykonanie nią lub BLIKIEM 4 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, zwalnia z jej naliczenia. I ostatnia kwestia czyli wypłaty z bankomatów. Dla posiadaczy Konta dla Młodych są one w pełni darmowe. Z kolei w przypadku Konta za Zero darmowe są tylko wypłaty z bankomatów PKO BP. Za inne zapłacimy aż 10 zł

Załóż Konto za Zero!

Załóż Konto dla Młodych!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *