150 zł do Biedronki w zamian za otwarcie konta w BNP Paribas!

150 zł do Biedronki za założenie konta w BNP Paribas!

Bank BNP Paribas odpalił nową promocję swojego konta osobistego. Tym razem do zdobycia jest 150 zł w formie vouchera do Biedronki. I choć jest to o 50 zł mniej, niż we wciąż trwającej innej akcji tego banku, gdzie można zdobyć 200 zł w gotówce, to bardzo proste warunki nowej akcji oraz skrócony okres karencji dla byłych klientów z pewnością spowodują dużą popularność tej promocji. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ pula promocyjnych wniosków jest ograniczona!

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby, które od 12 miesięcy przed przystąpieniem do opisywanej akcji nie posiadały żadnego konta osobistego w BNP Paribas (w tym pod poprzednią nazwą BGŻ BNP Paribas) lub Raiffeisen Polbank. Wykluczone jest również posiadanie aktywnej umowy ramowej, co oznacza, że posiadając inny produkt w tym banku, nie będziemy mogli wziąć udziału w tej akcji! Tym samym jeśli chcesz też skorzystać z opisywanej na blogu promocji kart kredytowych, w której do zdobycia jest 400 zł do wykorzystania w serwisie Morele.net, najpierw załóż konto osobiste, a dopiero potem złóż wniosek o kartę kredytową. Warto też dodać, że posiadanie rachunku w BGŻ Optima nie wyklucza Cię z udziału w akcjach BNP Paribas, a związane jest to z tym, że w obu przypadkach podpisywana jest zupełnie odrębna umowa ramowa.

Czytaj także: 150 zł za założenie konta w Alior Banku w najnowszej Money Manii!

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy udać się na dedykowaną stronę promocji oraz dokonać na niej rejestracji podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego, adres e-mail i numer PESEL oraz zaznaczyć wszystkie zgody w udostępnionym formularzu. Następnie za pomocą linku dostępnego po rejestracji trzeba złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego w taryfie Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (o nazwie Karta Otwarta na Dzisiaj) oraz usługami bankowości internetowej (należy podać te same dane co przy rejestracji na stronie promocji). Czas na zgłaszanie się do promocji i wysłanie wniosku upływa 31 lipca 2019 r. Zawarcie samej umowy odbędzie się za pośrednictwem kuriera i można ten proces sfinalizować w terminie późniejszym, maksymalnie do 14 sierpnia 2019 r. Na koniec ważna informacja – jak wspomniałem we wstępie, w promocji obowiązuje limitowana pula 1200 promocyjnych wniosków! Dalsza rejestracja w promocji po przekroczeniu tej liczby nie będzie już możliwa. Z doświadczenia powiem, że nie liczyłbym, że przewidziana pula dotrwa do końca lipca, więc na pewno warto się pospieszyć!

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za sprawdzenie darmowej karty Simplicity w banku Citi Handlowy!

Jak zdobyć 150 zł  do Biedronki zakładając konto w BGŻ BNP Paribas?

Po założeniu konta i karty pozostanie już tylko spełnić kilka prostych warunków. Przede wszystkim należy dokonać aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile maksymalnie do 31 sierpnia 2019 r. Drugim i ostatnim warunkiem jest dokonanie min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł w miesiącu następującym po miesiącu aktywacji aplikacji mobilnej. Tym samym jeśli konto założysz w maju i uda Ci się aktywować aplikację mobilną jeszcze w tym samym miesiącu, to warunki transakcji powinieneś spełnić w czerwcu.

Warto tutaj zaznaczyć, że odnośnie transakcji bezgotówkowych bank wyklucza część transakcji wykonanych:

za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)

oraz w miejscach, w których terminal płatniczy posiada jeden z poniższych kodów MCC (określający dominujący charakter działalności danego punktu):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Czytaj także: Gwarantowane 200 zł z Kontem 360°w Banku Millennium!

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Jeśli spełnisz opisane wyżej warunki to nagroda jest Twoja. Organizator poinformuje laureatów o jej przyznaniu najpóźniej do 17 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków akcji. Z kolei sam bon o wartości 150 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka zostanie przesłany w wiadomości SMS do końca miesiąca, w którym otrzymałeś wiadomość o przyznaniu nagrody. Będzie on miał postać 13 cyfrowego kodu, który należy podać przy kasie przed podsumowaniem zakupów. Z kodu można korzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania środków. Do czasu nagrody trzeba być posiadaczem zarówno konta jak i karty!

Czytaj także: Gwarantowane 140 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Konto Otwarte na Ciebie– prześwietlenie oferty!

Na koniec przedstawiam najważniejsze kwestie związane z opłatami jakie można ponieść z tytułu korzystania z nowego wariantu konta osobistego w BNP Paribas – Konta Otwartego na Ciebie. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że konto to jest prowadzone bezwarunkowo za darmo. Karta płatnicza do rachunku (w promocji trzeba wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) może kosztować 3 zł miesięcznie, ale dokonanie zaledwie 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Osoby do 26 roku życia nie muszą się martwić o ten warunek. Dla nich i konto i karta są prowadzone całkowicie za darmo. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *