20 zł za 1 płatność Apple Pay w T-Mobile Usługi Bankowe!

20 zł za 1 płatność Apple Pay!
Takie promocje lubią wszyscy! Proste warunki i możliwość wzięcia w nich udziału przez obecnych klientów, powodują, że zdecydowanie warto z nich korzystać. Tak właśnie jest w akcji T-Mobile usługi bankowe, które promuje płatności za pośrednictwem Apple Pay. Już za zaledwie jedną płatność z wykorzystaniem tej metody zyskujemy 20 zł. Ale jest jeden szkopuł – do promocji trzeba zostać zaproszonym przez bank. Sprawdźmy szczegółowo warunki tej promocji!
 

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze kart z logo Mastercard wydanych przez T-Mobile Usługi Bankowe. Kwalifikują się zarówno karty debetowe wydawane do kont osobistych lub oszczędnościowych jak i karty kredytowe. Konieczne jest jednak otrzymanie od banku wiadomości z zaproszeniem do promocji poprzez wiadomość e-mail, sms lub bankowość internetową.

20 zł za 1 transakcję Apple Pay!

Jeśli jednak wspomniana wyżej wiadomość zostanie do Ciebie przesłana, to będziesz musiał w ciągu 14 dni od jej otrzymania zarejestrować kartę płatniczą w aplikacji Wallet na swoim urządzeniu z systemem iOS (jeśli już wcześniej tego nie zrobiłeś) i dokonać jednej płatności bezgotówkowej Apple Pay na dowolną kwotę. Pod uwagę nie będą brane jedynie transakcje wykonane w punktach, gdzie terminal płatniczy posiada jeden z następujących kodów MCC (określających dominującą działalność danego sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o  ile  płatność  zidentyfikowana  jest  jako  zagraniczna  (country  code  inny  niż Polska);
– 4111, określający m.in. usługi transportowe,
– 6012, określający instytucje finansowe;
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
– 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Jak widać większość „normalnych” transakcji z powodzeniem będzie się kwalifikować do opisywanej akcji.
W ciągu 30 dni od dokonania płatności na rachunek powiązany z daną kartą powinna wpłynąć premia w wysokości 20 zł . Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r., więc nawet jeśli jeszcze nie otrzymałeś zaproszenia do promocji, to spokojnie, jest jeszcze dużo czasu. 🙂
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Jak korzystać z Apple Pay!

Jeśli nigdy wcześniej nie było Ci dane skorzystać z płatności Apple Pay, warto poznać czym jest ta od niedawna dostępna na polskim rynku metoda płatności. Apple Pay to usługa pozwalająca dodać posiadaną kartę płatniczą do aplikacji Wallet na urządzeniach z system operacyjnym iOS i następnie w tzw. „ztokenizowanej” formie płacić wszędzie tam, gdzie możliwe są standardowe płatności bezstykowe kartą oraz w aplikacjach i stronach www, które taką metodę udostępniają. Szczegóły poradnik na temat korzystania z Apple Pay przedstawiłem na blogu w tym wpisie.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *