140 zł z kontem Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim!

140 zł w promocji konta osobistego w ING Banku śląskim!

W ING Banku Śląskim wystartowały nowe edycje znanych już promocji, w których można zyskać nawet 140 zł premii w zamian za założenie darmowego konta osobistego Direct lub Mobi (dla osób do 26 roku życia). Choć zasadniczo same warunki jakie należy spełnić, żeby otrzymać premię nie uległy istotnym zmianom, to trzeba pamiętać, że tym razem bank wymaga od uczestników wyrażenia zgód marketingowych. Na pocieszenie dodam, że samo konto można otworzyć już nie tylko za pośrednictwem kuriera, ale również poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, lub wizytę w oddziale.

Kto może skorzystać z promocji?

Zgodnie z regulaminami obu promocji mogą z nich skorzystać osoby, które nie posiadają lub nie posiadały od 1 lipca 2018 r. konta osobistego w ING Banku Śląskim w ramach któregoś z wymienionych typów kont z Lwem: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w akcji! Oczywiście wybierając promocję związaną z założeniem rachunku w wariancie Mobi, należy być osobą, która nie ukończyła 26 roku życia, ponieważ jest to konto dostępne wyłącznie dla osób w tym wieku.

Czytaj także: Elastyczne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,8% – nowość w Getin Banku!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli nie posiadałeś konta w ING Banku Śląskim we wskazanym okresie to wystarczy, że założysz taki rachunek wraz z kartą debetową oraz rachunkiem oszczędnościowym poprzez stronę internetową banku. Wybierając Konto z Lwem Direct możesz to zrobić tutaj, a decydując się na konto Mobi wniosek możesz złożyć w tym miejscu. Wnioski złożone w oddziale czy telefonicznie nie będą brały udziału w akcji. Czas na przystąpienie do obu promocji mija 31 grudnia 2019 r. Tak jak wspomniałem we wstępie, samo sfinalizowanie umowy można zrealizować za pośrednictwem kuriera, poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku lub w oddziale ING.

Promocja nr 1 – 140 zł za założenie konta Direct!

Podstawową nagrodą w opisywanej akcji jest premia pieniężna w wysokości 100 zł. Dodatkowo do zdobycia są też dwa bonusy po 20 zł. Tym samym łącznie zgarnąć można nawet 140 zł. Oto co trzeba spełnić by zdobyć każdą z nagród:

1. Aby otrzymać 100 zł należy

 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM o wartości min. 1000 zł
 • do dnia wypłaty nagrody posiadać dalej zarówno konto, kartę jak i konto oszczędnościowe założone w ramach akcji

2. Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:

 • spełnić warunki z punktu nr 1 oraz
 • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1)  albo
 • zapewnić min. 1 wpływ wynagrodzenia o wartości min 1000 zł na nowoutworzone konto. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

 3. Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:

 • wykonać wszystkie warunki z punktów 1 i 2

Na spełnienie powyższych wymagań mamy czas najpóźniej do 2 marca 2020 r.

Czytaj także: 300 zł premii w promocji konta osobistego w BNP Paribas!

Promocja nr 2 – 140 zł za założenie konta z Mobi!

W przypadku promocji dla osób młodych tj. do 26 roku życia, warunki akcji są bardzo podobne. Tutaj również premia rozbita jest na nagrodę podstawową w wysokości 100 zł oraz 2 dodatkowe nagrody po 20 zł. Poniżej znajduje się pełna lista warunków niezbędnych do otrzymania każdej z nich:

1. Aby otrzymać 100 zł należy:

 • wykonać 10 operacji bezgotówkowych w złotych polskich kartą lub BLIKIEM na dowolne kwoty.
 • do dnia wypłaty nagrody posiadać dalej zarówno konto, kartę jak i konto oszczędnościowe założone w ramach akcji

2. Aby otrzymać 100 + 20 zł należy:

 • spełnić warunki z punktu 1 oraz
 • wykonać 3 transakcje bezgotówkowe BLIKIEM w sklepach internetowych (mogą to być te same transakcje co w punkcie nr 1) albo
 • wykonać min. 2 przelewy na telefon BLIK o wartości min. 5 zł każdy

3. Aby otrzymać 100 + 40 zł należy:

 • wykonać wszystkie warunki z punktu 1 i 2

W przypadku tej promocji warunki trzeba spełnić do 31 stycznia 2020 r.!

Czytaj także: 200 zł premii z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku!

Kiedy nastąpi wypłata premii?

W przypadku osób zakładających konto Mobi, bank wypłaci nagrodę do 14 lutego 2020 r. na konto oszczędnościowe. Osobom zakładającym Konto z Lwem Direct, które spełnią wszystkie warunki akcji do 31 grudnia 2019 r. bank wypłaci premię do 10 stycznia 2020 r. również na konto oszczędnościowe. Jeśli zaś warunki spełnione będą po 31 grudnia, ale przed wymaganym terminem 2 marca 2020 r., to nagroda zostanie przekazana do 18 marca 2020 r.

Czytaj także: Smartfon Oppo AX7 za kartę kredytową w Citi Handlowy!

Konto z Lwem Direct i Mobi  – prześwietlenie oferty

Na koniec jak zawsze opisuję ile kosztują produkty, do których założenia zachęca nas bank. Oba wskazane konta w ING Banku Śląskim są na szczęście bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę debetową (7 zł miesięcznie i tylko w przypadku konta Direct) ale jeśli dokonamy transakcji bezgotówkowych o wartości min. 300 zł kartą debetową do rachunku, opłata ta nie będzie pobierana. Nie zapłacimy za to za wypłaty z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash. W przypadku innych bankomatów tylko pierwsza wypłata w danym miesiącu jest darmowa.

Skorzystaj z promocji i załóż konto Direct!

Skorzystaj z promocji i załóż konto Mobi!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *