160 zł w gotówce za otwarcie konta w ING Banku Śląskim + 2,5 na koncie oszczędnościowym!

160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

ING Bank Śląskim uruchomił ponownie dwie promocje związane z otwarciem konta osobistego Direct lub Mobi, a w każdej z nich można zdobyć 160 zł premii pieniężnej. Co ważne ponownie skrócono okres karencji dla byłych klientów, więc osoby, które miały już kiedyś konto w tym banku mogą do niego wrócić zgarniając przy tym premię. Dodatkowo można też skorzystać z promocji podwyższonego do 2,5% oprocentowania na koncie oszczędnościowym przez 4 miesiące od otwarcia rachunku!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminami obu promocji mogą z nich skorzystać osoby, które nie posiadają lub nie posiadały od 1 stycznia 2019 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji! Oczywiście wybierając promocję związaną z założeniem rachunku w wariancie Mobi, należy być osobą, która nie ukończyła 26 roku życia, ponieważ jest to konto dostępne wyłącznie dla osób w tym wieku.

Czytaj także: Premia 200 zł z kontem na selfie w banku PEKAO + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w ING Banku Śląskim we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Trzeba też pamiętać o wyrażeniu zgody na przekazywanie przez bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Wybierając Konto z Lwem Direct wniosek możesz złożyć tutaj, a decydując się na konto Mobi wniosek wypełnisz w tym miejscu. Wnioski złożone w oddziale czy telefonicznie nie będą brały udziału w akcji. Czas na przystąpienie do obu promocji mija 30 czerwca 2020 r. Samo sfinalizowanie umowy można zrealizować za pośrednictwem kuriera lub poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku.

Czytaj także: Promocja „Zostań w domu” w banku BNP Paribas z premią 200 zł w gotówce!

Promocja nr 1 – 160 zł za założenie konta Direct!

Podstawową nagrodą w opisywanej akcji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł. Przy spełnieniu dodatkowych warunków można zgarnąć jeszcze 60 zł, tym samym łącznie do zdobycia jest nawet 160 zł premii. Aby otrzymać podstawową „stówkę” należy do 30 września 2020 r. wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać zarówno konto, kartę jak i konto oszczędnościowe założone w ramach akcji. Tym samym im wcześniej założysz konto, tym dłuższy będzie czas, w jakim będziesz mógł zrealizować wymagane płatności.

Z kolei żeby otrzymać pełne 160 zł należy spełnić wszystkie warunki do odbioru nagrody w wysokości 100 zł, a dodatkowo:

  • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje, które wykonasz do odbioru podstawowej nagrody) oraz
  • zapewnić w 3 dowolnych miesiącach wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

 Na spełnienie powyższych wymagań masz czas najpóźniej do 30 września 2020 r.

Czytaj także: Do 250 zł łatwej premii w promocji kont osobistych w Santander Banku!

Promocja nr 2 – 160 zł za założenie konta z Mobi!

W przypadku promocji dla osób młodych tj. do 26 roku życia, warunki akcji są bardzo podobne. Tutaj również premia rozbita jest na nagrodę podstawową w wysokości 100 zł oraz dodatkową premię w wysokości 60 zł. Aby otrzymać podstawową „stówkę” należy do 31 lipca 2020 r. wykonać 10 operacji bezgotówkowych w złotych polskich kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty oraz do dnia wypłaty nagrody posiadać zarówno konto, kartę jak i konto oszczędnościowe założone w ramach akcji.

Z kolei żeby otrzymać pełne 160 zł należy spełnić wszystkie warunki do odbioru nagrody w wysokości 100 zł, a dodatkowo:

  • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje, które wykonasz do odbioru podstawowej nagrody) oraz
  • wykonać min. 3 przelewy na telefon BLIK o wartości min. 5 zł każdy

W przypadku tej promocji opisane wyżej warunki trzeba spełnić do 31 lipca 2020 r.!

Czytaj także: 200 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku w nowej edycji Money Manii!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób zakładających konto Mobi, bank wypłaci nagrodę najpóźniej do 14 sierpnia 2020 r. na konto oszczędnościowe. Z kolei osobom zakładającym Konto z Lwem Direct, które spełnią wszystkie warunki akcji, bank wypłaci premię do 15 października 2020 r. również na konto oszczędnościowe. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czytaj także: 400 zł na zakupy w Lidlu w zamian za przetestowanie darmowej karty kredytowej Simplicity w banku Citi Handlowy!

2,5% na koncie oszczędnościowym!

Przystępując do opisywanej promocji warto też rozważyć skorzystanie z oferty podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia takiego rachunku, bank oferuje na nim oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku dla środków do wysokości nawet 100 tys. zł. Ponadto zakładając dodatkowo konto OKO Bonus można zyskać 2,5% dla kolejnych 100 tys. zł. Warunkiem jest wpłata tzw. nowych środków. A skoro dopiero założysz rachunek w ING Banku Śląskim, to wszystkie wpłacone środki będą traktowane jako „nowe”. Obecna edycja tej promocji trwa do 6 maja 2020 r. ale jest duża szansa, że po tym okresie pojawi się kolejna.

Czytaj także: 2,7% na Lokacie na Nowe Środki w Getin Banku nawet do 400 tys. zł!

Konto z Lwem Direct i Mobi  – prześwietlenie oferty!

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Oba wskazane konta w ING Banku Śląskim są na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct) ale jeśli dokonamy w okresie rozliczeniowym (tj. od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca) transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.

Skorzystaj z promocji i załóż konto Direct!

Skorzystaj z promocji i załóż konto Mobi!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *