150 zł za założenie konta w Alior Banku w najnowszej Money Manii!

150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Wystartowała 18 już edycja Money Manii, w której tym razem można zdobyć 150 zł premii pieniężnej w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku. Tak wysoka premia i do tego w gotówce w przypadku tego banku nie zdarza się często! A, że same warunki akcji są bardzo proste oraz okres karencji dla byłych klientów został skrócony, to nie mam wątpliwości, że oferta będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które w okresie jednego roku przed złożeniem wniosku w ramach opisywanej akcji, nie posiadały ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji.

Czytaj także: Pewne 200 zł w gotówce za założenie konta w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i założysz na niej swój profil. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji promocji Money Manii wystarczy, że zalogują się na swój dotychczasowy profil w serwisie. Następnie za pomocą dostępnego na stronie linku należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Z kolei wyrażenie zgód marketingowych jest w pełni dobrowolne i nie ma wpływu na przyznanie premii. Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 10 czerwca 2019 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić do 10 lipca 2019 r.

Czytaj także: Nawet 500 zł dla obecnych i 50 zł dla nowych klientów w programie poleceń Getin Banku!

150 zł premii pieniężnej za 1 wpływ oraz 3 transakcje kartą!

Po podpisaniu umowy wystarczy już tylko, najpóźniej do 10 września 2019 r. zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł, dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM oraz podać na stronie promocji numer nowootwartego konta w Alior Banku. I to tyle! Prawda, że proste? 🙂 Warto wskazać, że wpływ na konto można dokonać w dowolny sposób, np. wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (czyli kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda w postaci 150 zł premii pieniężnej zostanie przyznana wszystkim, którzy spełnią opisane wyżej warunki akcji. Organizator wyśle wiadomość o jej przyznaniu najpóźniej do 5 października 2019 r. w formie wiadomości mailowej wysłanej na adres podany przy rejestracji na stronie promocji. Sama premia zostanie przelana na konto w Alior Banku, które należy podać po zalogowaniu na stronie promocji.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

3% na koncie oszczędnościowym oraz 1% zwrot za płatności telefonem!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo, a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Program Mastercard Priceless Specials;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do końca 2019 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: Gwarantowane 200 zł z Kontem 360°w Banku Millennium!

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia 😉  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *