150 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole + 50 zł w programie poleceń!

150 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

W banku Credit Agricole ponownie dostępna jest promocja, w której można zgarnąć premię w zamian za przeniesienie konta. Tym razem jednak nagroda jest nieco niższa niż w poprzednich akcjach i wynosi 150 zł w gotówce. Ponadto skorzystać też można programu poleceń i zyskać kolejne 50 zł oraz z oferty podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł przez okres 4 miesięcy. Zainteresowani?

Kto może skorzystać z promocji?

W opisywanej akcji mogą wziąć udział osoby, które od 1 kwietnia 2018 r. nie były posiadaczem, żadnego konta w banku Credit Agricole. Ponadto wykluczeni są Ci, którzy w przeszłości korzystali już z promocji polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku właśnie do Credit Agricole. Posiadanie w tym banku innych produktów niż konto osobiste np. karty kredytowej czy kredytu, nie jest problemem i nie wyklucza z udziału w akcji.

Czytaj także: 50 zł za założenie karty Twisto + 50 zł za każde polecenie!

Jak przystąpić do promocji?

Możliwości przystąpienia do promocji jest kilka. Można to zrobić w placówce banku, za pośrednictwem serwisu telefonicznego lub, co chyba najwygodniejsze, poprzez stronę internetową banku. Promocja trwa do 31 marca 2020 roku i w tym okresie należy złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o konto osobiste.

Czytaj także: Telefon LG K30 Dual SIM w zamian za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicty w Citi Handlowy!

150 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole!

Nagrodą w opisywanej akcji jest 150 zł jednorazowej premii za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole. Żeby ją zdobyć konieczne będzie najpóźniej w ciągu 7 dni od zawarcia umowy złożenie tzw. Upoważnienia do przeniesienia konta wraz z Wnioskiem. Jest to dokument, w którym upoważnia się Credit Agricole do zamknięcia naszego rachunku w innym banku, jednocześnie wskazując nazwę banku, numer rachunku oraz podając nazwę pracodawcy, którego Credit Agricole ma poinformować o zmianie rachunku do wypłaty wynagrodzenia. Należy zadbać o to, by podpis złożony pod tym dokumentem zgadzał się ze wzorem podpisu w banku prowadzącym konto, które chcemy przenieść. Dalej pozostanie nam już tylko zapewnienie wpływów na nowootwarte konto w wysokości 1000 zł miesięcznie, które należy zrealizować przez 3 kolejne miesiące, a bank wypłaci nam premię do końca kolejnego miesiąca. Dobrze ilustruje to poniższy przykład z regulaminu promocji:

Otworzyłeś konto 15 grudnia 2019 r. Powinieneś zapewnić pierwszy Wpływ na konto nie później niż do 31 grudnia 2019 r., drugi wpływ na konto nie później niż do 31 stycznia 2020 r., trzeci wpływ nie później niż do 29 lutego 2020 r. Wypłacimy Ci Premię do 31 marca 2020 r.

Jako wpływy na konto zgodnie z regulaminem promocji uznane będą wszystkie wpływy gotówkowe oraz przelewy z rachunków nienależących do uczestnika (lub do których jest pełnomocnikiem) prowadzonych w Credit Agricole lub w innych bankach. Tym samym przelew z własnego konta w innym banku, w tej promocji nie przejdzie, ale już przelew z rachunku np. żony/męża tak.

Czytaj także: Nowa edycja programu poleceń w Banku Millennium!

50 zł premii w programie poleceń Credit Agricole!

Poza podstawową promocją równocześnie można skorzystać z programu poleceń by zyskać dodatkowe 50 zł. Żeby ją zdobyć trzeba podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecenia uzyskany od osoby będącej obecnym klientem banku. Osoba polecająca może taki kod wygenerować poprzez stronę www.credit-agricole.pl/polecam. O ile w podstawowej promocji okres wykluczenia dla byłych klientów liczony od 1 kwietnia 2018 r., o tyle w programie poleceń wynosi on dokładnie 265 dni (w takim czasie przed zawarciem umowy nie można było posiadać konta w Credit Agricole).

Po wysłaniu wniosku o konto mamy 30 dni na zawarcie samej umowy. Konieczne będzie również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych (zgód tych nie należy wycofywać w czasie trwania programu poleceń), a także zawrzeć umowę o bankowość internetową. Polecony otrzyma 50 zł jeśli w każdym z trzech miesięcy następujących po zawarciu umowy zapewni wpływy na konto o wartości in. 1000 zł lub wyda 300 zł kartą debetową w formie transakcji bezgotówkowych.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł!

Na sam koniec dodam, że otwierając konto w Credit Agricole można dodatkowo skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wyniesie ono 3% dla środków w wysokości nawet 30 000 zł. Okres obowiązywania podwyższonego oprocentowania wynosi 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Co ciekawe rachunek Oszczędzam jest jednym z nielicznych na rynku rachunków posiadających kwartalną kapitalizację odsetek.

Czytaj także: 2,7% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 3,5% dla nowych klientów!

Konto dla Ciebie – prześwietlenie oferty!

Skorzystanie z opisywanej oferty oznacza konieczność otwarcia Konta dla Ciebie w wersji standardowej lub VIP. Większość klientów zapewne zainteresuje pierwszy z tych typów. Takie konto jest prowadzone za darmo pod warunkiem, że w poprzednim miesiącu zanotowano wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonano jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM (inaczej 7 zł miesięcznie). Dokładnie taki sam warunek zwolni nas z opłaty za kartę (w innym przypadku wyniesie ona 9 zł miesięcznie) oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (inaczej 5zł za każdą wypłatę). Tym samym warunki bezpłatności są proste do spełnienia i są podobne wielu innych dostępnych na rynku rachunków osobistych.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *