150 zł do wydania na stacjach Circle K za założenie karty kredytowej w Getin Banku!

150 zł do Circle K za kartę w Getin Banku!
Getin Bank w ostatnich miesiącach nie należał do banków, które oferowały dodatkowe premie lub nagrody za skorzystanie z ich produktów, ale jak się okazuje, aktualnie trwa promocja, w której zyskać można nawet 150 zł do wydania na stacjach paliw Circle K za założenie karty kredytowej. Chociaż przyznane środki będzie można wykorzystać tylko na wskazanych stacjach to niekoniecznie musi to być zakup paliwa 🙂 Ale sprawdźmy wszystkie warunki promocji!
 

Kto może skorzystać z promocji?

Jedynym warunkiem wykluczającym z udziału w akcji jest aktualne posiadanie karty kredytowej w Getin Banku. Osoby, które posiadają inne produkty  lub „kredytówkę” posiadały w przeszłości mogą skorzystać opisywanej akcji. Brak jest jakiegokolwiek okresu karencji.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne jest zawarcie umowy o kartę kredytową Mastercard Standard w dowolny sposób. Tym samym liczyć się będą zarówno umowy podpisane w oddziałach banku jak i te sfinalizowane za pośrednictwem kuriera, po złożeniu wniosku przez stronę internetową banku. Czas na zawarcie umowy upływa 31 maja 2018 r. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku za pomocą SMS, drogą telefoniczną i elektroniczną oraz wyrażenie zgody na przetwarzania danych w celu marketingowym. Uwaga, w promocji przewidziano 3000 sztuk nagród i choć promocja trwa od 19 marca tego roku, to na stronie banku nie ma informacji, że pula ta uległa wyczerpaniu. Zawsze można w tym temacie upewnić się podczas procesowania wniosku o kartę w rozmowie z konsultantem. 

 

100 zł do wykorzystania na stacjach paliw Cirlce K za 5 płatności kartą!

Po zawarciu umowy jedyne co należy zrobić to dokonać 5 płatności bezgotówkowych wydaną kartą. Transakcje te trzeba wykonać w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy czyli przystępując do akcji w maju, transakcje powinny być wykonane w czerwcu. W tym czasie nie można też wycofać wyrażonych zgód marketingowych. Za wykonanie tych płatności zdobyć można pierwszą z nagród – voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K.
 

3000 punktów w programie Priceless Specials!

Dodatkowo podpisując umowę o kartę kredytową możecie przystąpić do darmowego programu Mastercard Priceless Specials. Już za sam fakt zawarcia umowy otrzymacie 3000 punktów bonusowych, które będą ważne przez 3 miesiące od daty przystąpienia do programu. Taka ilość punktów pozwoli na ich wymianę na voucher o wartości 50 zł do wykorzystania na stacjach Circle K. Tym samym zyskać można 150 zł do wydania w tej sieci paliw. Dla osób, które wolą jednak inne nagrody jest dostępny szereg innych ofert w ramach katalogu nagród. Ze swojej strony polecam na przykład bilety do kina sieci Cinema City, które kosztują standardowo 800 punktów. Tym samym za otrzymane punkty zyskać można 4 bilety do kina. 🙂
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na stacjach paliw Circle K czyli pierwsza ze wspomnianych nagród będzie przesłany w formie wiadomości SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Sam kod będzie ważny do 30 kwietnia 2019 r. i będzie można go wykorzystać na dowolne zakupy w tych miejscach, niekoniecznie zakup paliwa. Natomiast jeśli chodzi o punkty w programie Pricless Specials to powinny one zostać naliczone w ciągu kilku dni od momentu przystąpienia do programu.
 
 

A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec sprawdzam z jakimi opłatami wiąże się skorzystanie z opisywanej oferty. Na szczęście nie jest źle 🙂 Karta Mastercard Standard wydawana jest bezwarunkowo za darmo. Ponieść możemy miesięczną opłatę za jej użytkowanie w wysokości 5 zł, ale 5 transakcji w danym miesiącu kalendarzowym zwalnia z jej naliczenia. Oczywiście operacje typu przelewy z rachunku karty czy wypłaty z bankomatów są obarczone dodatkowymi prowizjami jak to zawsze wygląda w przypadku kart kredytowych, więc polecam unikać tego typu operacji.

 
Pełny regulamin promocji z voucherem w wysokości 100 zł znajduje się tutaj a promocji z punktami w programie Pricless Specials tutaj. Tabelę Opłat i Prowizji znajdziecie zaś tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *