150 zł do H&M za konto w BGŻ BNP Paribas + 100 zł za transakcje mobilne!

150 zł do H&M za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!
Trzeba przyznać, że bank BGŻ BNP Paribas daje wybór w zakresie promocji, z których można skorzystać zakładając tam konto osobiste. Można skorzystać z akcji, w której do zdobycia jest 3 miesięczny karnet OK System, a można skorzystać z zupełnie nowej oferty, gdzie w bardzo prosty sposób można zyskać 150 zł w formie bonów do wykorzystania w sklepach sieci H&M. Ponadto, dodatkowe 100 zł czeka za wykonanie kilku transakcji mobilnych, a kolejne 200 zł za założenie karty kredytowej!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z akcji należy mieć od 18 do 26 lat. Nie można za to być posiadaczem lub współposiadaczem jakiegokolwiek konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w okresie 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku w niniejszej promocji (tym samym jest to krótszy okres karencji niż w akcji z karnetami OK System). Dodatkowo wykluczone jest posiadanie aktywnej umowy ramowej na dzień przystąpienia do promocji. Tym samym jej mamy aktywne inne produkty w BGŻ BNP Paribas, to niestety mamy również aktywną umowę ramową (nie dotyczy to BGŻ Optima – tam zawierana jest odrębna umowa ramowa). Zatem jeśli chcesz wziąć udział również w promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest 200 zł w formie karty upominkowej do sklepów IKEA, to w pierwszej kolejności otwórz konto osobiste, a dopiero później kredytówkę!
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane wyżej warunki to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji oraz dokonasz na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczysz wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji złóż wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Optymalne lub Konto Maksymalne wraz z kartą debetową oraz usługami bankowości internetowej. Czas na rejestrację w promocji i wysłanie wniosku upływa 18 listopada 2018 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym. Na koniec ważna informacja – w promocji obowiązuje limitowana pula 1500 promocyjnych wniosków, więc warto się śpieszyć! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Ostatnia akcja banku, w której do zdobycia było 250 zł w gotówce zakończyła się w ciągu kilku dni!

Jak zdobyć 150 zł do H&M zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

W akcji można w sumie zdobyć 150 zł premii w formie voucherów do wykorzystania w sklepach sieci H&M, która została podzielona na 2 nagrody (50 + 100 zł).
 
Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł wystarczy w pierwszym miesiącu następującym po miesiącu rejestracji w promocji dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolne kwoty oraz dokonać minimum jednego przelewu za pomocą aplikacji mobilnej GoMobile (z wyłączeniem przelewu na telefon BLIK). Łatwizna 🙂
 
Kolejną nagrodę o wartości 100 zł można zdobyć jeśli spełnimy dokładnie takie same warunki jak dla pierwszej nagrody również w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu rejestracji w promocji. Co ważne w akwykluczone są jednak płatności w miejscach oznaczonych następującymi kodami MCC (kod MCC to kod przyporządkowany do terminala płatniczego określający dominujący charakter działalności sprzedawcy):
 

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne

– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

– 6012, określający instytucje finansowe,

– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

 
Każdy kto spełni warunki akcji otrzyma wiadomość e-mail od organizatora z informacją o przyznaniu nagrody do 20 dnia kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków dla pierwszej, a następnie drugiej nagrody. Maksymalnie 5 dni później laureci otrzymają smsy z kodami o wartości odpowiednio 50 i 100 zł, które będzie można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym H&M.

Dodatkowe 100 zł za płatności mobilne!

Otwierając konto w BGŻ BNP Paribas warto również skorzystać z równoległej promocji płatności mobilnych w tym banku. Za 11 transakcji za pomocą aplikacji Apple Pay lub Google Pay można zdobyć 100 zł w formie voucherów do Biedronki i Allegro.pl (po 50 zł do każdego z tych sklepów). Co ważne, tego typu transakcje to de facto płatności kartą (i tak są księgowane na rachunku), więc nic nie stoi na przeszkodzie, by takie płatności były uwzględniane w obu akcjach równocześnie 🙂 O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie.
 

Konta osobiste w BGŻ BNP Paribas – prześwietlenie oferty

W promocji można założyć zarówno konto Optymalne jak i Maksymalne. Oba są prowadzone bezwarunkowo za darmo. Jeśli jesteś osobą do 26 roku życia, to i korzystanie z karty debetowej będzie dla Ciebie bezwarunkowo darmowe w obu wariantach konta (w przypadku konta Maksymalnego osoby po 26 roku życia muszą dokonać płatności kartą na sumę 300 zł miesięcznie by uniknąć opłaty za kartę). Wybierając konto Maksymalne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe, a w przypadku konta Optymalnego tylko te dokonywane w bankomatach BGŻ BNP Paribas i Planet Cash.
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *