150 zł za założenie Konta Maksymalnego w BGŻ BNP Paribas!

150 za konto w BGŻ BNP Paribas!
Bank BGŻ BNP Paribas przyzwyczaił już do promowania swojego flagowego wariantu konta osobistego jakim jest Konto Optymalne. Nie powinno to nikogo dziwić, wszak jest to jeden z najlepszych rachunków na rynku, ponieważ niezależnie od wpływów oraz transakcji dokonanych kartą (lub ich braku) nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty z tytułu jego prowadzenia. Tym razem piszę jednak o akcji, które promuje inny wariant – Konto Maksymalne. Te, choć już nie jest bezwarunkowo darmowe, to przy spełnieniu warunków promocji, nie powinno generować dodatkowych opłat. Zapraszam do szczegółowego prześwietlenia!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji nie można być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji. Posiadanie innych produktów oraz produktów w BGŻ Optima (będącego częścią BGŻ BNP Paribas) nie wyklucza z udziału w akcji, ponieważ tam zawierana jest odrębna umowa ramowa.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na na dedykowaną stronę promocji oraz złożysz wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Składając wniosek koniecznie zaznacz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji stanowiących informacje handlowe oraz na przesyłanie na Twój adres  e-mail dokumentów  lub  informacji związanych  z  realizacją  umów  zawartych z bankiem (e-korespondencja). Czas na wysłanie wniosku i zawarcie umowy upływa 31 sierpnia 2018 r. i będzie się to odbywać za pośrednictwem kuriera. W promocji nie ma limitowanej puli wniosków, więc każdy kto zawrze umowę we wspomnianym czasie oraz spełni warunki, o których pisze poniżej, otrzyma gwarantowaną premię.
 

Jak zdobyć 150 zł zakładając konto w BGŻ BNP Paribas!

W akcji można zdobyć nawet 150 zł, w ciągu 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od dnia przystąpienia do promocji. Warunkiem jest jednak dokonanie miesięcznie minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową, o łącznej wartości co najmniej 300 zł. Pod uwagę będzie brana data wykonania, a nie rozliczenia transakcji. Dobrze obrazuje to przykład podany w regulaminie:

Klient wykonał 5 transakcji na łączną kwotę 300 zł w lipcu (trzy z nich rozliczyły się w lipcu, a dwie z nich rozliczyły się w sierpniu) oraz 3 transakcje w sierpniu na kwotę 300 zł (wszystkie trzy rozliczone w sierpniu). A zatem Klient otrzyma Premię za lipiec, ponieważ dokonał pięć transakcji na kwotę 300 zł w lipcu mimo, że na wyciągu za lipiec tylko trzy z ich zostały zaprezentowane. Nie nabył natomiast prawa do Premii w sierpniu, ponieważ wykonał tylko trzy transakcje choć na kwotę 300 zł mimo, że na wyciągu za sierpień zostały zaprezentowane pięć transakcji, dwie z nich zostały bowiem wykonane w lipcu.

 
A jak będzie przyznawana sama premia? Za każdą płatność bezgotówkową kartą powyżej 5 zł bank nagrodzi nas 1 zł premii. W ten sposób premiowanych będzie tylko pierwszych 25 transakcji w danym miesiącu i maksymalnie 1 dziennie, co oznacza, że właśnie 25 zł można zdobyć maksymalnie w każdym miesiącu uczestnictwa w promocji. Premia za dany miesiąc kalendarzowy wypłacana jest 8. dnia kolejnego miesiąca. Przystępując do promocji w sierpniu, nagrody będą przyznawane za płatności dokonywane w okresie sierpień 2018 – luty 2019. Oczywiście, wypłacone środki, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych są zwolnione z opodatkowania.
 
 

Konto Maksymalne – prześwietlenie oferty

Jak napisałem we wstępie Konto Maksymalne nie jest bezwarunkowo darmowe jak inne z oferty banku – Konto Optymalne. Jego prowadzenie jest co prawda darmowe bez spełniania dodatkowych warunków, ale zapłacić można 12 zł miesięcznie za korzystanie z karty debetowej. Jednakże płatności bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł w danym miesiącu, zwalniają z jej naliczenia. Tym samym warunki te wprost pokrywają się warunkami opisywanej promocji. Na koniec wspomnę, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce w tym wariancie konta są darmowe.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *