200 zł do sklepów Decathlon lub Douglas za założenie karty kredytowej w mBanku!

200 zł za kartę kredytową w mBanku!
Chociaż w promowaniu ofert kart kredytowych zdecydowanie króluje Citibank, to dziś na blogu chcę opisać ciekawą ofertę od mBanku. Oferuje on bowiem 200 zł w formie voucherów do sklepów Decathlon lub Douglas (sam wybierasz, który sklep Cię interesuje) za założenie karty kredytowej World Mastercard. Kto może skorzystać z promocji? Jakie są jej warunki? Czy są jakieś haczyki? Odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania znajdziesz w dalszej części wpisu!

Kto może skorzystać z promocji?

Muszę przyznać, że warunek dotyczący osób chcących wziąć udział w promocji jest bardzo liberalny :). Wystarczy, że w dniu złożenia wniosku o wspomnianą kartę nie posiadasz żadnej karty kredytowej w mBanku. Posiadacze innych produktów nie są wykluczeni. Wręcz przeciwnie, posiadając konto osobiste łatwiej taką kartę otrzymać, ponieważ bank ma dostęp do informacji o naszym wynagrodzeniu i cała procedura weryfikacji może zakończyć się na naszym oświadczeniu o zarobkach.
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie złożenie wniosku o kartę kredytową World Mastercard zaznaczając punkt „Przystępuję do Promocji „Karta kredytowa z upominkiem” oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku”. Na tym etapie dokonuje się również wyboru nagrody. Można wybrać vouchery do wykorzystania w sklepach Decathlon lub Douglas. Czas na złożenie wniosku upływa 11 lipca 2018 r. Samą umowę można zawrzeć później. Nie warto jednak zwlekać z decyzją w tym zakresie. Dlaczego? O tym piszę poniżej.
 

2 x 100 zł za wydanie 1000 zł

Po zawarciu umowy i otrzymaniu karty należy wykonać do 31 lipca transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 1000 zł. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w sklepach jak i w Internecie. Regulamin wyklucza tylko przelewy z rachunku karty, płatności kartą w ramach usługi mTransfer (jest to przelew typu pay-by-link z rachunku karty) oraz transakcje Quasi cash czyli zgodnie z regulaminem:

transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe

Jak widać, im wcześniej o kartę zawnioskujemy, tym więcej czasu będzie na wydanie wymaganego „tysiaka”.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrody czyli dwa vouchery o wartości 100 zł do wybranych sklepów (Decathlon lub Douglas) zostaną wysłane smsowo do 20 sierpnia 2018 r. Karty podarunkowe do sklepów Decathlon będą ważne do 31.01.2020 roku, także czasu na ich wykorzystanie będzie sporo 🙂 Można będzie ją zrealizować zarówno sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym. Natomiast karty do sklepów Douglas są ważne bezterminowo i również można z nich skorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie.
 

1000 punktów w programie Mastercard Priceless Specials!

Zakładając kartę World Mastercard można wziąć jednocześnie udział w programie lojalnościowym Mastercard Pricless Specials, prowadzonego dla posiadaczy wybranych kart Mastercard w różnych bankach. Za pierwszą transakcję bezgotówkową automatycznie otrzymamy 1000 punktów, które można wymienić na nagrody z katalogu programu. Taka wartość powinna wystarczyć np. na 1 lub 2 bilety do kin Cinema City 🙂 Więcej informacji o samym programie znajdziesz tutaj.
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec pytanie czy skorzystanie z opisywanej promocji rodzi jakieś dodatkowe opłaty? Standardowo samo wydanie tej karty kosztuje 35 zł, ale regulamin promocji mówi, że w przypadku jej uczestników opłata ta nie jest pobierana! Nie ma również żadnych opłat miesięcznych z tytułu jej użytkowania. Może się pojawić natomiast opłata roczna w wysokości 350 zł po pierwszym roku użytkowania karty. Bank przewidział jednak dwie opcje zwolnienia z jej naliczenia. Trzeba albo w ciągu roku wydać 18 000 zł w postaci transakcji bezgotówkowych lub przelewów z rachunku karty albo dokonać nią 240 transakcji bezgotówkowych. Cóż, pozostaje zatem albo dużo płacić tą kartą albo….. zrezygnować z niej przed końcem pierwszego roku użytkowania 😉 Standardowo zachęcam również do spłaty całości zadłużenia w okresie bezodsetkowym, a wtedy całkowicie można uniknąć jakichkolwiek kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji z voucherami do sklepów Decathlon lub Douglas znajdziesz tutaj, regulamin promocji z punktami w programie Priceless Specials tutaj, a taryfę opłat i prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *