150 zł za Konto Internetowe w Citibanku!

150 zł za konto internetowe w Citibanku!
Citibank od całkiem niedawna oferuje swoje konto Citi Priority w wersji internetowej. Czym się ono charakteryzuje? Przede wszystkim tym, że jego prowadzenie, jak i korzystanie z karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe. Z drugiej strony pojawiły się opłaty za czynności wykonywane w oddziałach banku i przez telefon. Ale to nie powinno dziwić. Wszak jest to konto internetowe, więc wystarczy go obsługiwać tym kanałem, by nie ponosić żadnych zbędnych opłat. Teraz jest jeszcze dodatkowa zaleta skorzystania z tej oferty. Zyskać można nawet 150 zł w formie zwrotów za zakupy! Czy oferta ma jakieś haczyki? Sprawdzam to w dzisiejszym wpisie!

Kto może przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy być nowym klientem banku, rozumianym jako osoba, która po 1 stycznia 2017 r. nie posiadała w banku Citi Handlowy żadnego produktu. Wykluczeni są również współposiadacze oraz pełnomocnicy do takich produktów. Tym samym jakikolwiek związek z tym bankiem w obecnym lub ubiegłym roku, niestety wyklucza z udziału w akcji. Na blogu opisywałem kilka aktualnych promocji karty kredytowej w Citibanku. (można np. zdobyć 400 zł w gotówce za jej założenie). Jeśli zatem chciałbyś skorzystać z oferty i konta i kart kredytowej, to powinieneś zacząć od założenia konta. W przypadku gdy najpierw skorzystasz z oferty „kredytówki” to nie załapiesz się do definicji nowego klienta w tej promocji.

 

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz powyższy warunek, to wystarczy, że wypełnisz formularz na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków! Tym samym nie warto zwlekać z decyzją o przystąpieniu do promocji. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą konsultant banku, który poprowadzi Cię przez dalszą część procesu wnioskowania o konto City Priority wraz z kartą debetową. Pamiętaj, że wnioski złożone w inny sposób, niż poprzez dedykowany formularz nie będą brały udziału w akcji!
 

Jak zdobyć 150 zł w formie zwrotów w Citibanku?

W celu otrzymania premii konieczne będzie jeszcze spełnienie kilku prostych warunków. Przede wszystkim nie później niż do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto konto trzeba zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku. W tym samym okresie konieczne będzie również zapewnienie wpływu „wynagrodzenia” na konto w wysokości min. 1500 zł. Regulamin nie precyzuje szerzej definicji wynagrodzenia. Wspomina jedynie, że:

Wpływ […], nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

 
Tym samym każdy przelew z innego banku powinien zostać uznany jako spełniający warunki 😉
 
Ostatnią, pozostałą kwestią są płatności kartą debetową. Przez 6 kolejnych miesięcy licząc od miesiąca następującego po otwarciu konta, bank będzie premiował wszystkie transakcje bezgotówkowe, zwrotem w wysokości 5% ich wartości. Maksymalnie do zdobycia jest 50 zł za pierwszy miesiąc i 20 zł za kolejne. Tym samym łącznie do zgarnięcia jest nawet 150 zł! Co ważne, nie ma wykluczeń miejsc, w których można dokonywać transakcje. Płacić można zarówno w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie.
 
Nagroda wypłacana jest do końca każdego kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków oferty.
 
 

Konto Internetowe City Priority – prześwietlenie

Jak wspomniałem we wstępie rachunek internetowy City Priority jest prowadzony bezwarunkowo za darmo. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej, niezależnie od naszej aktywności w tym zakresie. Można otrzymać też dostęp do darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, ale trzeba wyrazić zgody na przetwarzanie danych w celach informowania o usługach banku i jego partnerów oraz na przesyłanie informacji handlowych, za pomocą komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie. W innym przypadku każda wypłata kosztować będzie 7 zł. Opłaty możemy ponieść np. za zlecanie przelewów w oddziale i telefonicznie czy wypłatę gotówki w oddziale. Są to jednak tego typu operacje, z których zapewne mało kto korzysta 😉
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *