120 zł za założenie konta w Banku Zachodnim WBK!

120 zł za konto w BZWBK!
Dziś opisuję promocję, w której można zdobyć nawet 120 zł za założenie konta osobistego w Banku Zachodnim WBK. Nagroda nie jest jednak wypłacana w formie gotówki, lecz w formie punktów Payback. Można ich otrzymać 12 000, co przekłada się na wartość 120 zł, które można wydać u partnerów programu Payback czyli np. na stacjach  BP, w Multikinie i innych. Same warunki promocji są za to bardzo proste. Co trzeba zrobić żeby otrzymać premię? O tym przeczytasz w tym wpisie!

Kto może skorzystać z promocji?

Aby móc skorzystać z promocji trzeba przede wszystkim przystąpić do programu Payback. Jeśli jeszcze z niego nie korzystasz, możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej programu tutaj. Z promocji są też wykluczone osoby, które na dzień 31.01.2018 r. posiadały konto osobiste w Banku Zachodnim WBK. Jak widać okres karencji jest zatem baaardzo krótki 😉
 
 

Jak przystąpić do promocji?

W celu przystąpienia do promocji konieczne będzie złożenie wniosku o konto osobiste w Banku Zachodnim WBK wraz z dostępem do bankowości elektronicznej ze specjalnej strony promocji tutaj. W pierwszym kroku zostaniecie poproszeni o podanie numeru swojej karty Payback oraz o zwolnienie z tajemnicy bankowej niezbędnej w celu realizacji promocji. Wnioskując o konto nie trzeba wybierać karty debetowej do rachunku ale może ona nam pomóc spełnić pozostałe warunki promocji, o czym piszę w dalszej części wpisu. Na złożenie wniosku i zawarcie umowy mamy czas do 31 marca lecz nie warto zwlekać z decyzją, ponieważ w promocji przewidziano pulę 2000 nagród. Samo zawarcie umowy można sfinalizować poprzez przelew weryfikacyjny z innego banku, za pośrednictwem kuriera lub, co jest nowością, poprzez wideorozmowę z doradcą banku.
 

Jak zdobyć 12 000 punktów Payback?

Promocja przewiduje 3 nagrody, z których łącznie można uzyskać 12 000 punktów Payback.
 
Pierwsza nagroda o wartości 3 000 punktów zostanie przyznana już za samo zawarcie umowy. Nie trzeba robić nic więcej 🙂
Druga nagroda o wartości 6 0000 punktów zostanie przyznana jeśli do 30 kwietnia wydacie min. 150 zł kartą debetową lub BLIKIEM;
Ostatnia, trzecia nagroda o wartości 3 000 punktów zostanie przyznana za zalogowanie się do 30 kwietnia w bankowości internetowej lub mobilnej Banku Zachodniego WBK. O bankowości internetowej w BZWBK pisałem już na blogu a z wpisem możecie zapoznać się tutaj.
 
I to wszystko! Razem możemy uzyskać w bardzo prosty sposób 12 000 punktów Payback, co przekłada się na 120 zł jakie możemy wydać u partnerów Programu lub nagrody rzeczowe.


Kiedy nastąpi wypłata premii?

Nagrody zostaną wypłacone do 30 maja 2018 r. na numer karty Payback podany przy rejestracji w promocji. Do tego czasu należy być posiadaczem konta w Banku Zachodnim WBK oraz karty Payback.
 


A ile to wszystko kosztuje?

Na koniec jeszcze krótkie spojrzenie na Tabelę Opłat i Prowizji BZWBK i już wiadomo, że skorzystanie z promocji nie powinno rodzić żadnych dodatkowych kosztów. Konto osobiste Jakie Chcę, które od niedawna weszło do oferty banku jest prowadzone bez żadnych opłat. Zapłacić możemy za kartę debetową, o ile zdecydujemy się na jej wyrobienie. Do wybory są trzy warianty opłat/zwolnienia z opłat do wyboru:
– stała opłata 3 zł miesięcznie
– 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
– 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
To jaki wariant wybrać możecie zdecydować samodzielnie. Wariant drugi jest najkorzystniejszy, ponieważ kilka drobnych zakupów zwalnia nas całkowicie z opłat za korzystanie z karty debetowej. Jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów to dla osób do 26 roku życia są one darmowe. Dla osób starszych darmowe są tylko wypłaty z bankomatów własnych BZWBK. Za pozostałe możemy zapłacić 5 zł za każdą taką wypłatę. Na szczęście możemy za darmo wypłacać środki korzystając z BLIKA 🙂
 
Szczegółowe warunki promocji znajdziecie w regulaminie dostępnym tutaj.

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *