150 zł za założenie konta osobistego w Banku Millennium + 250 zł za polecenia!

150 zł za konto w Banku Millennium!

Właśnie wystartowała nowa promocja Banku Millennium, w której za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków można zgarnąć 150 zł w gotówce. Dodatkowo bank ostatnio podwyższył oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit do 2,7% w skali roku do kwoty nawet 200 tys. zł. Co trzeba zrobić, żeby otrzymać premię? Czy są jakieś dodatkowe opłaty? Kiedy można zrezygnować z konta? O tym wszystkim piszę w tym wpisie.

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem promocji skorzystać z niej może osoba, która:

jest nowym klientem Banku, tj. takim który nie korzystał dotychczas z produktów Banku i na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku albo jest byłym klientem Banku, tj. takim, który był klientem Banku oraz na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku i wcześniej nie korzystał z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta w Banku (nie dotyczy którejkolwiek edycji promocji „Zyskaj 360 zł”

Krótko mówiąc, jeśli nigdy nie miałeś nic wspólnego z Bankiem Millennium to promocja jest dla Ciebie. Jeśli miałeś kiedyś konto w banku ale nie zakładałeś go w ramach akcji promocyjnej z dodatkową premią to również możesz skorzystać z tej promocji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy zarejestrować się na dedykowanej stronie i złożyć wniosek o konto 360 wraz z kartą debetową z wygenerowanego indywidualnego linku poprzez stronę promocji nie później niż do 25 lutego 2018 r. Ważne, żebyście wyrazili zgody marketingowe oraz zgodę na przekazanie przez bank, danych o tym czy spełniliście warunki promocji, Organizatorowi. W innym przypadku bank nie będzie mógł przekazać informacji o tym, że spełniliście warunki promocji podmiotowi, które wypłaca nagrody. Umowę musicie zawrzeć do 28 lutego oraz nie wypowiedzieć jej co najmniej do końca maja br.
 

Warunki promocji

Aby otrzymać premię musicie jeszcze spełnić dwa proste warunki. W marcu oraz kwietniu należy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonać 1 operację bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Uwaga – jeśli jesteś byłym klientem banku wpływ musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia (prawdopodobnie wystarczy w tytule przelewu wpisać to słowo :). Pozostałe osoby mogą dokonać dowolnego przelewu np. ze swojego konta w innym banku.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii – 150 zł?

Organizator powiadomi wszystkich uczestników, którzy spełnili warunki promocji o przyznaniu premii do 16.05.2018. poprzez wiadomość e-mail. Od tego czasu będziecie mieli 7 dni by ponownie zalogować się swoje konto na stronie promocji i podać dane do wypłaty czyli numer nowoutworzonego konta w Banku Millenium. Sama wypłata nagród nastąpi nie później niż do 31.05.2018 r.
 

Program poleceń

Dodatkowo po spełnieniu opisanych powyżej warunków możecie również samodzielnie polecać innym założenie konta w ramach promocji. W waszym panelu na stronie promocji znajdziecie indywidualny link polecającym który możecie przekazać znajomym czy rodzinie. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 50 zł ale w sumie nie więcej niż 250 zł. Oczywiście osoba korzystająca z polecenia również może uzyskać bonus w wysokości 150 zł, o którym mowa powyżej. Co istotne, wszystkie premie są zwolnione z podatku dochodowego, więc podane kwoty w całości będą do Waszej dyspozycji.
 

A ile to tak naprawdę kosztuje?

Udział w promocji wiąże się z założeniem konta 360, więc sprawdźmy jak wyglądają opłaty za korzystanie z niego. Konto 360 jest prowadzone za darmo pod warunkiem zapewnienia wpływu  na konto w wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Dodatkowo, za kartę debetową nie zapłacimy ani złotówki pod warunkiem dokonania nią min. jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Jak widzicie warunki bezpłatności konta i karty są takie same jak warunki samej promocji zatem nie powinniście mieć problemu z ich spełnieniem. Aha, i wszystkie bankomaty w kraju również są za darmo!
 

2,7% na koncie oszczędnościowym

Niedawno pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie na dłuższy czas podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj. Z oferty warto skorzystać bo aktualnie oprocentowanie na tym koncie zostało podwyższone i daje 2,7% w skali roku nawet do kwoty 200 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku.
 
A na koniec tylko drobna informacja, że z konta można zrezygnować po otrzymaniu premii a cały proces wypowiedzenia można zrealizować za pomocą kilku kliknięć w bankowości internetowej 🙂
 

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *