150 zł za otwarcie konta w mBanku (bez karencji dla byłych klientów) + 250 zł w programie poleceń!

150 zł za otwarcie konta w mBanku!

Właśnie pojawiła się świetna okazja dla byłych posiadaczy kont osobistych w mBanku na powrót i ponowne założenie konta, a przy okazji zyskanie w bardzo łatwy sposób 150 zł premii pieniężnej. W opisywanej akcji okres karencji dla byłych klientów został skrócony do absolutnego minimum! Dodatkowo dla uczestników promocji przygotowano specjalny program poleceń, w którym można dodatkowo zyskać nawet 250 zł dodatkowej premii za polecanie oferty innym.

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które na dzień 3 lutego 2020 r. nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego dla osób fizycznych w mBanku. Tym samym okres karencji dla byłych klientów jest ultra krótki! Nic, tylko korzystać 😉 Warto też dodać, że posiadanie innych produktów np. lokaty, konta oszczędnościowego, karty kredytowej czy pożyczki nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie.

Czytaj także: 300 zł w gotówce dla otwierających konto w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

W celu skorzystania z akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Po zalogowaniu należy przejść do formularza wnioskowania o rachunek i za jego pośrednictwem najpóźniej do 31 marca 2020 r. złożyć wniosek o eKonto osobiste w mBanku wraz z kartą płatniczą, podając ten sam adres e-mail, który został użyty do rejestracji na stronie promocji. Sama umowa musi zostać zawarta najpóźniej do 14 kwietnia 2020 r.

Uwaga trzeba się spieszyć! W akcji przewidziano limitowaną pulę 3000 promocyjnych wniosków i po przekroczeniu tej liczby, możliwość wzięcia udziału w akcji zostanie zablokowana! Biorąc pod uwagę baaaardzo krótki okres karencji dla byłych klientów można spodziewać się, że przygotowana pula rozejdzie się przed czasem!

Czytaj także: 50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Banku + 300 zł premii w dodatkowej promocji!

150 zł za otwarcie konta w mBanku!

Po założeniu konta i otrzymaniu karty pozostanie już tylko spełnić jeden prosty warunek. Wystarczy w dowolnym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu konta (a więc w marcu lub kwietniu, bądź w kwietniu lub maju) dokonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Pod uwagę będą brane płatności kartą, BLIKIEM, płatności internetowe oraz przelewy na inne konta (z wykluczeniem przelewów wewnętrznych). I to tyle!

Organizator poinformuje wszystkich laureatów o przyznaniu nagrody najpóźniej do 17 czerwca 2020 r. poprzez wysłanie wiadomości e-mail z linkiem, przekierowującym do formularza, za pośrednictwem którego należy uzupełnić dane niezbędne do wypłaty nagrody, tj. numer konta otwartego w ramach akcji. Dane te trzeba będzie podać w ciągu maksymalnie 7 dni od otrzymania maila. Sama kasa zostanie przelana do 30 czerwca 2020 r., o ile do tego czasu nie zostanie wypowiedziana lub rozwiązana zawarta umowa o konto i kartę.

Czytaj także: 100 zł do sklepów Decathlon za otwarcie konta w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń!

250 zł w dodatkowym programie poleceń!

Korzystając z opisywanej oferty i spełniając warunki do otrzymania nagrody w postaci 150 zł w gotówce można również pokusić się o dodatkową premię za polecenie akcji kolejnym osobom. Za każdą taką osobę, która również spełni warunki promocji zyskać można 50 zł, ale w sumie otrzymać można w ten sposób maksymalnie 250 zł. Aby polecać ofertę innym konieczne będzie wygenerowanie indywidualnego linka polecającego za pośrednictwem naszego profilu na stronie promocji i przekazanie go wybranym osobom. Uprzedzając pytania osobą polecającą może być więc tylko osoba, która sama skorzysta z opisywanej akcji, a nie mogą nią być obecni klienci mBanku. Nowy klient będzie musiał zarejestrować się w promocji za pośrednictwem otrzymanego linku i spełnić podstawowe warunki promocji. Premia za polecenia będzie wypłacona razem z podstawową premią.

Czytaj także: Konto na selfie z premią 200 zł w banku PEKAO!

eKonto osobiste – prześwietlenie oferty!

W promocji można założyć eKonto osobiste, które na szczęście jest prowadzone za darmo bez dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, ale wykonanie nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z naliczenia opłaty. Do tego zyskujemy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (mniejsze wypłaty kosztują 1,3 zł). Z kolei rachunek oszczędnościowy „Moje cele” jest prowadzony bezpłatnie, a w każdym miesiącu kalendarzowym można dokonać z niego jeden przelew bez opłat.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *