150 zł w gotówce za założenie Konta 360° w Banku Millennium w kolejnej edycji Moneymanii!

150 zł za gotówce za konto w Banku Millennium!
Powraca Moneymania, czyli cykliczna akcja organizowana przez wydawcę serwisu money.pl, tym razem we współpracy z Bankiem Millennium. Za założenie Konta 360° (lub Konta 360° Student dla osób do 26 roku życia) i spełnienie prostych warunków można zdobyć 150 zł w gotówce. Bank Millennium ogłosił niedawno, że otworzył już 1 mln Kont 360°, co pokazuje, że jest to całkiem rozsądny produkt. Szczegółowe prześwietlenie promocji jak i samych warunków prowadzenia konta znajdziesz w dzisiejszym wpisie!

 

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci Banku Millennium, którymi według regulaminu promocji nie mogą być:

osoby, które na dzień rozpoczęcia Promocji posiadają jakikolwiek produkt w Banku, są stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem lub są uprawnione do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku jako posiadacz, współposiadacz rachunku, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku, jak również są użytkownikami jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz dodatkowej karty kredytowej, poręczają w Banku kredyt lub posiadają jednostki uczestnictwa Millennium TFI, a także są byłymi Klientami Banku, którzy brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot w ramach której otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student.

 
Dodatkowo wykluczone są osoby, które zawnioskowały o jakikolwiek produkt banku, a wniosek ten jest w trakcie procesowania. Krótko mówiąc, jeśli nigdy nie miałeś nic wspólnego z Bankiem Millennium to promocja jest dla Ciebie. Jeśli miałeś kiedyś konto w banku ale nie zakładałeś go w ramach akcji promocyjnej z dodatkową premią to również możesz skorzystać z tej promocji.
 

 

Jak przystąpić do promocji?

Przede wszystkim należy zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i założyć swój profil (punkt ten nie dotyczy osób, które już wcześniej rejestrowały się w Moneymanii). Następnie konieczne będzie złożenie wniosku o konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową z wygenerowanego indywidualnego linku nie później niż do 22 czerwca 2018 r. Ważne, żebyście wyrazili zgody marketingowe oraz zgodę na przekazanie przez bank, danych o tym czy spełniliście warunki promocji, Organizatorowi. W innym przypadku bank nie będzie mógł przekazać informacji o tym, że spełniliście warunki akcji podmiotowi, które wypłaca nagrody. Umowę należy zawrzeć do 30 czerwca 2018 r. za pośrednictwem kuriera lub poprzez wizytę w oddziale banku. Wybierając tą drugą opcję, koniecznie przypilnuj żeby pracownik nie wypełniał wniosku od początku, a jedynie finalizował wniosek złożony przez Internet. W innym przypadku to pracownik zgarnie prowizję za pozyskanie klienta, a z Twojej premii nici!
 

150 zł za spełnienie warunków bezpłatności konta!

Aby otrzymać 150 zł premii pozostanie spełnić jeszcze dwa proste warunki. W lipcu oraz sierpniu 2018 r. należy zapewnić wpływ na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku) oraz dokonać 1 operację bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym z tych miesięcy. Pod uwagę będą brane zarówno transakcje w punktach handlowo-usługowych jak i w Internecie.

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagroda w promocji czyli premia pieniężna w wysokości 150 zł będzie wypłacona na rachunek w Banku Millennium założony w ramach promocji. Powiadomienie uczestników o przyznaniu premii oraz sama jej wypłata nastąpi do 15 września 2018 r. Premia oczywiście jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku, a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) a karta debetowa do rachunku nic nie kosztuje przy zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są również całkowicie darmowe.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym!

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku nawet do kwoty 100 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *