150 zł na Allegro.pl za założenie konta osobistego w Alior Banku + moneyback + konto oszczędnościowe 3%!

150 zł do allegro.pl za konto w Alior Banku!
Alior Bank nie należy do grona banków, które nader często organizują akcje, w których można zgarnąć dodatkową premię pieniężną za skorzystanie z ich produktów. Na blogu jeszcze nie miałem okazji prześwietlać ich promocji. Dlatego tym bardziej warto skorzystać z najnowszej akcji, w której w bardzo prosty sposób można zyskać 150 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allego.pl. Konto Jakże Osobiste Alior Banku to stosunkowo nowy wariant, który pozwala dodatkowo zdobyć 1% zwrotu za płatności dokonane telefonem. Dokładając do tego konto oszczędnościowe oprocentowane ze stawką 3% w skali roku, robi się już bardzo przyjemna kumulacja korzyści. Jak zgarnąć wszystkie z nich? O tym dowiesz się w tym wpisie!
 

Kto może skorzystać promocji?

Z promocji skorzystać mogą tylko osoby, które w okresie dwóch lat przed złożeniem wniosku w ramach opisywanej akcji, nie posiadały konta w Alior Banku, Kantorze Walutowym Alior Banku lub Karty Kibica. Posiadacze innych produktów nie są wykluczeni i mogą bez przeszkód wziąć udział w akcji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji dostępną tutaj i założysz swój profil. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji promocji Moneymania wystarczy, że zalogują się na swój profil. Następnie konieczne będzie za pomocą dostępnego na stronie linku, złożenie wniosku o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową w Alior Banku. Składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora, a także zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank. Czas na złożenie wniosku mamy do 13 maja 2018 r. a samo sfinalizowanie umowy (poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku) musi nastąpić do 30 maja 2018 r.  
 

Voucher o wartości 150 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl za 3 transakcje kartą!

Po podpisaniu umowy wystarczy już tylko do 31 lipca 2018 r. zapewnić wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonać 3 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM. I to tyle! Prawda, że proste? Powiem jeszcze tylko, że dokonując płatności jako te niespełniające warunków promocji będą transakcje z kodami MCC (czyli kod przypisany terminalom płatniczym, określający rodzaj przeważającej działalności danego sklepu czy punktu handlowo-usługowego):

i. 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
ii. 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
iii. 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
iv. 6012 – określający instytucje finansowe;
v. 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
vi. 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
vii. 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
viii. 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda czyli voucher elektroniczny do wykorzystania w serwisie Allegro.pl zostanie przekazana do 31 sierpnia 2018 r. w wiadomości mailowej wysłanej na adres podany przy rejestracji na stronie promocji oraz będzie dostępny w Panelu Użytkownika po zalogowaniu. Kod wykorzystać można jednorazowo. Niestety regulamin oferty nie precyzuje terminu jego ważności.
 
 

3% na koncie oszczędnościowym oraz 1% zwrot za płatności telefonem!

Zakładając Konto Jakże Osobiste warto również skorzystać z dodatkowych korzyści jakie można samodzielnie wybrać z pośród dostępnych w ofercie. Można je w dowolnym momencie zmieniać poprzez bankowość internetową. Dwie z nich można wybrać całkowicie za darmo a gdyby ktoś chciał skorzystać z większej ilości, to każda kolejna kosztuje 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:
– 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce;
– 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
– Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym;
– Limit w koncie bez odsetek przez 10 dni;
– Zwrot 1% za płatności telefonem;
– Ubezpieczenie w podróży za granicą;
– Program Mastercard Pricless Specials;
– Pakiet assistance;
– Pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych.
 
Z pośród wymienionych na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Stawka 3% w skali roku obowiązywać wtedy będzie do wysokości 20 000 zł co najmniej do 30 czerwca 2018 r., a po tym okresie zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji.
 
Dodatkowo warto zainteresować się możliwością zyskiwania zwrotu za płatności dokonane telefonem (zarówno poprzez Google Pay, HCE jak i BLIKIEM). Zwrot wynosi 1% wartości dokonanych transakcji a miesięcznie zyskać można maksymalnie 20 zł. Wykonując płatności ponownie warto zwrócić uwagę na kody MCC, ponieważ dokładanie takie same kody jak wcześniej wskazane są wykluczone z naliczania zwrotów.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Konto Jakże Osobiste, które należy założyć w promocji może kosztować 10 zł miesięcznie ale zapewnienie wpływu (np. poprzez przelew z własnego konta w innym banku) na konto w wysokości 1500 zł miesięcznie zwalnia nas jej ponoszenia. Drugą opcją na zwolnienie z tej opłaty to nieukończenie 26 roku życia 🙂 Za kartę debetową możemy zapłacić 5 zł miesięcznie ale wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę 300 zł pozwoli uniknąć jej naliczenia. W tym przypadku nie ma wykluczeń kodów MCC, więc mogą to być dowolne transakcje. Na koniec wspomnę jeszcze o bankomatach. Wypłaty z maszyn własnych Alior Banku są darmowe a te dokonywane z urządzeń należących do innych operatorów kosztują 2,5 zł za każdą taką wypłatę.
 
 
Pełny regulamin znajdziesz na stronie internetowej promocji w zakładce Regulamin.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *