150 zł za założenie konta w Alior Banku!

150 zł za konto w Alior Banku!

Ruszyła prosta promocja, w której można zyskać 150 zł premii pieniężnej w zamian za założenie konta osobistego w Alior Banku i spełnienie kilku banalnych warunków. Start promocji zbiega się w czasie z uruchomieniem nowej korzyści dla posiadaczy Konta Jakże Osobistego pozwalającej na płatności kartą w ponad 150 walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania i po świetnych kursach (średnie kursy NBP i organizacji płatniczej)!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 10 czerwca 2018 r., nie posiadały ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji. Jest jeszcze jeden warunek formalny – trzeba posiadać polski dowód osobisty.

Czytaj także: Karnety OK System przez 9 miesięcy za darmo z kontem w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i zarejestrujesz swój udział w ofercie. Następnie za pomocą dostępnego na stronie linku należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku (podając ten sam adres email). Składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Z kolei wyrażenie zgód marketingowych jest w pełni dobrowolne i nie ma wpływu na przyznanie premii. Czas na złożenie wniosku o konto upływa 22 lipca 2019 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić w ciągu 30 dni od wysłania wniosku, ale nie później niż do 21 sierpnia 2019 r.

Czytaj także: Po 100 zł dla nowych i obecnych klientów PKO BP w programie poleceń!

150 zł premii pieniężnej za 1 wpływ oraz 3 transakcje kartą!

Po podpisaniu umowy wystarczy już tylko spełnić kilka prostych warunków w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta. Przede wszystkim należy aktywować aplikację mobilną Alior Banku oraz wybrać minimum jedną korzyść do Konta Jakże Osobistego (piszę o nich szerzej w dalszej części wpisu). Ponadto trzeba zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł i wykonać  zaledwie 3 płatności bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM. I to tyle! Prawda, że proste? ? Warto wskazać, że wpływ na konto można dokonać w dowolny sposób, np. wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (czyli kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda w postaci 150 zł premii pieniężnej zostanie przyznana wszystkim, którzy spełnią opisane wyżej warunki akcji. Organizator wyśle wiadomość o jej przyznaniu najpóźniej do 30 listopada 2019 r. w formie wiadomości mailowej wysłanej na adres podany przy rejestracji na stronie promocji. Po jej otrzymaniu, w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych trzeba będzie za pośrednictwem strony promocji podać numer konta, które zostało otwarte w Alior Banku. Sama premia zostanie przekazana w ciągu 14 dni od momentu poinformowania uczestników o jej przyznaniu.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

Pakiet dodatkowych korzyści z Kontem Jakże Osobistym!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo (w tym wybranie min. 1 jest warunkiem otrzymania premii!), a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do końca 2019 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Jak wspomniałem we wstępie ciekawą korzyścią jest możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce eperacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: 400 zł do wydania na Allegro, w Empiku, RTV Euro AGD lub Douglasie z kartą kredytową BNP Paribas!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia ?  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *