150 zł na Pyszne.pl za założenie konta osobistego w BZWBK + 300 zł za wpływ wynagrodzenia!

150 zł za konto w BZWBK!
Powraca promocja „Piłkarska strona Konta Jakie Chcę” w Banku Zachodnim WBK! W drugiej edycji tej akcji ponownie można zyskać 150 zł w formie voucherów do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl na bardzo prostych warunkach. Jednocześnie wciąż można wziąć udział w równoległej akcji, w której można zgarnąć 300 zł za zapewnienie wpływu wynagrodzenia. Razem daje to aż 450 zł, co w promocji kont osobistych zdarza się bardzo rzadko. Sprawdźmy jak zdobyć maksymalną premię!

Kto może  skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać osoby, które w okresie 12 miesięcy przez złożeniem wniosku w ramach opisywanej promocji nie posiadały lub nie współposiadały wraz z inną osobą złotówkowego konta osobistego w Banku Zachodnim WBK. Jeśli posiadasz lub posiadałeś inne produkty np. kartę kredytową, konto oszczędnościowe, konto walutowe, itp.  to możesz skorzystać z promocji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisywane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o konto osobiste Jakie Chcę wraz kartą debetową (UWAGA – musi to być karta VISA) i dostępem do bankowości elektronicznej w Banku Zachodnim WBK (jeśli go nie posiadasz). Konieczne będzie również wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych. Czasu na zawarcie umowy nie ma za wiele, ponieważ należy ją zawrzeć do 14 lipca 2018 r. i możecie ten proces sfinalizować na kilka sposobów. Dostępne są trzy opcje zawarcia umowy o konto:
– poprzez przelew weryfikacyjny z konta w innym banku,
– za pośrednictwem kuriera
– poprzez wideorozmowę z doradcą banku.
 
Niezależnie od wybranej formy, umowa musi zostać zawarta w podanym terminie. Warto się jednak śpieszyć, ponieważ bank przygotował limitowaną liczbę nagród! Szczegóły w dalszej części wpisu.
 

Jak zdobyć 150 zł do wykorzystania na Pyszne.pl?

Już za sam fakt zawarcia umowy o Konto Jakie Chcę zyskać można voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na stronie Pysze.pl. Aby zdobyć kolejny (o wartości 100 zł) niezbędna już będzie drobna aktywność w płaceniu kartą lub BLIKIEM. Do 31 lipca 2018 r. konieczne będzie wydanie w ten sposób 150 zł w formie transakcji bezgotówkowych w sklepach lub Internecie.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

W promocji można zyskać łącznie dwa vouchery (o wartości 50 zł i 100 zł) do wykorzystania na stronie internetowej Pyszne.pl. Ale uwaga! Ilość nagród jest ograniczona! Organizator przygotował po 800 sztuk każdego z voucherów. Tym samym nie warto zwlekać z podjęciem decyzji o wzięciu udziału w akcji, choć z uwagi na krótki termin, kiedy można do niej przystępować, nie spodziewałbym, że limit ten zostanie wyczerpany 😉 Nagrody zostaną przesłane w wiadomości e-mail do 31 sierpnia 2018 r., a same bony będą ważne do 31.12.2018 r.
 

300 zł za wpływy wynagrodzenia!

Równolegle biorąc udział w opisywanej akcji można też skorzystać z drugiej aktualnej promocji Banku Zachodniego WBK. Za złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia na konto oraz zapewnienie samych wpływów wynagrodzenia zdobyć można 50 zł miesięcznie przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, łącznie zyskując nawet 300 zł! Szczegółowe prześwietlenie tej promocji znajduje się w tym wpisie.
 

 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze krótkie spojrzenie na Tabelę Opłat i Prowizji. Konto Jakie Chcę, które należy założyć w ramach promocji jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:
– stała opłata 3 zł miesięcznie
– 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
– 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych BZWBK. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł za każdą taką wypłatę. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA 🙂 Na koniec dodam jeszcze, że od 8 sierpnia 2018 r. posiadacze Kont Jakie Chcę w BZWBK dostaną możliwość dokonywania darmowych przelewów ekspresowych bez limitów całkowicie za darmo! To chyba jedyny bank w Polsce, który aktualnie będzie oferował taką opcję bez dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji z voucherami znajdziesz tutaj, a regulamin promocji dotyczącej przelewów wynagrodzenia tutaj. Tabela Opłat i Prowizji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *