150 zł w gotówce lub 250 zł na karcie paliwowej ORLEN za otwarcie konta w BNP Paribas!

150 zł lub 250 zł na karcie paliwowej z kontem w BNP Paribas!

Ruszyła ciekawa promocja banku BNP Paribas, w której można zyskać 150 zł w gotówce lub 250 zł w formie karty paliwowej do wykorzystania na stacjach ORLEN, w zamian za otwarcie darmowego konta osobistego i spełnienie kilku dodatkowych warunków. Co ciekawe możesz samodzielnie wybrać, którą nagrodą jesteś zainteresowany, już na etapie rejestracji w akcji.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziesz mógł wziąć udziału w tej akcji. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie jest problemem, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 140 zł za otwarcie konta w mBanku + 2,5% na rachunku Moje cele!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Trzeba również wskazać, którą nagrodę wybierasz. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 30 czerwca 2020 r. Zawarcie samej umowy oraz aktywacji karty można dokonać z kolei, maksymalnie do 15 lipca 2020 r. W banku BNP Paribas umowę zawiera się poprzez SMS przy wykorzystaniu rozwiązania Autenti, a kurier przywozi nam jedynie kartę debetową.

Uwaga – w promocji obowiązuje limitowana pula zaledwie 3000 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa!

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

150 zł w gotówce w zamian za kilka płatności BLIK, przelewów i wpływ na konto!

W zależności od tego czy jako nagrodę wskażesz 150 zł w gotówce, czy też 250 zł w formie karty paliwowej ORLEN, to różne są warunki jakie należy spełnić do odbioru nagrody. Wybierając 150 zł w gotówce została podzielona na dwie mniejsze premie po 75 zł każda. Pierwsza nagroda o wartości 75 zł zostanie przyznana za spełnienie następujących warunków w lipcu 2020 r. (nie wcześniej!)

  • wykonanie min. 3 transakcji BLIK,
  • wykonanie min. 3 przelewów z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej,

Kolejne 75 zł w gotówce wpadnie w zamian za spełnienie nieco odmiennych warunków w sierpniu 2020 r.:

  • wykonanie min. 3 przelewów z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej
  • zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Warto tutaj zaznaczyć, że jeśli chodzi o wpływy na konto, to wykluczone są tylko przelewy z innych kont uczestnika w BNP Paribas i BGŻ Optima oraz wpłaty gotówkowe. Tym samym najłatwiej warunek ten spełnić dokonując przelewu z naszego konta w innym banku 😉 Z kolei zgodnie z regulaminem jako transakcje BLIK rozumiane są transakcje płatnicze z wykorzystaniem kodu BLIK „z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp.”

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

250 zł w formie karty paliwowej ORLEN!

Wybierając jako nagrodę kartę paliwową ORLEN o wartości 250 zł trzeba spełnić nieco inne warunki. W tym przypadku nagroda nie jest dzielona na mniejsze premie, a żeby ją otrzymać należy w każdym z miesięcy lipiec-sierpień 2020 r.:

  • wykonać min. 5 transakcji BLIK,
  • wykonać min. 5 przelewów z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej,
  • zapewnić wpływy na nowootwarte konto w wysokości min. 1000 zł.

Szczegółowe warunki i ograniczenia są dokładnie takie same, jak opisywane przy okazji nagrody gotówkowej.

Czytaj także: Do 250 zł za otwarcie konta w Credit Agricole + 3% na koncie oszczędnościowym!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagrody są Twoje. Organizator poinformuje laureatów o ich przyznaniu najpóźniej do 21 sierpnia 2020 r. dla pierwszej nagrody pieniężnej oraz do 24 września 2020 r. dla drugiej nagrody pieniężnej oraz karty paliwowej ORLEN. Trzeba jednak pamiętać, że w celu otrzymania bonusu należy kliknąć w link przesłany od organizatora w mailu informującym o przyznaniu nagrody i do 26 sierpnia 2020 r. (dla nagrody pieniężnej) lub do 29 września 2020 r. (dla karty paliwowej ORLEN) i podać numer rachunku otwartego w ramach akcji lub adres do przesłania karty (te będą wysyłane listownie). Wszystkie nagrody zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym nastąpi przekazanie maila o spełnieniu warunków promocji. Do czasu ich przekazania trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty do niej wydanej.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium bez wychodzenia z domu!

Konto Otwarte na Ciebie – prześwietlenie oferty!

Na koniec warto przyjrzeć się kwestii ewentualnych opłat jakie można ponieść z tytułu korzystania z Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. A jak wygląda kwestia opłat za korzystanie z karty płatniczej? W promocji można wybrać różne warianty kart, ale polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, która może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *