140 zł za otwarcie konta w mBanku + 2,5% na rachunku Moje cele!

140 zł za otwarcie konta w mBanku!

W kolejnej edycji promocji związanej z otwarciem konta osobistego w mBanku ponownie można zyskać 140 zł premii w gotówce. Co ważne, warunki akcji są bardzo proste i nikt nie powinien mieć trudności z ich spełnieniem. A do tego można skorzystać z wysokiego jak na obecne czasy oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Zakładając rachunek Moje cele można cieszyć się oprocentowaniem na poziomie 2,5% przez 4 miesiące!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku rozumianym jako osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie!

Czytaj także:

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że złożysz wniosek o otwarcie eKonta osobistego wraz z kartą debetową, a następnie zawrzesz na jego podstawie umowę najpóźniej do 30 września 2020 r. Samo sfinalizowanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera lub w oddziałach banku. Wybierając zawarcie umowy w placówce, dopilnuj żeby pracownik jedynie sfinalizował wniosek składany przez Internet, a nie wypełniał go na nowo! Dodam jeszcze, że w trakcie wnioskowania o konto należy zaakceptować oświadczenia z części „X. Oświadczenia”, a w promocji biorą udział tylko rachunki indywidualne.

Czytaj także: Do 150 zł za założenie konta w banku PEKAO + 3% na lokacie + do 1500 zł w programie poleceń!

140 zł premii pieniężnej za wpływy i transakcje kartą!

W opisywanej akcji premia została podzielona na 2 mniejsze nagrody. Aby zdobyć pierwsze 100 zł w gotówce należy:

  • zapewnić wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta (może to być przelew z Twojego konta w innym banku, ważne żeby wymagana kwota wpłynęła jednorazowo);
  • wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM lub poprzez usługę mTransfer w dowolnych punktach handlowo-usługowych i na dowolne kwoty, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Kolejne 40 zł można zdobyć za spełnienie powyższych warunków również w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Wypłata pierwszej i drugiej nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Czytaj także: Do 250 zł za założenie konta osobistego w Santander Banku!

2,5% na koncie oszczędnościowym Moje cele!

Ale to jeszcze nie wszystko! Przystępując do opisywanej promocji można również zyskać podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym „Moje cele” do 2,5% w skali roku dla środków do kwoty 20 000 zł. Ważne żeby o taki rachunek zawnioskować już na etapie składania wniosku o konto osobiste. Promocyjne oprocentowanie naliczane będzie przez 4 kolejne, pełne miesiące kalendarzowe, np. jeżeli otworzyłeś rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele na koniec września, to promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez październik, listopad grudzień i do końca stycznia 2021 r. Regulamin przewiduje jednak jeden istotny warunek:

„Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego miesiąca, w odniesieniu do wszystkich rachunków umożliwiających regularne oszczędzanie, powiązanych z tym samym rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym”

Tym samym w praktyce musimy co miesiąc dokładać „stówkę” na konto „Moje cele”, żeby korzystać z podwyższonego oprocentowania.

Czytaj także: 200 zł za założenie konta w Banku Millennium bez wychodzenia z domu!

eKonto osobiste – prześwietlenie oferty!

W promocji można założyć eKonto osobiste, które na szczęście jest prowadzone za darmo bez dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, ale wykonanie nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z naliczenia opłaty. Do tego zyskujemy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (mniejsze wypłaty kosztują 1,3 zł). Z kolei rachunek oszczędnościowy „Moje cele” jest prowadzony bezpłatnie, a w każdym miesiącu kalendarzowym można dokonać z niego jeden przelew bez opłat.

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *