20 zł za 2 płatności Apple Pay w mBanku!

20 zł za 2 płatności Apple Pay w mBanku!
Od kilku dni w Polsce można już oficjalnie korzystać z płatności Apple Pay, zarówno zbliżeniowo jak i w sklepach internetowych i aplikacjach, płacąc wybranymi urządzeniami z systemem iOS. Z Apple Pay mogą już korzystać klienci: BZ WBK, Pekao, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Raiffeisen Polbank,, Nest Bank, Getin Bank i mBank. Ten ostatni uruchomił prostą promocję, w której można zdobyć 20 zł w gotówce. Jak je zdobyć? Szczegóły w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wszyscy obecni klienci mBanku, posiadający w nim rachunek oszczędnościowy-rozliczeniowy oraz dowolną kartę płatniczą. Może to być zarówno karta debetowa do rachunku jak i karta kredytowa, zarówno VISA jak i Mastercard. Konieczne jest również posiadanie aplikacji mobilnej banku oraz urządzenia umożliwiającego płatności Apple Pay z systemem iOS. W chwili obecnej trzeba posiadać jedno z poniższych urządzeń:
– iPhone:
iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X
 
– Apple Watch:
seria 0,1, 2 lub 3
 
– iPad:
iPad 5/6 generacji, iPad Pro, iPad Mini 3/4, iPad Air 2
 
– MacBook:
MacBook Pro Touch Bar
 

Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z akcji trzeba przede wszystkim zarejestrować swój udział w promocji poprzez dedykowane przekierowanie do formularza tutaj. Konieczne będzie również dodanie swojej karty płatniczej do aplikacji Wallet, za pomocą której dokonuje się płatności Apple Pay. Poniżej krótka instrukcja jak to zrobić.
 

20 zł za 2 płatności Apple Pay!

Po dodaniu karty wystarczy, że do 31 grudnia 2018 r. wykonasz przynajmniej 2 dowolne płatności Apple Pay, by zgarnąć nagrodę w wysokości 20 zł. Regulamin promocji nie zawiera żadnych wykluczeń transakcji uwzględnianych w promocji, więc liczyć się będą wszystkie dokonane w ten sposób płatności. Nagroda zostanie przelana na konto osobiste uczestnika w terminie 60 dni o dokonania drugiej transakcji.
 
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj.
 
Jeśli nie jesteś jeszcze klientem mBanku to możesz się nim stać, przy okazji korzystając z jednej z aktywnych promocji:
 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *