150 zł do Biedronki, Decathlon lub H&M w promocji konta osobistego w BGŻ BNP Paribas!

150 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!
BGŻ BNP Paribas uruchomił właśnie nową promocję ich bardzo dobrego (bo darmowego bez większych warunków) konta osobistego. W zamian za jego założenie zyskać można 150 zł w formie voucherów do wykorzystania w jednym z wybranych sklepów. Tym razem jednak to tylko od nas zależy do jakiego sklepu chcemy otrzymać bon. Do wyboru są sklepy sieci Biedronka, Decathlon lub H&M, więc każdy znajdzie coś dla siebie :). Kolejną pozytywną informacją jest skrócony okres karencji dla byłych klientów. Dodatkowo, polecam zajrzeć do prześwietlenia promocji karty kredytowej w tym banku gdzie zyskać można kolejne 400 zł! Tymczasem sprawdzam warunki promocji konta osobistego!


Kto może skorzystać z promocji?

Z akcji mogą skorzystać osoby, które nie są stroną umowy ramowej na dzień złożenia wniosku w ramach promocji a także w okresie 24 miesięcy przez złożeniem takiego wniosku nie posiadały rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. Jeśli chcesz skorzystać zarówno z opisywanej promocji konta osobistego jak i wspomnianej we wstępie oferty karty kredytowej bezpieczniej jest w pierwszej kolejności otworzyć rachunek osobisty, a dopiero potem wnioskować o „kredytówkę”, ponieważ w innej sytuacji będziesz stroną umowy ramowej z bankiem już w momencie podpisywania umowy o kartę kredytową.
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji konieczne będzie wypełnienie dedykowanego formularza rejestracyjnego na stronie promocji tutaj a następnie złożenia wniosku o wybrane konto osobiste wraz z kartą debetową z linku dostępnego po zalogowaniu na stronie promocji. Wnioski złożone w inny sposób nie będą brały udziału w promocji. Wypełniając formularz rejestracyjny koniecznie zaznacz wszystkie 4 zgody. Pamiętaj również, żeby Twoje dane z formularza były identyczne jak we wniosku o konto osobiste. To właśnie na tym etapie następuje też wybór sklepu, do którego chcesz otrzymać vouchery będące nagrodami w promocji.
 
Regulamin wspomina również o konieczności wyrażenia następujących zgód we wniosku o konto osobiste:

a) otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe, w tym wiadomości SMS oraz email, dotyczących produktów i Banku oraz usług podmiotów z grupy kapitałowej, do której należy Bank […],

b) przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, oraz

c) otrzymywanie na swój adres e-mail dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z Bankiem (e-korespondencja)

 
Czas na złożenie wniosku upływa 30 czerwca 2018 r. ale promocja może zakończyć się przed czasem, w przypadku wcześniejszego osiągnięcia liczby 35 000 promocyjnych wniosków. Taka pula powinna pozwolić każdemu chętnemu skorzystać z akcji, ale zawsze możecie sprawdzić licznik złożonych wniosków dostępnych na stronie promocji 😉 Wyrażonych zgód, a także samej umowy o konto lub kartę nie można wypowiedzieć do czasu odbioru nagród.
 

150 zł w formie voucherów do wybranych sklepów!

Nagrodami w akcji są 3 vouchery do wykorzystania w wybranych sklepach o wartości 50 zł każdy. Aby otrzymać pierwszy z nich konieczne jest:
– zalogowanie się do bankowości internetowej lub mobilnej banku najpóźniej do 15 lipca 2018 r.
– w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu pierwszego logowania, o którym mowa powyżej dokonanie min. 1 przelewu z nowoutworzonego konta poprzez bankowość internetową lub mobilną banku oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł
Kolejne dwie nagrody otrzymasz po spełnieniu analogicznych warunków w drugim i trzecim miesiącu po dokonaniu pierwszego logowania do bankowości tj. wykonanie min. 1 przelewu z nowoutworzonego konta oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości min. 300 zł.
 
Zgodnie z regulaminem nie wszystkie transakcje będą uwzględniane w promocji:

Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:
− 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
− 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
− 6012, określający instytucje finansowe,
− 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
− 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
− 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

 

Kiedy nastąpi przekazanie nagród?

Nagrodami w akcji są 3 vouchery do wybranej sieci sklepów (Biedronka, Decathlon, H&M) o wartości 50 zł każdy w zamian za spełnienie wymaganych warunków w 3 kolejnych miesiącach od pierwszego logowania do bankowości elektronicznej banku. Z uwagi, iż można to wykonać w 3 różnych miesiącach okresu trwania promocji tj. w maju, czerwcu lub lipcu 2018 r. to również inaczej będą wyglądały terminy przekazywania nagród. Wszyscy, którzy spełnili wymagane warunki oferty w pierwszym miesiącu zostaną i tym poinformowani poprzez wiadomość wysłaną na adres e-mail, podany w formularzu rejestracyjnym najpóźniej do 16 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym te warunki spełniono. Przykładowo jeśli pierwsze logowanie dokonałeś w maju 2018 r., pozostałe warunki wymaganego przelewu oraz transakcji kartą wykonałeś w czerwcu 2018 r., to wiadomość o przyznaniu nagrody otrzymasz do 16 lipca 2018 r. Sama nagroda zostanie wysłana maksymalnie 4 dni później tj. do 20 danego miesiąca w formie wiadomości SMS. Kolejne nagrody będą wysyłane w kolejnych miesiącach w sposób analogiczny. Poniżej znajduje się graficzne przedstawienie sposobu przekazywania nagród w przypadku zrealizowania pierwszego logowania do bankowości elektronicznej w maju 2018 r.
Harmonogram przekazywania nagród w promocji
 
Wybierając E-kartę podarunkową Decathlon pamiętać należy, że możliwa jest ona do wykorzystania zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym, a sam kod będzie ważny do 31 maja 2020 r. E-karta upominkowa H&M również umożliwia zakupy zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych i będzie ważna do 2 listopada 2019 r. Ostatnia z nagród – voucher do sklepów sieci Biedronka będzie ważny do 31 maja 2019 r.
 

A ile to wszystko kosztuje?

Wybierając konto osobiste w banku BGŻ BNP Paribas warto wybrać Konto Optymalne. Tylko w tym wariancie nie poniesiecie bowiem żadnych opłat za jego prowadzenie. Nie ma również opłat za korzystanie z karty debetowej wydanej do rachunku niezależnie od wartości lub ilości transakcji. Wypłaty z bankomatów własnych banku oraz Planet Cash również są darmowe. Tym samym przy okazji udziału w promocji zyskujemy również dobre konto, które nie generuje dodatkowych kosztów.
 
 
Pełny regulamin promocji znajduje się tutaj a Tabela Opłat i Prowizji tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *