150 zł premii z eKontem w mBanku!

150 zł za konto w mBanku!

Wystartowała kolejna edycja promocji, w której zarobić można na założeniu konta osobistego w mBanku. Na zdobycie czeka 150 zł w gotówce w zamian za zapewnienie wpływów na konto oraz kilka transakcji kartą. Ponadto równocześnie zyskać można podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Moje cele w wysokości 2,6% do kwoty 20 tys. zł, które będzie obowiązywało aż do końca lutego 2020 roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku rozumianym jako osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w tej akcji!

Czytaj także: 150 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku + szansa na dodatkowe nagrody!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że złożysz wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową najpóźniej do 30 października 2019 r. Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera lub w oddziałach banku i może ono nastąpić w okresie późniejszym. Dodam jeszcze, że w trakcie wnioskowania o konto należy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”, a w promocji biorą udział tylko rachunki indywidualne.

Czytaj także: 50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

150 zł premii pieniężnej za wpływy i transakcje kartą!

W tej akcji premia została podzielona na 2 mniejsze nagrody. Aby zdobyć 100 zł w gotówce należy:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważne żeby wymagana kwota wpłynęła jednorazowo);
  • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Kolejne 50 zł można zdobyć za spełnienie powyższych warunków również w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w PEKAO i 3% na koncie oszczędnościowym!

2,6% na koncie oszczędnościowym Moje cele!

Ale to jeszcze nie wszystko! Przystępując do opisywanej promocji można również zyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym „Moje cele” do 2,6% w skali roku dla środków do kwoty 20 000 zł. Będzie ono obowiązywać aż do 29 lutego 2020 r. Nie jest to może najwyższe oprocentowanie rynkowe, ale jak na mBank całkiem dobre 😉

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

eKonto – prześwietlenie oferty

 W promocji można założyć eKonto, czyli najnowszy rodzaj rachunku w mBanku, który na szczęście jest prowadzony za darmo bez dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, ale wykonanie nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Do tego zyskujemy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (mniejsze wypłaty kosztują 1,3 zł).

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *