140 zł za założenie konta w mBanku + 20 zł za płatności Apple Pay!

140 zł za założenie konta w mBanku!

W mBanku pojawiała się okazja na zdobycie w prosty sposób 140 zł przy założeniu konta osobistego i spełnieniu kilku prostych warunków. Wreszcie też skrócono okres karencji dla byłych klientów, co oznacza, że spora część osób, która już posiadała konto w tym banku, może nimi zostać ponownie i zyskać premię 🙂 Dodatkowo tylko do końca grudnia jest jeszcze możliwość zdobycia 20 zł za zaledwie 2 płatności Apple Pay!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku rozumianym jako osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego.  Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w tej akcji!

Czytaj także: Finanse w podróży – Chiny (Pekin)!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli chcesz skorzystać z oferty, to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i za jej pośrednictwem złożysz wniosek o eKonto w taryfie Standard wraz z kartą debetową. Koniecznie zaakceptuj też wszystkie oświadczenia wskazane w  części  X. wniosku –  „Oświadczenia”.  Warto też pamiętać, że z promocji wykluczone są rachunki wspólne. Do akcji można przystąpić najpóźniej do 14 lutego 2019 r., co oznacza, że w tym terminie należy zawrzeć umowę o wybrany rachunek osobisty.

100 zł za szybki wpływ na konto i 5 płatności kartą!

Pierwszą nagrodę – 100 zł zgarnąć można za zapewnienie wpływu na otwierane konto w wysokości min. 1000 zł w ciągu 7 dni od jego założenia. Wykluczone są jedynie przelewy z innych rachunków uczestnika w ramach mBanku, a więc najłatwiej ten warunek spełnić wykonując po prostu zwykły przelew z konta w innym banku. Drugim warunkiem koniecznym do spełnienia dla pierwszej nagrody jest wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo przystępując do promocji jeszcze w grudniu, płatności należy wykonać do końca stycznia 2019 r. Pod uwagę będą brane nie tylko zwykłe płatności kartą wydaną do rachunku, ale i płatności telefonem, kartą kredytową, do której rachunkiem do spłaty jest konto promocyjne, a nawet BLIKIEM. Tym samym wachlarz możliwości jest bardzo szeroki 😉

Czytaj także: 200 zł za konto w BGŻ BNP Paribas!

40 zł dodatkowej premii!

Poza podstawową stówką do zdobycia jest jeszcze 40 zł dodatkowej premii. Jakie warunki trzeba spełnić? Dokładanie takie same jak dla pierwszej nagrody tyle, że w kolejnym miesiącu. Zatem wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz 5 płatności bezgotówkowych kartą w dwóch kolejnych miesiącach wystarczą do zdobycia maksymalnej premii! Wypłata nagród (100 zł + 40zł) nastąpi najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków osobno dla każdej z nich.

20 zł za 2 płatności Apple Pay!

Warto też dodać, że do 31 grudnia 2018 r. trwa równoległa promocja banku, w której można zdobyć kolejne 20 zł za wykonanie zaledwie 2 płatności Apple Pay! O szczegółach tej oferty pisałem w tym wpisie.

Czytaj także: Czas pomyśleć o emeryturze! Zakładam IKE!

eKonto w taryfie Standard – prześwietlenie

Prowadzenie eKonta w taryfie Standard jest bezwarunkowo bezpłatne. Zapłacić możemy natomiast za korzystanie z karty debetowej (4 zł miesięcznie) ale wykonanie 5 transakcji za jej pomocą zwalnia z jej naliczenia. Z uwagi, iż warunek ten pokrywa się z warunkami promocji, to nie powinno być problemów z jego spełnieniem 😉 Jeśli chodzi natomiast o wypłaty z bankomatów, to te realizowane w bankomatach BZ WBK, Euronet i Planet Cash o wartości min. 100 zł są całkowicie darmowe. Jeśli kwota wypłaty będzie niższa to opłata wyniesie 1,3 zł od każdej takiej transakcji. Za wypłaty z bankomatów innych banków i organizacji niż wymienione zapłacimy aż 7 zł, więc lepiej unikać takich operacji.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto z premią – III edycja”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *