140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!

140 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim!
Od pierwszego sierpnia ponownie można zarobić zakładając konto osobiste w ING Banku Śląskim. Do zdobycia jest od 100 do 140 zł. Bank odpalił równocześnie dwie promocje. Pierwsza z nich jest przeznaczona dla osób chcących założyć Konto Direct, czyli najpopularniejsze konto w ING. Druga zaś przeznaczona jest dla osób od 18 do 26 roku życia, ponieważ wiąże się ona z założeniem konta Mobi, które jest przeznaczone właśnie dla osób w tym wieku. Zasady udziału w obu akcjach są bardzo podobne, dlatego opisuję je w jednym wpisie. Sprawdź szczegóły obu akcji!

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminami obu promocji mogą z niej skorzystać osoby, które nie posiadają lub nie posiadały od 28 lutego 2017 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji!
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w tym banku we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Wybierając Konto z Lwem Direct możesz to zrobić tutaj, a decydując się na konto Mobi wniosek możesz złożyć w tym miejscu. Wnioski złożone w oddziale czy telefonicznie nie będą brały udziału w akcji. Czas na przystąpienie do obu promocji mija 31 października 2018 r.
 

Promocja nr 1 – 140 zł za założenie konta Direct

Dobra, czas przejść do konkretnych warunków, jakie należy spełnić by zdobyć premię. Ta zaś rozbita na 3 części. Oto co trzeba spełnić by zdobyć każdą z nich:
 
1. Aby otrzymać 100 zł należy:
– wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł 
 
2. Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:
– spełnić warunki z punktu 1 oraz
– wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1)  albo
– zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.
 
3. Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:
– spełnić wszystkie warunki z punktu 1 i 2
 
Powyższe warunki należy spełnić najpóźniej do 28 lutego 2019 r.
 

Promocja nr 2 – 140 zł za założenie konta z Mobi

W przypadku promocji dla osób młodych warunki akcji są bardzo podobne. Poniżej znajduje się ich pełna lista:
 
1. Aby otrzymać 100 zł należy:
– wykonać 8 operacji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty.
 
2. Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:
– spełnić warunki z punktu 1 oraz
– wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1) albo
– zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia lub stypendium na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.
 
3. Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:
– spełnić wszystkie warunki z punktu 1 i 2
 
W przypadku tej promocji warunki trzeba spełnić do 30 listopada 2018 r.!
 
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób zakładających konto Mobi, bank wypłaci nagrodę do 8 stycznia 2019 r. na konto oszczędnościowe. Osoby zakładające Konto z Lwem Direct otrzymają premię do 8 kwietnia 2019 r. również na swoje konto oszczędnościowe.
 

Konto z Lwem Direct i Mobi  – prześwietlenie oferty

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Oba wskazane konta w ING Banku Śląskim są na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct) ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.
 
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *