180 zł do Żabki lub Freshmarket od BGŻ BNP Paribas!

180 zł do Żabki założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

Bank BGŻ BNP Paribas często oferuje kilka różnych promocji pozostawiając zainteresowanym wybór, w której z nich chcą wziąć udział. I tak jest i tym razem. Dopiero co pisałem o akcji, w której zakładając konto osobiste w tym banku można zyskać 200 zł premii pieniężnej, a już wystartowała kolejna oferta, w której do zdobycia jest 180 zł w formie bonów do wykorzystania w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket. A jakie są warunki? Bardzo proste –  jedna płatność kartą daje jeden bon 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Sprawdźmy na początek kto może wziąć udział w akcji. Tutaj niespodzianki nie ma i warunki są identyczne jak we wszystkich ostatnich akcjach BGŻ BNP Paribas. Trzeba być więc nowym klientem, czyli osobą, która w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku w ramach promocji nie posiadała w tym banku żadnego konta osobistego. Dotyczy to również klientów Raiffeisen Banku, z uwagi na niedawne połączenie się obu banków. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, a więc posiadanie innego produktu np. karty kredytowej, uniemożliwia wzięcie udziału w akcji. Część osób zastanawia się pewnie czy posiadanie rachunku w BGŻ Optima wyklucza z udziału w akcjach BGŻ BNP Paribas. Na szczęście odpowiedź brzmi – nie i związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: Jak zarobiłem ponad 4000 zł na promocjach bankowych – podsumowanie 2018 roku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki, to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie za pośrednictwem udostępnionego linku złożysz wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej banku najpóźniej do 31 stycznia 2019 r., podając te same dane, co przy rejestracji na stronie promocji. Samą umowę należy zawrzeć za pośrednictwem kuriera najpóźniej do 14 lutego 2019 r. I na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa.

Czytaj także: Smartfon Xiaomi Redmi 6A w promocji kart kredytowych Citi Handlowy!

180 zł do Żabki i Freshmarket za płatności kartą!

Nagrodami w akcji są bony o wartości 5 zł, które można wykorzystać w sklepach sieci Żabka lub Freshmarket. Za każdą transakcję bezgotówkową o wartości m.in. 10 zł przysługuje jeden bon. Każdy uczestnik może otrzymać maksymalnie 6 bonów w miesiącu kalendarzowym, o łącznej wartości do 30 zł, a warunki należy spełniać w miesiącach luty – lipiec 2019 r. Przykładowo jeśli w danym miesiącu dokonasz 6 płatności bezgotówkowych kartą o wartości min. 10 zł, to otrzymasz 30 zł w bonach. Co, ważne transakcji można dokonywać w dowolnych miejscach, zarówno w sklepach, jak i w Internecie. Wykluczone są (jak to zwykle bywa w promocjach BGŻ BNP Paribas) płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Bony będą przekazywane najpóźniej do 19 dnia kolejnego miesiąca w formie wiadomości SMS. Czyli przykładowo za transakcje z lutego 2019 r. bony zostaną wysłane do 19 marca 2019 r.  Bony mają mieć ważność do 10.01.2020 r. i można je wykorzystać analogicznie do bonów towarowych, których regulamin korzystania dostępny jest tutaj, we wszystkich sklepach Żabka lub Freshmarket w Polsce.

Czytaj także: Pewne 200 zł w gotówce od Banku Millennium za założenie konta!

Konto Optymalne – prześwietlenie

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe (inne kosztują 5 zł od każdej wypłaty). Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *