140 zł za założenie konta w mBanku + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

140 zł od mBanku + 2,5% na koncie oszczędnościowym!

W mBanku powraca świetna okazja do zdobycia 140 zł premii pieniężnej w zamian za założenie konta osobistego i spełnienie prostych warunków akcji. Wystarczą dwa wpływy na konto oraz kilka transakcji kartą lub BLIKIEM i nagroda jest Twoja. Ponadto skorzystać można z oferty podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym do 2,5%, które będzie obowiązywać aż do końca maja 2020 roku!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku rozumianym jako osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w tej akcji!

Czytaj także: Aż 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że złożysz wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową najpóźniej do 30 stycznia 2020 r. Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera lub w oddziałach banku i może ono nastąpić w okresie późniejszym. Dodam jeszcze, że w trakcie wnioskowania o konto należy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”, a w promocji biorą udział tylko rachunki indywidualne.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki z darmową kartą kredytową w Citi Handlowy!

140 zł premii pieniężnej za wpływy i transakcje kartą!

W tej akcji premia została podzielona na 2 mniejsze nagrody. Aby zdobyć 100 zł w gotówce należy:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważne żeby wymagana kwota wpłynęła jednorazowo);
  • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Kolejne 40 zł można zdobyć za spełnienie powyższych warunków również w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Czytaj także: Konto Jakże Osobiste w Alior Banku z premią 200 zł w gotówce!

2,5% na koncie oszczędnościowym Moje cele!

Ale to jeszcze nie wszystko! Przystępując do opisywanej promocji można również zyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym „Moje cele” do 2,5% w skali roku dla środków do kwoty 20 000 zł. Będzie ono obowiązywać aż do 31 maja 2020 r. Regulamin przewiduje jednak jeden istotny warunek:

Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym.

Tym samym w praktyce musimy co miesiąc dokładać „stówkę” na konto „Moje cele”, żeby korzystać z podwyższonego oprocentowania.

Czytaj także: 200 zł w gotówce za założenie Konta Przekorzystnego w banku PEKAO!

eKonto osobiste – prześwietlenie oferty

W promocji można założyć eKonto osobiste, które na szczęście jest prowadzone za darmo bez dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, ale wykonanie nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z naliczenia opłaty. Do tego zyskujemy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (mniejsze wypłaty kosztują 1,3 zł).

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *