140 zł łatwej premii za założenie konta w mBanku!

140 zł za założenie konta w mBanku!

Wystartowała kolejna, już 19 edycja Money Manii, w której tym razem do zdobycia czeka 140 zł premii pieniężnej w zamian za założenie darmowego konta osobistego w mBanku! Zasady akcji są bardzo proste, a całość warunków wymaganych do otrzymania nagrody można spełnić wykonując… np. 5 przelewów. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ w puli przewidziano tylko 2000 promocyjnych wniosków!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być nowym klientem banku rozumianym jako osoba, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała lub nie współposiadała w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego. Dla jasności, są to wszystkie rachunki, których numer rozliczeniowy (czyli cyfry od 3 do 10 w numerze rachunku bankowego) wynosił 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innych produktów np. karty kredytowej czy konta firmowego nie wyklucza z udziału w tej akcji!

Czytaj także: 200 zł za założenie Konta Przekorzystnego w PEKAO i 3% na koncie oszczędnościowym!

Jak przystąpić do promocji?

Jeśli spełniasz wskazany wyżej warunek to wystarczy, że przejdziesz na dedykowaną stronę promocji i założysz na niej swój profil. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji promocji Money Manii wystarczy, że zalogują się na swój dotychczasowy profil w serwisie. Następnie za pomocą dostępnego na stronie linku należy zawnioskować o eKonto osobiste wraz z kartą debetową (adres e-mail musi być ten sam, co podany przy rejestracji na stronie promocji). Składając wniosek pamiętaj, by wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej, co jest niezbędne do przeprowadzenia weryfikacji spełnienia zakładanych warunków i wypłaty premii przez organizatora. Z kolei wyrażenie zgód marketingowych jest w pełni dobrowolne i nie ma wpływu na przyznanie premii. Czas na złożenie wniosku o konto mamy do 13 września 2019 r., a samo sfinalizowanie umowy musi nastąpić do 30 września 2019 r. Tak jak wspominałem we wstępie, w akcji jest przewidziana ograniczona pula 2000 promocyjnych wniosków!

Czytaj także: 50% zniżki na hulajnogi Lime z kartą banku N26!

140 zł premii za 5 transakcji!

Po zawarciu umowy pozostanie już tylko spełnić jeden prosty warunek. Do 31 października 2019 r. należy wykonać min. 5 transakcji na dowolne kwoty. Pod uwagę będą brane transakcje bezgotówkowe kartą, przelewy na rachunki w innych bankach oraz płatności internetowe. Wykluczone z kolei są wypłaty z bankomatów, przelewy na rachunki w mBanku oraz transakcje anulowane. I to tyle! Mail z informacją o przyznaniu nagrody zostanie wysłany przez organizatora najpóźniej do 25 listopada 2019 r. Trzeba jednak pamiętać, że do 15 października 2019 r. należy ponownie zalogować się na stronie promocji i podać numer rachunku bankowego otwartego w ramach opisywanej akcji. Premia zostanie na niego przelana do 29 listopada 2019 r. i oczywiście jest ona zwolniona z podatku dochodowego.

Czytaj także: 400 zł do Biedronki za przetestowanie darmowej karty Simplicity w Citi Handlowy!

eKonto osobiste– prześwietlenie oferty

W promocji można założyć eKonto osobiste czyli najnowszy rodzaj rachunku w mBanku, który na szczęście jest prowadzony za darmo bez dodatkowych warunków. Korzystanie z karty debetowej może kosztować 7 zł miesięcznie, ale wykonanie nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu zwalnia z jej naliczenia. Do tego zyskujemy bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (mniejsze wypłaty kosztują 1,3 zł).

Skorzystaj z promocji!

Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *