20 zł na Allegro.pl za płatności mobilne w Santander Banku!

20 zł za 2 płatności mobilne w Santander Banku!

Wystartowała bardzo prosta i szybka promocja dla obecnych klientów Santander Bank Polska. Można dzięki niej otrzymać 20 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl w zamian za dokonanie zaledwie 2 transakcji poprzez aplikację mobilną banku. Tym samym spełnienie warunków akcji nie powinno zająć dużo czasu, ale trzeba się spieszyć! W promocji jest przewidziana ograniczona do 1500 sztuk pula nagród.

Kto może skorzystać z promocji?

Na początek krótkie wyjaśnienie, kto w ogóle może wziąć udział w tej akcji. A uprawieni są do tego obecni posiadacze kont w Santander Banku, którzy mają dostęp do bankowości elektronicznej. Regulamin wskazuje też, że uczestnik:

nie może posiadać wyrażonego sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku, musi posiadać wyrażoną zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Czytaj także: Nawet 350 zł w punktach Pricless Specials za kartę kredytową w Citi Handlowy!

20 zł za 2 płatności mobilne!

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek, to przede wszystkim najpóźniej do 31 marca 2019 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, numer PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Następnie pozostanie już tylko wykonać co najmniej 1 płatność poprzez aplikację mobilną banku w marcu (po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego) oraz 1 płatność w kwietniu 2019 r. Pod uwagę będą brane następujące rodzaje transakcji:

  • Przelew na rachunek obcy,
  • Przelew na telefon,
  • Wypłata BLIK,
  • Zakupy mobilne,
  • Przelew mobilny,
  • Doładowanie GSM,
  • Płatność BLIK.

I to wszystko! Jak wspomniałem we wstępie, w promocji przewidziana jest ograniczona pula nagród  – 1500 sztuk. Co ciekawe decydująca będzie kolejność zalogowania się do bankowości mobilnej w kwietniu 2019 r. 😉

Nagroda w postaci kodu o wartości 20 zł do wykorzystania w serwisie Allego.pl zostanie przekazana do 15.05.2019 r. na adres e-mail wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

80 zł na start + 200 zł za wpływy wynagrodzenia dla nowych klientów!

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w Santander Banku warto się zastanowić nad jego otworzeniem. Aktualnie za jego założenie z polecenia innego klienta można zyskać 80 zł na start oraz kolejne 200 zł w przypadku zapewnienia wpływów wynagrodzenia w 4 kolejnych miesiącach. O szczegółach tej promocji pisałem tutaj. Tym samym, razem opisywaną akcją z bonem na Allegro.pl, można w sumie zyskać 300 zł!

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Korzystaj z aplikacji Santander mobile i zgarnij 20 zł na Allegro”

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *