150 zł za założenie Konta Jakie Chcę w BZWBK + 300 zł za wpływy wynagrodzenia!

150 zł za konto w BZWBK!
Bank Zachodni WBK nie zwalnia tempa! Wczoraj opisywałem promocję, w której zyskać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Decydując się na przelew swojego wynagrodzenia na konto w BZWBK w prosty sposób otrzymać można 300 zł. Dla tych, którzy dopiero chcieli zdecydować się na otwarcie konta w tym banku właśnie pojawiła się dodatkowa zachęta 🙂 Zyskać można bowiem dodatkowe 150 zł, co w połączeniu z promocją dotyczącą wpływów wynagrodzenia daje aż 450 zł! Zobaczmy jakie są warunki akcji!


Kto może skorzystać z promocji?

Opisywana akcja przeznaczona jest dla nowych klientów Banku Zachodniego WBK, rozumianych jako osoby, które w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku w ramach promocji nie posiadały konta osobistego prowadzonego w PLN w BZWBK. Posiadanie innych produktów, a także posiadanie konta przed wspomnianym okresem nie wyklucza z udziału w promocji.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową klikając w link na dedykowanej stronie promocji dostępnej tutaj. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w akcji. Uwaga – w promocji przewidziano pulę 3000 nagród, więc nie warto zwlekać ze złożeniem wniosku! Wypełniając wniosek należy wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym, co w praktyce oznacza konieczność akceptacji wszystkich pól na formularzu zgód.
 
Samą umowę można zawrzeć w jeden z trzech dostępnych sposobów:
– poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku. Wybierając tę opcję pamiętaj, żeby Twoje dane podane we wniosku były dokładnie takie same jak w banku, z którego realizujesz przelew;
– za pośrednictwem kuriera;
– za pośrednictwem wideorozmowy z doradcą banku.
 
Niezależnie od wybranego sposobu umowa musi zostać zawarta do 23 maja 2018 r.
 

150 zł za wydanie 150 zł kartą lub BLIKIEM!

Za sam fakt zawarcia umowy o konto i kartę oraz wyrażenie zgód marketingowych otrzymasz pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł 🙂 Jeśli dodatkowo do 17 czerwca 2018 r. wydasz 150 zł wydaną do konta kartą debetową lub BLIKIEM otrzymasz dodatkowe 100 zł. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie. Razem zatem uzyskać można 150 zł premii na bardzo łatwych warunkach!
 

300 zł za wpływy wynagrodzenia!

Równolegle biorąc udział w opisywanej akcji można też skorzystać z drugiej aktualnej promocji Banku Zachodniego WBK. Za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na konto oraz zapewnienie samych wpływów wynagrodzenia zdobyć można 50 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, łącznie zyskując nawet 300 zł! Szczegółowe prześwietlenie tej promocji znajduje się w tym wpisie.
 

2,7% na mobilnym koncie oszczędnościowym!

Otwierając konto osobiste w BZWBK warto też skorzystać z oferty konta oszczędnościowego, bowiem wciąż dostępna jest promocja Mobilnego konta oszczędnościowego. Można ulokować na nim nawet 100 000 zł na 2,7% w skali roku, co obecnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Szczegółowe prześwietlenie promocji znajdziesz tutaj.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze krótkie spojrzenie na Tabelę Opłat i Prowizji BZWBK i już wiadomo, że skorzystanie z promocji nie powinno rodzić żadnych dodatkowych kosztów. Konto Jakie Chcę, które należy założyć w ramach promocji jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:
 
– stała opłata 3 zł miesięcznie
– 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
– 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 
To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych BZWBK. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł za każdą taką wypłatę. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA 🙂
 
 
Pełny regulamin z premią 150 zł najdziesz tutaj a regulamin promocji dotyczącej przelewów wynagrodzenia tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *