200 zł do Rossmanna za założenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas!

200 zł do Rossmanna za konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas co rusz uruchamia nowe akcje promujące założenie konta osobistego. Niedawno opisywałem promocję, w której można zyskać roczny karnet sportowy OK System (czas na wysłanie wniosku w ramach tej promocji upływa 31 marca) a właśnie pojawiła się okazja by zdobyć 200 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach sieci Rossmann. Jakie są warunki promocji? Kto może z niej skorzystać? Na co uważać? O tym przeczytasz w dalszej części wpisu!


Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy nie być na dzień złożenia wniosku w ramach promocji  stroną umowy ramowej z bankiem oraz nie być posiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Dokonując rejestracji koniecznie zaznacz wszystkie  zgody w udostępnionym formularzu oraz podaj te same dane (imię, nazwisko, telefon, mail), co we wniosku o otwarcie konta. Czas na rejestrację i wysłanie wniosku masz do 15 kwietnia 2018 r. ale uwaga, w promocji przewidziano pulę 1000 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Po przekroczeniu tej puli nie będzie już możliwe dalsze zapisywanie się do promocji. Czas na zawarcie samej umowy z bankiem mija 30 kwietnia 2018 r.
 

200 zł do wykorzystania w sklepach Rossmann!

Nagroda została podzielona na dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Aby móc je otrzymać konieczne będzie spełnienie następujących warunków:
– zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł;
– zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł;
– dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile;
 
Dla pierwszej nagrody konieczne będzie spełnienie tych warunków w każdym z miesięcy w okresie maj-lipiec 2018 r. Druga karta podarunkowa będzie się nam należeć za spełnienie dokładnie takich samych warunków w okresie sierpień – październik 2018 r.
 
Jeśli chodzi o pierwszy warunek zapewnienia wpływu lub wpływów na nowoutworzone konto, to najłatwiej spełnić go wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Zaś jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe to bank wskazał kilka miejsc, w których płatności będą wykluczone z uznania ich za spełniające warunki niniejszej promocji i są to:

Transakcje […] wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,– 8999,  określający  profesjonalne  usługi,  nieklasyfikowane  pod  innymi  kodami  MCC,  o  ile  płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),– 4111, określający m.in. usługi transportowe,– 6012, określający instytucje finansowe,– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.-4900 określający płatność rachunków

Na szczęście większość standardowych płatności bez problemu będzie spełniało warunki promocji 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda do wykorzystania w sklepach sieci Rossmann. Informację o ich przyznaniu otrzymacie do 17 sierpnia 2018 r. dla pierwszej karty oraz do 14 listopada 2018 r. dla drugiej. Żeby jednak je odebrać konieczne będzie kliknięcie w link, przesłany przez organizatora w wiadomości mailowej i podanie za jego pośrednictwem adresu pocztowego do wysyłki nagrody, najpóźniej do 23 sierpnia 2018 r. Samą wiadomość otrzymacie do 17 sierpnia 2018 r., więc czasu na uzupełnienie danych nie będzie zbyt dużo. Wysyłka pierwszej karty nastąpi za pośrednictwem Poczty Polskiej (list polecony) do 31 sierpnia 2018 r. a drugiej w sposób analogiczny do 30 listopada 2018 r. Środki na kartach będą ważne do 1.07.2019 a każdy z nich może być używany wielokrotnie, aż do wykorzystania wszystkich środków.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj a Tabelę Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *