150 zł do Zalando za założenie konta osobistego w Banku Millennium!

150 zł do zalando za konto w Banku Millennium!
Vouchery do rozmaitych sklepów to coraz popularniejsza forma nagradzania przez banki, klientów otwierających u nich nowe produkty. Tą drogą idzie również Bank Millennium, a w jego najnowszej akcji zyskać można 150 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando. Przy okazji wspomnę, że aktualnie trwa jeszcze jedna promocja, w której zdobyć można bon do tego sklepu. W opisywanej na blogu akcji mBanku zyskać można w tej formie 100 zł (+150 zł premii pieniężnej). Wracając jednak do opisywanej akcji Banku Millennium w dzisiejszym wpisie sprawdzam jej warunki. Czy oferta ma jakieś haczyki? Zobaczmy!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku, czyli w rozumieniu opisywanej promocji na dzień 10 kwietnia 2018 r. nie posiadać ani nie być pełnomocnikiem do żadnego produktu w Banku Millennium, ani nie być w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt banku. Zgodnie z tą definicją wykluczone są wszystkie osoby, które aktualnie mają jakikolwiek związek z bankiem, niezależenie od rodzaju produktu w tym np. posiadają dodatkową kartę kredytową czy jednostki uczestnictwa w Millennium TFI. Drugi warunek dotyczy osób, które aktualnie nie posiadają żadnego produktu w banku ale miały go w przeszłości. W takim przypadku wykluczone są osoby, które otwierając dany produkt skorzystały z jakiejkolwiek akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej czyli w skrócie otrzymały jakąś premię za jego założenie. Niestety wyklucza to wszystkie osoby, które korzystają z tego typu promocji jak te, które opisuję na blogu. Jak na razie tylko Bank Millennium wprowadza tego typu ograniczenia i niestety to już kolejna promocja tego typu 🙁
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniamy wymienione wyżej warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie konta osobistego 360 lub 360 Student na dedykowanej stronie promocji tutaj, wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie przez bank danych w celach marketingowych banku i podmiotów powiązanych oraz współpracujących. Czas na złożenie takiego wniosku mamy do 20 maja 2018 r. Samo zawarcie umowy musi nastąpić najpóźniej do 27 maja 2018 r.
 

Jak zdobyć 150 zł do wykorzystania na Zalando?

Po zawarciu umowy wystarczy, że w czerwcu i lipcu 2018 r. spełnimy dwa proste warunki. Zapewnimy w każdym z tych miesięcy wpływ lub wpływy na nowoutworzone konto w wysokości min. 1000 zł (może to być np. przelew z własnego konta w innym banku) oraz dokonamy co najmniej jednej płatności kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Ponadto nie możemy wypowiedzieć zawartej umowy co najmniej do 21 sierpnia 2018 r.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagroda – karta upominkowa do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando zostanie przekazana w formie wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego podanego do kontaktu z bankiem. Wiadomość zostanie wysłana 21 sierpnia 2018 r. Karta będzie ważna bezterminowo i można ją będzie wykorzystać na dowolny zakup (poza zakupem kolejnych kart upominkowych).
 

A ile to wszystko kosztuje?

Konta osobiste w Banku Millennium są w mojej opinii jednymi z najlepszych na rynku a zasady ich bezpłatności wprost pokrywają się z warunkami opisywanej promocji. Czyli, by zapewnić sobie bezpłatność konta wystarczy wpływ 1000 zł miesięcznie (warunek ten nie obowiązuje konta 360 Student przeznaczonego dla osób do 26 roku życia) a karta debetowa do rachunku nic nie kosztuje przy  zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu kartą debetową lub BLIKIEM. Wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są całkowicie darmowe.
 

2,7% na koncie oszczędnościowym

Z oferty warto skorzystać również dlatego, że otwierając dodatkowe konto oszczędnościowe Profit zyskać można oprocentowanie w wysokości 2,7% w skali roku nawet do kwoty 200 tys. zł. Jest to obecnie jedno z najwyżej oprocentowanych kont oszczędnościowych na rynku. Dodatkowo na blogu pisałem o tym w jaki sposób zapewnić sobie podwyższone oprocentowanie na dłuższy czas. Tekst na ten temat znajdziecie tutaj.
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *