150 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku!

150 zł premii za założenie lokaty w Toyota Banku!

Szukasz świetnej lokaty? W Toyota Banku pojawiła się okazja, by zyskać 150 zł premii pieniężnej w zamian za założenie rocznej lokaty na 2,5%. Co ważne, w akcji nie trzeba otwierać konta osobistego! Sumując przewidzianą premię oraz odsetki z samej lokaty, dla kwoty 5000 zł łączny zysk można porównać do lokaty o oprocentowaniu aż 6,2%! Tak wysokie depozyty w innych bankach i przy obecnych warunkach po prostu się nie zdarzają 😉 Zainteresowani?

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w opisywanej akcji należy być osobą pełnoletnią, która w okresie od 01.01.2018 roku do dnia 26.05.2019 roku nie posiadała żadnego konta lub lokaty w Toyota Banku. Wykluczeni są Ci, którzy w podanym okresie rozwiązali umowę o prowadzenie konta i/lub lokaty w Toyota Banku.

Czytaj także: 250 zł premii pieniężnej za otwarcie konta w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywany wyżej warunek, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem zarejestrujesz swój udział w akcji poprzez podanie swojego adresu e-mail. Następnie po kliknięciu w link aktywacyjny konieczne będzie złożenie wniosku o Lokatę Standard w wersji 12-miesięcznej na kwotę min. 5000 zł. Składając wniosek konieczne jest też wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku, podmiotów powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej. Zgód tych nie można również odwołać w okresie trwania promocji. Drugą zgodą, którą należy wyrazić podczas składania wniosku jest zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, po to by bank mógł poinformować organizatora, że spełniłeś warunki akcji i by ten mógł wypłacić premię. Czas na zawarcie samej umowy z Toyota Bankiem upływa 12 lipca 2019 r., a cały proces odbywa się za pośrednictwem kuriera, więc warto złożyć wniosek odpowiednio wcześniej

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku w najnowszej Money Manii!

Jak zdobyć 150 zł zakładając Lokatę Standard w Toyota Banku?

Aby zgarnąć 150 zł premii należy najpóźniej do 12 lipca 2019 r. opłacić zgodnie z wcześniej zawartą umową Lokatę Standard w Toyota Banku na kwotę min. 5 000 zł (maksymalnie 70 000 zł). Jeśli nie zerwiesz lokaty w ciągu 270 dni od zawarcia umowy, to premia jest Twoja! O przyznaniu nagrody organizator poinformuje laureatów najpóźniej do 30 kwietnia 2020 r. W wiadomości email zostanie przesłany link, za pośrednictwem którego będzie należało podać dane niezbędne do wypłaty premii, w tym numer rachunku bankowego. Sama nagroda zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od dnia wysłania wiadomości o przyznaniu nagrody.

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

Lokata Standard – prześwietlenie oferty!

Sprawdźmy zatem jakie są parametry samej lokaty, którą należy założyć w ramach opisywanej akcji. Główne cechy Lokaty Standard:

  • oprocentowanie: 2,5% w skali roku;
  • minimalna kwota lokaty: 5000 zł;
  • maksymalna kwota lokaty: 70 000 zł;
  • czas trwania lokaty: 12 miesięcy.

Czy to się zatem opłaca? Odpowiedź brzmi – i to jeszcze jak 🙂 Dla najmniejszej dopuszczalnej kwoty 5000 zł po roku otrzymamy nieco ponad 100 zł odsetek. Wraz z dodatkową premią łącznie zgarnąć w ten sposób można ponad 250 zł. Gdybyśmy chcieli tę kwotę uzyskać z samej lokaty potrzebne było by znalezienie oferty z oprocentowaniem aż 6,2%! A to wszystko przypomnę, bez konieczności zakładania konta! Na koniec warto wspomnieć że środki zdeponowane w Toyota Banku oczywiście są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego, także można spać spokojnie 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *