150 zł bonusu z kontem w banku PEKAO + 2% na koncie oszczędnościowym!

150 zł premii za otwarcie konta w banku PEKAO!

Ruszyła promocja, w której osoby otwierające konto osobiste w banku PEKAO mogą zyskać 100 zł podstawowej premii na bardzo prostych warunkach. Dodatkowo można też zyskać 50 zł w programie Bezcenne Chwile oraz skorzystać z podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do stawki 2% przez okres 4 miesięcy do kwoty 20 tys. zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji należy być osobą, która w okresie od 01 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. nie posiadała lub nie współposiadała żadnego rachunku ani lokaty w banku PEKAO. Co ciekawe w tej promocji mogą też wziąć osoby, które wskazane wyżej produkty w PEKAO podanym okresie posiadały, jednak średniomiesięczne saldo nie przekraczało na nich 50 zł. Posiadanie innych produktów, np. karty kredytowej czy kredytu nie wyklucza z udziału w akcji. Pamiętajcie też, że bank PEKAO, to nie ten sam bank co PKO BP, więc posiadanie konta w tym drugim nie stanowi żadnej przeszkody, by skorzystać z opisywanej oferty 😉

Czytaj także: Do 160 zł za założenie konta osobistego w ING Banku Śląskim!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisany wyżej warunek, to wystarczy, że zawnioskujesz o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą (najlepiej wybrać kartę Mastercard, o czym piszę niżej) oraz aplikacją PeoPay poprzez dedykowaną podstronę na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej, a następnie zawrzesz umowę o konto najpóźniej do 30 września 2020 r. Do zawarcia umowy należy skorzystać z biometrii twarzy, którą od jakiegoś czasu wykorzystuje bank PEKAO do weryfikacji tożsamości. Co ważne bank daje jednak furtkę zawarcia umowy w oddziale, jeśli na etapie zastosowania biometrii wystąpi negatywna weryfikacja tożsamości lub inny błąd i nie uda się zawrzeć w ten sposób umowy. W takim przypadku można liczyć na otrzymanie nagrody w pełnej wysokości pomimo podpisania umowy w oddziale banku.

Czytaj także: 200 zł na zakupy w Lidlu z kartą kredytową w banku Citi Handlowy!

100 zł za 1 wpływ i 1 płatność kartą lub za pomocą PeoPay miesięcznie!

Same warunki jakie trzeba spełnić, by otrzymać nagrodę są ultra proste. Wystarczy, że do końca pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarcia umowy oraz przez 3 kolejne miesiące

  • zapewnisz wpływ na konto w wysokości min. 500 zł (najprościej dokonując przelew ze swojego konta w innym banku);
  • wykonasz co najmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację mobilną PeoPay;
  • min. 1 raz zalogujesz się do aplikacji PeoPay.

Łącznie więc warunki trzeba spełnić czterokrotnie!

I to tyle! Jeśli warunki akcji spełnisz do 30 listopada 2020 r., to nagroda w wysokości 100 zł zostanie przelana na nowootwarte konto maksymalnie do 31 grudnia 2020 r. Z kolei jeśli warunki spełnisz do końca grudnia 2020 r. lub stycznia 2021 r. to bonus otrzymasz odpowiednio miesiąc lub dwa później.

Czytaj także: 300 zł za założenie mKonta Intensive w mBanku!

3400 punktów w programie Bezcenne Chwile!

Poza podstawową premią do zdobycia jest jeszcze 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile o wartości 50 zł. Wystarczy, że do 30 września 2020 r. zarejestrujesz swoją kartę w programie Bezcenne Chwile za pośrednictwem bankowości internetowej Pekao24 lub bezpośrednio na stronie bezcennechwile.pl. Nie ma co jednak zwlekać z decyzją, ponieważ nagrody zostaną przyznane pierwszym 50 000 uczestnikom. W przypadku wyczerpania puli bank poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej co najmniej na 7 dni przed planowanym terminem wyczerpania puli nagród.

Pierwsze 1000 punktów zostanie przyznanych już za sam fakt zapisania się do programu. Punkty powinny zostać przyznane w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych od rejestracji, chociaż w moim przypadku były widoczne praktycznie od razu. Kolejne 2400 punktów wpadnie, jeśli maksymalnie do 30 września 2020 r. co najmniej raz zalogujesz się do aplikacji mobilnej PeoPay. W tym przypadku punkty powinny się pojawić do 30 dni od dnia spełnienia warunku.

Łącznie do zdobycia jest więc w bardzo prosty sposób 3400 punktów, które będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przyznania. Punkty w tym czasie można wymienić na dowolną nagrodę w programie Bezcenne Chwile. Obecnie taka ilość punktów pozwala na ich wymianę na voucher do wybranego sklepu o wartości 50 zł.

Czytaj także: HIT! Aż 350 zł premii dla zakładających konto w Alior Banku!

2,5% do 30 tys. zł na koncie oszczędnościowym!

Poza premią pieniężną za założenie konta osobistego można też skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 2% w skali roku do kwoty 20 tys. zł. Takie oprocentowanie obowiązywać będzie przez 120 dni od dnia zawarcia umowy, a samo konto możesz założyć najpóźniej do 30 września 2020 r. Konta oszczędnościowe w banku PEKAO są prowadzone bezwarunkowo za darmo i co warto odnotować, wszystkie przelewy z tego konta na konto osobiste zlecane poprzez bankowość mobilną są darmowe. Tym samym można mieć stały dostęp do swoich środków bez obaw o dodatkowe opłaty.

Czytaj także: Do 800 zł w programie poleceń Getin Banku + 2% na koncie oszczędnościowym!

100 zł za polecenie konta innym!

Będąc klientem banku PEKAO można skorzystać też programu poleceń, w którym można zyskać 100 zł za każde skuteczne polecenie konta nowym klientom, ale nie więcej niż 1500 zł. Osoby zakładające konto z polecenia, co prawda nie mogą liczyć na dodatkową premię, ale mogą wziąć udział w podstawowej promocji i zgarnąć wszystkie premie opisywane powyżej. Na temat szczegółów programu poleceń nie będę się tutaj rozwodził, ponieważ wszystkie najważniejsze informacje na jego temat znajdziecie w osobnym wpisie.

Czytaj także: Jak odchudzić swój portfel i oszczędzać na płatnościach w obcych walutach? + BONUS

Konto Przekorzystne – prześwietlenie oferty!

Konto Przekorzystne, to jedno z ciekawszych rachunków na rynku. Jego prowadzenie może kosztować 6 zł, ale wystarczy comiesięczny wpływ na kwotę minimum 500 zł, by tej opłaty uniknąć. Z kolei za kartę można zapłacić 3 zł miesięcznie, ale wystarczy 1 transakcja bezgotówkowa za jej pomocą lub poprzez aplikację PeoPay, by nie została naliczona. Zarówno w przypadku konta jak i karty warunki bezpłatności sprawdzane są za miesiąc poprzedzający pobranie opłaty. Wybierając kartę z logo Mastercard zyskujemy świetne narzędzie do płatności w walutach obcych. Transakcje takie są bowiem przeliczane z danej waluty na złotówki po kursach organizacji płatniczej, a nie banku.

Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to te dokonywane z urządzeń własnych banku, oraz dwie pierwsze w danym miesiącu z pozostałych, są darmowe (inne 2%, min. 5 zł). Trzeba też zaznaczyć, że bank pobiera 20 groszy za każdy SMS do potwierdzania transakcji, ale można wybrać alternatywną opcję autoryzacji transakcji za pomocą aplikacji mobilnej, co jest zupełnie darmowe. I na koniec wspomnę, że osoby do 26 roku życia za korzystanie zarówno z karty, jak i konta nie zapłacą nic, bez konieczności spełniania dodatkowych warunków 😉

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja III”

Regulamin promocji „Promocja na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *