200 zł do Answear.com za założenie konto osobistego w BGŻ BNP Paribas!

200 zł do answera.com za konto w BGŻ BNP Paribas!
Pojawiła się kolejna okazja do zdobycia premii za założenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W najnowszej akcji otrzymać można 200 zł w formie kart podarunkowych do wykorzystania w sklepie Answear.com. Jednocześnie przypomnę, że ten sam bank ciągle oferuje roczny karnet sportowy OK System (szczegóły tutaj – promocja trwa do 25 kwietnia). No dobrze, ale jakie są warunki najnowszej promocji? O tym przeczytasz w tym wpisie!


Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy nie być na dzień złożenia wniosku w ramach promocji  stroną umowy ramowej z bankiem oraz nie być posiadaczem konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Dokonując rejestracji koniecznie zaznacz wszystkie  zgody w udostępnionym formularzu oraz podaj te same dane (imię, nazwisko, telefon, mail), co we wniosku o otwarcie konta. Czas na rejestrację i wysłanie wniosku masz do 10 maja 2018 r. ale uwaga, w promocji przewidziano pulę 1000 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Po przekroczeniu tej puli nie będzie już możliwe dalsze zapisywanie się do promocji. Czas na zawarcie samej umowy z bankiem mija 25 maja 2018 r. a jej podpisanie realizowane będzie za pośrednictwem kuriera.
 

200 zł do wykorzystania w sklepie Answear.com!

Nagroda została podzielona na dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Aby móc je otrzymać konieczne będzie spełnienie następujących warunków:
– zapewnienie wpływu lub wpływów  na nowoutworzone konto o łącznej wartości minimum 1000 zł;
– zrealizowanie transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości minimum 200 zł;
– dokonanie min. 1 przelewu za pomocą Aplikacji mobilnej GOmobile;
 
Dla pierwszej nagrody konieczne będzie spełnienie tych warunków w każdym z miesięcy w okresie czerwiec-sierpień 2018 r. Druga karta podarunkowa będzie się nam należeć za spełnienie dokładnie takich samych warunków w okresie wrzesień-listopad 2018 r.
 
Jeśli chodzi o pierwszy warunek zapewnienia wpływu lub wpływów na nowoutworzone konto, to najłatwiej spełnić go wykonując przelew z własnego konta w innym banku. Zaś jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe to bank wskazał kilka miejsc, w których płatności będą wykluczone z uznania ich za spełniające warunki niniejszej promocji i są to:
 

Transakcje […] wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999,  określający  profesjonalne  usługi,  nieklasyfikowane  pod  innymi  kodami  MCC,  o  ile  płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 
Na szczęście większość standardowych płatności bez problemu będzie spełniało warunki promocji 🙂 Co ciekawe w odróżnieniu od poprzednich promocji BGŻ BNP Paribas, tym razem nie jest wykluczony kod MCC – 4900, wykorzystywany do płatności rachunków. Tym samym, zdecydowanie łatwiej będzie spełnić warunki promocji, dzięki takim serwisom jak mojeplatności.pl, Sprytny Bill czy Blue Media.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodami w promocji są dwie karty podarunkowe o wartości 100 zł każda do wykorzystania w sklepie internetowym Answear.com. Informację o ich przyznaniu otrzymacie do 17 września 2018 r. dla pierwszej karty oraz do 14 grudnia 2018 r. dla drugiej. Same karty podarunkowe będą wysłane w formie wiadomości SMS odpowiednio do 30 września 2018 r. i 31 grudnia 2018 r. Karty podarunkowe będą ważne do 31 sierpnia 2019 r. dla pierwszej nagrody oraz do 30 listopada 2019 r. dla drugiej. Tym sam czasu na ich wykorzystanie będzie wystarczająco dużo 🙂 Nadmienię jeszcze, że karty można wykorzystywać wielokrotnie, aż do wykorzystanie wszystkich środków, ale nie można łączyć ich ze sobą w jednej transakcji.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj a Tabelę Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *