150 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku + szansa na dodatkowe nagrody!

150 zł za założenie konta w Alior Banku!

Alior Bank w najnowszej promocji oferuje 150 zł premii pieniężnej w zamian za założenie Konta Jakże Osobistego i spełnienie kilku prostych warunków. Dodatkowo można wziąć udział w dodatkowym konkursie, w którym do zdobycia czekają bony do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz nagroda główna – Iphone XS Max! Jeśli dla kogoś to za mało, to czekają jeszcze: zwroty za płatności telefonem, 3% na koncie oszczędnościowym oraz bezprowizyjne płatności w walutach obcych po kursach Mastercard!

Kto może skorzystać promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 31 lipca 2018 roku, nie posiadały ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadacze innych produktów, w tym konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w PEKAO i 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i się na niej zarejestrujesz. Następnie za pomocą dostępnego na stronie linku należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku (podając ten sam adres e-mail, co przy rejestracji). Składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 31 sierpnia 2019 r. 6 września 2019 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi w ciągu 30 dni od wysłania wniosku.

Czytaj także: 50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

150 zł premii pieniężnej za 1 wpływ oraz 3 transakcje kartą!

Aby otrzymać gwarantowaną premię w wysokości 150 zł należy w ciągu 60 dni od zawarcia umowy z bankiem:

 • aktywować aplikację mobilną Alior Banku;
 • wybrać co najmniej 1 korzyść do konta (szerzej o korzyściach piszę niżej);
 • zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł;
 • dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM;

I to tyle! Prawda, że proste? ? Warto wskazać, że wpływ na konto można dokonać w dowolny sposób, np. wykonując przelew ze swojego konta w innym banku. Z kolei jeśli chodzi o płatności bezgotówkowe, to jako te niespełniające warunków promocji będą uznane transakcje z kodami MCC (czyli kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe;
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Czytaj także: 140 zł łatwej premii za założenie konta w mBanku!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda w postaci 150 zł premii pieniężnej zostanie przyznana wszystkim, którzy spełnią opisane wyżej warunki akcji. Organizator wyśle wiadomość o jej przyznaniu najpóźniej do 12 grudnia 2019 r. w formie wiadomości mailowej wysłanej na adres podany przy rejestracji na stronie promocji. Będziemy mieć wtedy 5 dni na ponowne zalogowanie się na stronie promocji i podanie numeru nowootwartego rachunku w Alior Banku. Sama premia zostanie przelana na wskazane konto maksymalnie 14 dni roboczych później.

Czytaj także: 300 zł premii od BNP Paribas za założenie konta osobistego!

Iphone XS Max i bony do Biedronki w dodatkowym konkursie!

Dodatkowo uczestnicy opisywanej akcji mogą też wziąć udział w dodatkowym konkursie, w którym czeka:

 1. a) za zajęcie pierwszego miejsca – iPhone XS MAX 64 GB – srebrny o wartości PLN ( 6765 zł brutto);
 2. b) za zajęcie drugiego miejsca – 3 eKodów do sieci sklepów Biedronka o łącznej wartości nominalnej 450 zł brutto;
 3. c) za zajęcie trzeciego miejsca – 2 eKodów do sieci sklepów Biedronka o łącznej wartości nominalnej 300 zł brutto;
 4. d) nagrody dodatkowe dla 95 Osób w postaci eKodu do sieci sklepów Biedronka o wartości nominalnej 150 zł brutto

Co trzeba zrobić? Otóż do 31 sierpnia 2019 r. za pośrednictwem strony promocji należy odpowiedzieć na zadanie konkursowe: Napisz nam jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste. Nasza odpowiedź nie powinna przekraczać 550 znaków. Każdy uczestnik może wysłać tylko 1 zgłoszenie, a laureatów wybierze Komisja konkursowa. Wygrani zostaną powiadomieni o tym fakcie mailowo do 12 grudnia 2019 r.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

3% na koncie oszczędnościowym, 1% zwrotu za płatności telefonem i bezprowizyjne płatności w walutach obcych!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie związane są tym typem rachunku. Co ważne, można je samodzielnie wybrać z pośród kilku dostępnych w ofercie, a także w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo (w tym wybranie min. 1 jest warunkiem otrzymania premii!), a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
 • Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
 • Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
 • Zwrot 1% za płatności telefonem;
 • Ubezpieczenie w podróży za granicą;
 • Pakiet assistance;
 • Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych;
 • Pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku
 • Płatności kartą bez kosztów przewalutowania

Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do końca 2019 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.

Ciekawą korzyścią jest też możliwość płatności kartą bez dodatkowych kosztów przewalutowania. W praktyce eperacje w EUR, USD lub GBP są przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia ich rozliczenia. Pozostałe waluty są przeliczane na USD po kursie ustalonym przez organizację płatniczą Mastercard, a następnie przeliczane na PLN po średnim kursie NBP z dnia rozliczenia operacji. Tym samym otrzymujemy praktycznie najniższe możliwe kursy płacąc w 152 walutach!

Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji, a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto Jakże Osobiste – prześwietlenie oferty!

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować aż 10 zł miesięcznie, ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia ?  Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie, ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe, a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *