160 zł na start i nawet 300 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas!

160 + 300 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!
Pojawiła się doskonała okazja by zdobyć nawet 460 zł za założenie bezwarunkowo darmowego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jeśli dodatkowo skorzystasz z ofert promocyjnej dotyczącej karty kredytowej i możliwości zdobycia voucherów o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl, o której pisałem tutaj, to łącznie możesz zdobyć nawet 860 zł! Solidnie 🙂 Jakie są warunki promocji konta osobistego? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy nie być stroną umowy ramowej ani posiadaczem konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas (również przed połączeniem banków BGŻ i BNP Paribas) w okresie 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Uwaga jeśli chcesz wziąć równie udział w promocji z kartą kredytową, o której wspomniałem wyżej to w pierwszej kolejności złóż wniosek o konto osobiste a dopiero później o kartę kredytową. W przypadku odwrotnej kolejności będziesz już stroną umowy ramowej i nie będziesz mógł wziąć udziału w opisywanej promocji konta osobistego.


Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że zarejestrujesz się na dedykowanej stronie promocji tutaj oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego. Dokonując rejestracji koniecznie zaznacz wszystkie 3 zgody w udostępnionym formularzu. Czas na rejestrację i wysłanie wniosku masz do 11 marca 2018 r. ale uwaga, w promocji przewidziano pulę 1000 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z podjęciem decyzji. Po przekroczeniu tej puli nie będzie już możliwe dalsze składanie wniosków. Czas na zawarcie samej umowy upływa 31 marca 2018 r.
 

160 zł premii na start

Premia o łącznej wartości 160 zł została podzielona na 3 nagrody – 80 zł, 40 zł i 40 zł. By je otrzymać, trzeba spełnić następujące warunki:
– zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku);
– wykonać transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości 200 zł;
– wykonać co najmniej jeden przelew mobilny poprzez aplikację mobilną Go Mobile.
Aby otrzymać pierwszą nagrodę o wartości 80 zł należy spełnić opisane wyżej warunki w kwietniu i maju. Kolejne 40 zł otrzymamy za spełnienie identycznych warunków w czerwcu i lipcu a ostatnie 40 zł za spełnienie warunków w sierpniu i wrześniu.
 

300 zł za płatności mobilne

Premia na start to nie wszystko, ponieważ równolegle wziąć możemy udział w drugiej promocji, w której bank premiuje płatności mobilne. Szczegółowe prześwietlenie promocji przedstawiłem na blogu w tym wpisie. W skrócie tylko wspomnę, że otrzymać można dodatkowe 25 zł miesięcznie za transakcje mobilne. Premie można otrzymywać przez okres 1 roku co oznacza, że zdobyć można nawet 300 zł, co razem z premią na start w wysokości 160 zł daje razem 460 zł premii 🙂
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Jeśli spełniamy warunki promocji, organizator powiadomi nas o przyznanej premii poprzez wiadomość mailową wysłaną najpóźniej do 18 czerwca dla pierwszej nagrody oraz do 17 sierpnia i 15 października dla kolejnych nagród. Dodatkowo w pierwszej wiadomości zawarty będzie link, za pomocą którego konieczne będzie zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie danych niezbędnych do wypłaty nagrody w tym podanie numeru otwartego w promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Czas na to będziemy mieli do 27 czerwca. Sama wypłata nagród nastąpi odpowiednio do 29 czerwca, 31 sierpnia i 31 października.
 


A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec oczywiście sprawdzam jakie opłaty niesie za sobą otworzenie konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. W przypadku wyboru Konta Optymalnego nie poniesiecie żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji z premią 160 zł na start znajdziesz tutaj a promocji ze zwrotem 300 zł za płatności mobilne tutaj

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *