2 x 20 zł z Apple Pay w ING Banku Śląskim!

2 x 20 zł z Apple Pay od ING Banku Śląskiego!

Od niedawna w ING Banku Śląskim dostępna jest możliwość dodawania kart płatniczych VISA wydawanych do kont osobistych do portfela Apple Pay i tym samym płatności przy wykorzystaniu tej metody. Trzeba przyznać, że klienci „pomarańczowego” banku musieli czekać na to całkiem długo, biorąc pod uwagę, że Apple Pay jest oficjalnie dostępny w Polsce od 19 czerwca ubiegłego roku. Póki co wspierane są tylko karty debetowe. Posiadacze kart kredytowych muszą jeszcze poczekać. W każdym razie już teraz udostępniono dwie promocje związane z Apple Pay, dzięki którym w łatwy sposób można zdobyć 2×20 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Na początek niestety trzeba wymienić jeden podstawowy minus opisywanych ofert. Aby móc z nich skorzystać należy dostać zaproszenie do udziału w promocji poprzez bankowość internetową Moje ING. Warto więc do niej zerknąć, czy nie czeka tam taka wiadomość 😉 Następnie należy potwierdzić swój udział w promocji poprzez wniosek, który będzie udostępniony w przesłanej wiadomości najpóźniej do 31 marca 2019 r.

Czytaj także: 100 zł za otwarcie konta osobistego w banku PEKAO + 3% na koncie oszczędnościowym!

20 zł za dodanie karty VISA do portfela Apple Pay!

Pierwsze 20 zł można zdobyć już za sam fakt dodania swojej karty debetowej z logo VISA wydawanej do rachunku w ING Banku Śląskim do portfela Apple Pay! Ważne, żeby tego dokonać maksymalnie w ciągu 14 dni od momentu zapisania się do promocji w bankowości elektronicznej Moje ING. Prościzna!

Czytaj także: 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

20 zł za dwie płatności Apple Pay!

Kolejne 20 zł można zyskać w zamian za wykonanie min. 2 płatności mobilnych za pośrednictwem Apple Pay, na kwoty min. 5 zł każda. Wystarczą zatem dwie niewielkie płatności i nagroda będzie nasza. Tutaj również obowiązuje ograniczenie, że transakcje należy wykonać w ciągu 14 dni od momentu zapisania się do promocji w bankowości elektronicznej Moje ING.

I to tyle! Nagrody będą wypłacane w 3 transzach. To kiedy otrzymasz nagrodę zależeć będzie jak szybko spełnisz wszystkie warunki oferty. Jeśli uda Ci się to zrobić do 10 lutego 2019 r., to nagrodę otrzymasz do 20 lutego 2019 r. Kolejne wypłaty nastąpią do 20 marca 2019 r. i 24 kwietnia 2019 r. za spełnienie warunków najpóźniej do odpowiednio 10 marca 2019 r. i 14 kwietnia 2019 r.

Jeśli wcześniej nie korzystałeś z Apple Pay, zapoznaj się z moim wpisem na temat korzystania z tej metody płatności!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Dodaj kartę do Apple Pay”

Regulamin promocji „Zrób transakcję kartą z portfela Apple Pay”

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *