150 zł za założenie konta w Nest Banku ponownie dostępne + lokata 4%!

150 zł za założenie konta w Nest Banku!

Powraca mega popularna akcja, w której zyskać można 150 zł premii pieniężnej w zamian za założenie konta w Nest Banku. Poprzednia edycja tej akcji zakończyła się w zaledwie niewiele ponad dobę! Tyle czasu wystarczyło, by bank zebrał planowane 1000 wniosków o założenie konta. Tym razem w puli jest jeszcze mniej promocyjnych wniosków – 650 sztuk. Trzeba zatem się spieszyć, bo akcja może zakończyć się jeszcze szybciej!

Kto może skorzystać z promocji?

Z opisywanej akcji może skorzystać każdy, kto w okresie ostatnich 24 miesięcy przed przystąpieniem do promocji, nie posiadał konta osobistego w Nest Banku lub nie składał wniosku o jego założenie, który jest w trakcie rozpatrywania przez bank. Wykluczeni są naturalnie pracownicy Nest Banku lub osoby zatrudnione tam na podstawie umowy zlecenie/dzieło.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie konta w Toyota Banku + do 10% zwrotu za paliwo!

Jak przystąpić do promocji?

Jak to standardowo bywa w tego typu ofertach koniecznie jest przejście na dedykowaną stronę akcji i za jej pośrednictwem złożenie wniosku o Nest Konto. Teoretycznie przyjmowanie wniosków planowane jest do 31 marca 2019 r., ale tak jak wspomniałem we wstępie w puli jest tylko 650 promocyjnych wniosków, więc nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji! O wyczerpaniu puli bank poinformuje na stronie akcji, więc bez obaw, póki takiej informacji nie ma, można wciąż wziąć w niej udział.

Składając wniosek możemy wybrać jedną z kilku form zawarcia umowy: poprzez wideorozmowę, za pośrednictwem kuriera, przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta w innym banku (dotyczy to następujących banków: Alior Bank, Eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao, PBS Bank, Santander Bank, T-Mobile Usługi Bankowe) lub w placówce. W przypadku wyboru tej ostatniej formy konieczne zadbaj o to, żeby pracownik jedynie sfinalizował wniosek złożony przez Internet, a nie zakładał nowy. W takim przypadku to on zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici! Niezależnie od wyboru formy zawarcia umowy należy to zrobić najpóźniej do 12 kwietnia 2019 r.

Jak zdobyć 150 zł od Nest Banku?

Aby zdobyć premię w postaci 150 zł należy spełnić dwa warunki najpóźniej do 31 maja 2019 r. Przede wszystkim należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Bank nie stawia wymogów co to mają być za transakcje, ani na jakie kwoty mają opiewać. Liczy się suma dokonanych płatności. Wykluczone są tylko płatności za „gry hazardowe” oraz transakcje anulowane i zwrócone.

Drugim warunkiem jest zapewnienie co najmniej 1 wpływu wynagrodzenia na nowootwarte konto w kwocie minimum 1000 zł. A jak bank definiuje wynagrodzenie?

Wpływ Wynagrodzenia – suma wpływów na Rachunek ROR realizowanych na rzecz jego posiadacza z tytułu:  (i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę / zleceniodawcę lub (ii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub (iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub (iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie.

Definicja jest więc dość szeroka. Co ciekawe bank może zwrócić się do uczestnika o udokumentowanie wynagrodzenia. Będziemy mieć wtedy 7 dni na dosłanie skanu dokumentów potwierdzających wysokość otrzymywanych środków. W przeszłości zdarzało się już, że Nest Bank z takiego zapisu w swoich promocjach korzystał.

Premia wypłacona zostanie w terminie do 20-tego dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Do czasu jej otrzymania nie można zamknąć konta, ani nie składać wypowiedzenia w tym zakresie.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

Nest Konto – prześwietlenie oferty

Nest Konto w Nest Banku to prawdziwy rachunek za 0 zł. Nie ma opłat za jego prowadzenie czy obsługę karty płatniczej, niezależnie od naszej aktywności. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce również nic nie kosztują. Dodatkowo osoby otwierające konto w Nest Banku mogą skorzystać z powitalnej lokaty (mają na to 30 dni od otwarcia konta) z oprocentowaniem 4% do kwoty 10 000 zł. Można wybrać 3-miesięczny wariant tej lokaty, dla którego nie ma dodatkowych warunków, lub półroczny, ale wiąże się to z zapewnieniem wpływów wynagrodzenia na konto.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *