150 zł za założenie konta dla młodych w Santander Banku + 230 zł w dodatkowych promocjach + zwroty za rachunki!

150 zł w nowej Moneymanii za założenie konta w Santander Banku!

Wystartowała już 20 edycja Money Manii. Tym razem do zdobycia jest 150 zł premii pieniężnej w zamian za otwarcie Konta Jakie Chcę dla młodych oraz spełnienie kilku prostych warunków. A dodatkowo można skorzystać z programu poleceń i zyskać dodatkowe 80 zł premii oraz zapewnić wpływy wynagrodzenia, odbierając kolejne 150 zł! Na koniec jeszcze pozostaje zwrot 1% wartości rachunków opłaconych z konta 😉

Kto może skorzystać z promocji?

Jak wspomniałem we wstępie, promocji jest tak naprawdę kilka. Aby zgarnąć wszystkie nagrody jako nowy klient należy być osobą, która nie ukończyła 26 roku życia i nie posiada żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Santander Bank Polska (w tym pod poprzednią nazwą banku – BZWBK) co najmniej od 1 kwietnia 2018 r. Jeśli chcecie skorzystać tylko z podstawowej promocji Money Mania z premią w wysokości 150 zł, to okres karencji jest krótszy – wystarczy nie mieć konta w tym banku co najmniej od 7 października 2018 r. Dla porządku dodam, że w przypadku programu poleceń wykluczeni są posiadacze kont osobistych prowadzonych w złotówkach w Santander Banku po 1 października 2018 r.

Z kolei osobami polecającymi w ramach programu poleceń mogą być obecni posiadacze dowolnego konta w Santander Bank Polska, którzy przystąpią do programu w bankowości internetowej banku i wygenerują swój indywidualny kod polecenia. Konieczny jest również brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych oraz zgoda na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i drogą telefoniczną, a także na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Czytaj także: Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z premią 200 zł w gotówce!

200 zł premii za 10 płatności kartą lub BLIKIEM!

Aby wziąć udział w podstawowej promocji Money Mania, w której do zdobycia czeka 150 zł w gotówce konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożenie najpóźniej do 19 listopada 2019 r. wniosku o Konto Jakie Chcę dla młodych wraz z usługami bankowości elektronicznej i kartą debetową. We wniosku o konto warto też podać kod polecenia otrzymany od obecnego klienta Santander Banku. Dzięki temu możemy zyskać kolejne 80 zł, o czym piszę niżej. Jeśli nie macie takiego kodu, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu polecenia – 1010952365. Trzeba też pamiętać, żeby podczas wnioskowania o rachunek potwierdzić zapoznanie się z regulaminem programu poleceń oraz wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Na koniec dodam, że konieczna jest również akceptacja następujących zgód:

  • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
  • na kontakt drogę elektroniczną (w tym poprzez środki komunikacji elektronicznej) w celach marketingowych,
  • na elektroniczne kanały kontaktu (EKK) i otrzymywanie wyciągów poprzez elektroniczne kanały kontaktu;

Na podstawie złożonego wniosku o konto należy zawrzeć umowę maksymalnie do 30 listopada 2019 r.

Dalej pozostanie już tylko maksymalnie do 31 grudnia 2019 r. zapewnić wpływ na nowootwarte konto o wartości minimum 200 zł oraz dokonać minimum 1 transakcji kartą na dowolną kwotę. Trzeba też pamiętać żeby do 14 stycznia 2020 r. ponownie zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku bankowego otwartego w Santander Banku, na który zostanie przekazana premia. Organizator poinformuje laureatów o przyznaniu nagrody do 31 stycznia 2020 r. w formie wiadomości mailowej. Natomiast samo przekazanie premii pieniężnej w wysokości 150 zł nastąpi maksymalnie do 14 lutego 2020 r.

Czytaj także: Powraca rekordowe 350 zł premii za założenie konta osobistego w BNP Paribas!

80 zł w programie poleceń w Santander Banku!

Poza podstawową akcją zgarnąć można również 80 zł w ramach programu poleceń. Po założeniu konta oraz otrzymaniu karty płatniczej nowym klientom pozostanie już tylko co najmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Santander Banku oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą (w tym kartą mobilną) lub BLIKIEM na łączną kwotę minimum 300 zł. Na spełnienie obu warunków mamy czas najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. I to już wszystko! Osoby polecające nie muszą spełniać żadnych dodatkowych warunków.

Bank wypłaci nagrody czyli po 80 zł dla osoby polecającej, jak i osoby polecanej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Sama nagroda zostanie przelana na konto poleconego i polecającego najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia opisanych warunków.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

150 zł za wpływy wynagrodzenia!

Zakładając konto w Santander Banku jako nowy klient, równocześnie można też zdobyć 150 zł w zamian za zapewnienie wpływów wynagrodzenia. Po założeniu konta konieczne będzie złożenie dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowootwarte konto osobiste poprzez zakładkę „Twoje sprawy” -> „Przenieś do nas wynagrodzenie” w bankowości internetowej lub poprzez infolinię banku. Dyspozycja ta, to nic innego, jak podanie nazwy i adresu pracodawcy, do którego bank prześle list z dyspozycją zmiany numeru rachunku bankowego do przelewu wynagrodzenia na konto prowadzone w Santander Banku.

Po złożeniu dyspozycji przekazywania wynagrodzenia wystarczy już tylko zapewnienie samych wpływów z tego tytułu najpóźniej do końca stycznia 2020 r. Za każdy miesiąc, w którym taki wpływ zapewnimy otrzymamy 50 zł, ale nie więcej niż 150 zł.  Warto też przytoczyć co bank definiuje jako wynagrodzenie:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Nagroda zostanie wypłacona jednorazowo do 29 lutego 2020 r.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za otwarcie konta w Banku Millennium!

Do 300 zł zwrotu za rachunki za prąd, gaz i usług telekomunikacyjne!

Ostatnią z opisywanych korzyści jest możliwość uzyskiwania zwrotu w wysokości 1% wartości faktur za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne opłaconych z konta w Santander Banku (zarówno tradycyjnym przelewem, jak i poprzez zlecenie stałe lub polecenie zapłaty). Dodatkowo trzeba pamiętać, że na początku trzeba wysłać do banku (poprzez bankowość internetową) skan faktury od danego dostawy, tak by bank mógł potwierdzić numer rachunku bankowego, na który będą dokonywane płatności. Maksymalnie dzięki opisywanym zwrotom zyskać można 25 zł miesięcznie / 300 zł rocznie i choć uzyskanie maksymalnych kwot jest mało realne z uwagi, iż wraca do nas tylko 1% wartości opłacanych faktur, to nawet niewielkie zwroty są lepsze niż żadne ?

Czytaj także: Pożyczka z RRSO 0% z bonusem w wysokości 250 zł od Credit Agricole!

Konto Jakie Chcę – prześwietlenie oferty!

Konto Jakie Chcę dla młodych jest prowadzone bez żadnych opłat. Karta płatnicza wydawana do rachunku również nic nie kosztuje, niezależnie czy z niej korzystamy czy nie. Dopiero po przekroczeniu 26 roku życia trzeba będzie wybrać jeden z trzech wariantów opłat/zwolnienia z opłat z tytułu użytkowania karty:

  • stała opłata 3 zł miesięcznie;
  • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku);
  • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku).

Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one również w pełni darmowe. Na koniec dodam jeszcze, że posiadacze Kont Jakie Chcę mają możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo!

Załóż konto w Santander Banku!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *