111 głośników JBL Flip 4 w promocji Kantoru Walutowego Alior Banku!

111 głosników JBL za konto w Kantorze Walutowym!
Wystartowała wakacyjna promocja płatności kartami Kantoru Walutowego Alior Banku. Tym razem nagrody, którymi są głośniki JBL Flip 4, nie są gwarantowane, w przeciwieństwie do zdecydowanej większości innych promocji opisywanych na blogu. Otrzyma je tylko 111 osób, które będą najaktywniejsze w płaceniu kartą. Dlaczego zatem zdecydowałem się opisać tę akcję? Otóż nie tylko sama potencjalna nagroda jest warta udziału w akcji, ale również sposób rozliczania transakcji dokonywanych kartami Kantoru Walutowego Alior Banku. A ten jest bardzo korzystny, w porównaniu do innych standardowych ofert dostępnych na rynku. Ale po kolei 😉

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział wszyscy aktualni posiadacze kont i kart walutowych w Kantorze Walutowym Alior Banku lub osoby, które takie konto założą. Tutaj należy rozróżnić konto walutowe w Kantorze Walutowym Alior Banku i konto walutowe w samym Alior Banku. To dwa osobne pojęcia, z których jedynie ten pierwszy jest wart poświęcenia uwagi! W każdym razie jeśli posiadasz w Kantorze Walutowym Alior Banku konto i kartę w dolarach amerykańskich, euro lub funtach brytyjskich to możesz wziąć udział w akcji. Jeśli nie masz żadnego z tych kont to możesz je założyć np. tutaj.
 
 

Jak przystąpić do promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji. Ważne, żeby w procesie rejestracji podać ten sam adres e-mail, co podany w samym Kantorze Walutowym.
 

111 głośników JBL Flip 4 dla najaktywniejszych!

Reguły akcji są bardzo proste. Wystarczy w okresie od 1 do 31 sierpnia 2018 r. jak najczęściej płacić kartami wydanymi w Kantorze Walutowym Alior Banku. 111 osób, które dokonają największą ilość transakcji zgarnie nagrody. Pod uwagę będą brane jednak tylko transakcje dokonane w punktach handlowych na minimalną kwotę dla pojedynczej transakcji 5 EUR dla karty w EUR, 5 USD dla karty w USD, 5 GBP dla karty w GBP. Pod uwagę nie będą brane transakcje zwrócone lub anulowane. Oczywiście jak we wszystkich promocjach Alior Banku wykluczone będą płatności dokonane w miejscach ułatwiających „obroty”. Weryfikowane będzie to na podstawie kodów MCC terminala płatniczego (kod MCC to kod określający przeważającą działalność danego sprzedawcy), a sam kod jest widoczny w historii transakcji po jej rozliczeniu. Wykluczone są następujące kody:

7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,

8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),

4111, określający m.in. usługi transportowe,

6012, określający instytucje finansowe,

6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,

6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,

4829, określający internetowe przekazy pieniężne,

4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

 
Dodam jeszcze, że jeśli dwóch lub więcej uczestników wykona taką samą ilość płatności, to do rozstrzygnięcia będzie brana pod uwagę ich łączna wartość.
 

Kiedy nastąpi przekazanie nagrody?

Nagrody w akcji czyli głośniki JBL Flip 4 o wartości ponad 400 zł będą wysłane kurierem na adres korespondencyjny podany w Kantorze Walutowym Alior Banku do 30 września 2018 r. Wcześniej, bo do 20 września 2018 r., laureaci otrzymają informację o przyznaniu nagrody poprzez komunikat dostępny po zalogowaniu do bankowości internetowej. 
 
 

Kantor Walutowy Alior Banku – prześwietlenie oferty

Konta walutowe w Kantorze Walutowym Alior Banku są prowadzone za darmo bez żadnych warunków. Karty walutowe również są darmowe pod warunkiem wykonania nimi co najmniej 1 płatności w ciągu pierwszych 6 miesięcy od ich wydania. Każda karta umożliwia również 1 wypłatę z bankomatów w dowolnym miejscu na świecie za darmo (kolejne 9 zł)  Na koniec najważniejsza sprawa czyli przewalutowanie. Oczywiście płacąc bezpośrednio w danej walucie takich kosztów w ogóle nie ma, ale co się dzieje gdy płacimy w innej walucie np. czeskich koronach? Jeśli płacimy kartą do konta w USD, to taka płatność zostanie przewalutowana bezpośrednio na walutę rachunku przy zastosowanie kursu Mastercard, a więc najlepszym możliwym. Generalnie schemat najkorzystniejszego rozliczenia płatności przedstawia się następująco:
– płacimy w euro kartą do konta w EUR – brak dodatkowych kosztów
– płacimy w funtach kartą do konta w GBP – brak dodatkowych kosztów
– płacimy w dolarach kartą do konta w USD – brak dodatkowych kosztów
– płacimy w innych walutach niż wymienione kartą do konta w USD – przewalutowanie po kursie Mastercard.
 
Tym samym płatności kartami Kantoru Walutowego Alior Banku są bardzo dobrym rozwiązaniem dla płatności w dowolnej walucie. O innym sposobie  na korzystne płatności zagraniczne pisałem we wpisie: Jak oszczędzić na płatnościach walutowych?
 
 
Dokumenty:

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *