150 zł do wykorzystania w sklepach 4F za założenie PKO Konta dla Młodych!

150 zł do sklepów 4F za konto dla młodych w PKO BP

PKO Bank Polski dość rzadko oferuje dodatkowe nagrody za założenie u nich konta. Dlatego tym bardziej warto odnotować, że właśnie wystartowała promocja, w której do zdobycia jest 150 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sieci sklepów 4F w zamian za założenie PKO Konta dla Młodych i ….. zaledwie jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. Prawda, że proste?

Kto może skorzystać z promocji?

Akcja, o której piszę ma na celu promocję Konta dla Młodych w PKO BP, a te jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest dla młodszych czytelników. Ten wariant konta osobistego mogą bowiem założyć tylko osoby w wieku 18-26 lat. Ponadto konieczne będzie jeszcze spełnienie jednego warunku. Z promocji wykluczone są osoby, które od 1 stycznia 2018 r. roku posiadały jakikolwiek rachunek osobisty w PKO BP lub Inteligo. Posiadacze innych produktów nie są wykluczeni z udziału w akcji.

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z tej oferty należy najpóźniej do 31 marca 2019 r. założyć konto osobiste w wariancie Konto dla Młodych lub przynajmniej w tym okresie zawnioskować o to konto poprzez stronę internetową banku, a następnie na jego podstawie zawrzeć umowę. Najlepiej od razu również wyrazić zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jeśli nie zrobisz tego od razu przy zawarciu umowy, koniecznie zrób to np. poprzez bankowość elektroniczną do 31 marca 2019 r. Wspomnianej zgody nie można również odwołać co najmniej do czasu odbioru nagrody. Ostatnim warunkiem jest rejestracja swojego udziału w akcji na dedykowanej stronie promocji i tu również obowiązuje termin do 31 marca 2019 r.

Czytaj także: 200 zł w gotówce przy założeniu konta w BGŻ BNP Paribas!

Jak zdobyć kartę podarunkową do sklepów 4F?

Po założeniu konta pozostanie już tylko spełnić jeden prosty warunek. Najpóźniej do 5 kwietnia należy wykonać co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKIEM. A, że wyrobienie samej karty nie jest wymagane, to równie dobrze można się bez niej obejść 😉

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrodą w akcji jest karta podarunkowa do wykorzystania w stacjonarnych sklepach 4F o wartości 150 zł. Karta będzie mieć formę kodu elektronicznego i będzie ważna do 29 lutego 2020. W akcji przewidziano limitowaną pulę 2000 sztuk kart podarunkowych. O wyczerpaniu puli, bank poinformuje na stronie promocji. Póki co, bez obaw można otwierać konto. W podobnych akcjach PKO BP ostatecznie pula nagród nie była w pełni wykorzystana.

Czytaj także: Gwarantowane 300 zł za konto w mBanku + 250 zł w programie poleceń!

PKO Konto dla Młodych – prześwietlenie oferty

Na koniec jak zawsze, krótkie zapoznanie się z Tabelą Opłat i Prowizji. Konto dla Młodych, które należy założyć w ramach promocji jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta debetowa może kosztować 5 zł miesięcznie jednak wykonanie 4 transakcji w okresie rozliczeniowym zwalnia z konieczności jej poniesienia. Jak wspominałem wcześniej, w promocji nie ma obowiązku jej wyrabiania! Ponadto warto wspomnieć, że wszystkie bankomaty w Polsce są dostępne bez dodatkowych opłat.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *