200 zł do fly.pl za założenie lokaty Happy w Idea Banku!

200 zł do fly.pl za lokatę Happy w Idea banku!
Wczoraj pisałem o lokacie Wielki Procent i Wielki Procent Plus w Idea Banku, które umożliwiają ulokowanie praktycznie dowolnej ilości środków na bardzo dobry procent. Dla nowych klientów banku wciąż najlepszym rozwiązaniem jest założenie lokaty Happy lub Happy Pro. Okazuje się, że aktualnie trwa promocja, która umożliwia zwiększenie zysków w przypadku założenia pierwszej z nich. Zdobyć można bowiem nie tylko odsetki od założonej lokaty, ale również bon o wartości 200 zł do wykorzystania w serwisie Fly.pl! W dalszej części wpisu dowiesz się jakie warunki należy spełnić by zdobyć tę nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja związana jest założeniem lokaty Happy w Idea Banku, która to jest przeznaczona tylko dla zupełnie nowych klientów banku. Są to osoby, które na moment złożenia wniosku w ramach promocji nie posiadają/ły ani nie współposiadają/ły żadnego produktu w Idea Banku lub Lions Banku. Wykluczone są również osoby, które w przeszłości wnioskowały o jakikolwiek produkt w tych bankach, ale go ostatecznie nie założy. W skrócie, w przeszłości nie mogłeś mieć nic wspólnego z Idea Bankiem lub siostrzanym Lions Bankiem by móc skorzystać z lokaty Happy.
 

Czytaj także: Obliczanie zysku z lokat + darmowy kalkulator

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji tutaj i za jej pośrednictwem złożenie wniosku o lokatę Happy. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji. Czas na przesłanie takiego wniosku upływa 24 maja 2018 r. Zwróćcie również uwagę by numer telefonu podany podczas rejestracji na stronie promocji był dokładnie taki sam jak podany we wniosku o założenie lokaty. Potem będziecie mieć 5 dni na opłacenie lokaty.

200 zł do Fly.pl za założenie i utrzymanie lokaty!

Jakie zatem warunki należy spełnić, żeby otrzymać bon? Wystarczy, że założoną lokatę utrzymamy co najmniej do końca miesiąca, w którym ją założono czyli do końca maja. Biorąc jednak pod uwagę jakie są warunki lokaty Happy (szczegóły na końcu wpisu), zdecydowanie nie warto jej zrywać przed terminem zapadalności i tym samym pozbawić się wypłaty odsetek 🙂

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodą w akcji jest bon o wartości 200 zł brutto do wykorzystania na zakup usług turystycznych oraz pakietów  lotniczych znajdujących  się w ofercie biura podróży FLY.PL Sp. z o.o., dostępnych na stronie internetowej www.wczasy.fly.pl. Bon będzie ważny do 31 grudnia 2018 r. i w tym czasie należy dokonać zakupu wycieczki a samo przekazanie nagrody nastąpi do 10 czerwca 2018 r. w formie wiadomości SMS wysłanej na numer telefonu uczestnika podany przy rejestracji w promocji.
 

Główne cechy lokaty Happy

Lokata Happy to jedna z najlepszych ofert na rynku, dostępna bez konieczności zakładania konta osobistego.
– oprocentowanie: 4% w wariancie 2 miesięcznym, 3,5% w wariancie 3 miesięcznym lub 3% w wariancie 1 miesięcznym;
– minimalna kwota lokaty: 500 zł;
– maksymalna kwota lokaty: 10 000 zł
– czas trwania lokaty: 1,2 lub 3 miesiące
Po założeniu lokaty otrzymujemy dostęp do bankowości elektronicznej Idea Banku umożliwiający zarządzanie lokatą, a także zakładanie kolejnych w tym Lokaty Wielki Procent, o której pisałem tutaj.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *