2 bilety do Multikina za płatności Google Pay w Citi Handlowy!

2 bilety do Multikina w Citi Handlowy!

Pojawiła się właśnie bardzo prosta promocja, skierowana do posiadaczy kart w Citi Handlowy. Nie ma znaczenia czy posiadasz kartę kredytową, czy też zwykłą kartę debetową wydaną do rachunku osobistego. Jeśli dodasz ją do aplikacji Google Pay i za jej pośrednictwem wykonasz minimum 3 płatności możesz zgarnąć 2 bilety do Multikina. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ w akcji obowiązuje limitowana pula 3600 nagród!

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja, jak wspomniałem we wstępie, jest przeznaczona dla posiadaczy kart (zarówno kart kredytowych, jak i kart debetowych) w Citibanku z logo Mastercad. Ponadto, zgodnie z regulaminem, z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które od 1 stycznia 2018 r. nie miały zarejestrowanej tej karty w aplikacji Google Pay.

Czytaj także: 200 zł w gotówce przy założeniu konta w BGŻ BNP Paribas!

Jak zdobyć 2 bilety do Multikina za płatności Google Pay?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę w aplikacji Google Pay, a następnie za pośrednictwem tej metody wykonasz co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 5 zł każda. Ważne jednak, żeby transakcje były dokonywane w różnych dniach, ponieważ bank dziennie zliczać będzie tylko jedną taką transakcję. Tym samym warunki akcji można najszybciej spełnić w 3 dni.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

I to już wszystko! Pierwsze 3600 osób, które spełnią warunki oferty otrzyma 2 kody wymienne na bilety w sieci kin Multikino na dowolne seanse 2D w dowolnym dniu tygodnia z wyłączeniem pokazów specjalnych i na zaproszenie. Kody będą ważne do 30 czerwca 2019 r. Informacja o przyznaniu nagrody oraz same kody zostaną wysłane poprzez wiadomość w bankowości internetowej w ciągu maksymalnie 7 dni roboczych od dnia dokonania ostatniej płatności. Do czasu otrzymania nagrody należy być oczywiście posiadaczem karty, która ciągle musi być zarejestrowana w aplikacji Google Pay.

Na koniec przypomnę, że dla posiadaczy kart kredytowych w Citibanku trwa również loteria, w której do zdobycia jest 6000 różnych nagród!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *