140 zł za założenie konta osobistego + 100 zł za regularne oszczędzanie w ING Banku Śląskim!

140 złza konto w ING Banku Śląskim!
Pojawiła się właśnie nowa edycja regularnej promocji ING Banku Śląskiego premiująca założenie konta osobistego. Osoby, które to zrobią zarobić mogą od 100 do 140 zł. Dodatkowo, równolegle trwa inna promocja, przeznaczona również dla obecnych klientów banku, w której za regularne oszczędzenie bank wypłaci nam 100 zł. Jakie są warunki obu promocji oraz co zrobić, żeby uzyskać maksymalną premię? O tym dowiesz się w dzisiejszym wpisie.

Z uwagi, iż w ING Banku Śląskim trwają dwie równoległe promocje z odmiennymi warunkami, opiszę je oddzielnie. Jeśli nie posiadasz konta osobistego w tym banku to możesz z powodzeniem skorzystać z obu z nich i wtedy zapoznaj się z całym wpisem. Jeśli jednak posiadasz już takie konto to przejdź do drugiej z opisywanych przeze mnie promocji, o której piszę w dalszej części wpisu.
 

Promocja nr 1: od 100 do 140 zł za założenie konta osobistego

 

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminem z promocji może skorzystać każdy, kto nie posiada lub nie posiadał od 1 sierpnia 2016 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.
 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w tym banku we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Jeżeli jednak posiadasz już dostęp do bankowości internetowej banku (np. dlatego, że posiadasz już inny produkt) to wniosek o konto musisz złożyć poprzez specjalną stronę tutaj (jeśli masz od 18-25 lat) lub tutaj (jeśli masz 26 lat lub więcej). Osoby, które takiego dostępu nie posiadają nie wykonują tego kroku. Czas na przystąpienie do promocji mija 30 kwietnia 2018 r.

Od 100 do 140 za transakcje kartą lub BLIKIEM

O tym jakie warunki musisz spełnić by otrzymać premię decyduje Twój wiek. Osoby od 18 do 25 roku życia muszą spełnić następujące warunki do 30 czerwca 2018 r.:
1. Aby otrzymać 100 zł:
– wykonać 8 operacji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty.
 
2. Aby otrzymać 120 zł:
– spełnić warunki z punktu 1 oraz
– wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych albo
– zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia lub stypendium na nowoutworzone konto
 
3. Aby otrzymać 140 zł:
– spełnić wszystkie warunki z punktu 1 i 2
 
Inne warunki zostały przewidziane dla osób od 26 roku życia. Osoby te muszą do 31 sierpnia 2018 r. spełnić następujące warunki:
1. Aby otrzymać 100 zł:
– wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł
 
2. Aby otrzymać 120 zł:
– spełnić warunki z punktu 1 oraz
– wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych albo
– zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto
 
3. Aby otrzymać 140 zł:
– spełnić wszystkie warunki z punktu 1 i 2
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób młodszych bank wypłaci nagrodę do 8 sierpnia 2018 r. na konto oszczędnościowe. Osoby od 26 roku życia premię otrzymają do 10 października 2018 r. również na swoje konto oszczędnościowe.


Promocja nr 2: 100 za regularne oszczędzanie

Kto może skorzystać z promocji?

Regulamin promocji definiuje uczestnika następująco:

Uczestnik – osoba fizyczna (..), która w okresie od 1.09.2017 r. do 30.11.2017 r. nie otrzymała wpływu na Konto w wysokości min. 1 000 zł (jednorazowo) lub nie posiadała konta (..) Nie są brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami prowadzonymi w ING Banku Śląskim, których posiadaczem jest klient indywidualny oraz wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Tym samym osoby, które dopiero otwierają konto osobiste mogą wziąć udział w tej akcji, natomiast osoby, posiadające taki rachunek muszą sprawdzić czy w podanym okresie nie odnotowały na nim jednorazowego wpływu w wysokości min. 1000 zł. Jeśli nie, to również mogą wziąć udział w promocji. Co istotne poza kontem osobistym trzeba posiadać też rachunek oszczędnościowy – Otwarte Konto Oszczędnościowe. Jeśli go nie posiadasz to możesz go łatwo założyć poprzez Twoją bankowość internetową.

 

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz opisane warunki to wystarczy, że zapiszesz się do promocji na dedykowanej stronie tutaj. Czas na to masz do 10 marca 2018 r.
 

100 zł za regularne oszczędzanie

Oby otrzymać wskazaną premię wystarczy złożyć zlecenie stałego przekazywania środków w wysokości min. 200 zł (jednorazowo) z Twojego konta osobistego na konto oszczędnościowe. Konieczne będzie również zapewnienie w co najmniej dwóch miesiącach kalendarzowych wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 1000 zł. Na spełnienie opisanych warunków masz czas do 10 maja 2018 r. Pamiętaj również, że wpłacone na konto oszczędnościowe środki nie mogą zostać wypłacone we wskazanym terminie.
 

Kiedy nastąpi wypłata premii?

Wypłata premii w wysokości 100 zł nastąpi do 20 maja 2018 r. w formie przelewu na konto oszczędnościowe. Po tym okresie będziesz również mógł wypłacić bez przeszkód całość wpłaconych w ramach promocji środków.


A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Konto z Lwem w ING Banku Śląskim jest na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie) ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł (200 zł w przypadku osób do 25 roku życia) kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.
Pełny regulamin promocji za założenie konta dla osób od 18 do 25 roku życia znajduje się tutaj a dla osób od 26 roku życia tutaj. Natomiast regulamin promocji dotyczącej regularnego oszczędzania jest dostępny pod tym adresem.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *