100 zł za założenie konta w Inteligo + 100 zł za polecenie go innym!

100 zł za założenie konta w Inteligo!

Ponad rok trzeba było czekać, żeby powrócił program poleceń „Mam Inteligo”. W 15 edycji tej akcji ponownie nowi klienci mogą zyskać 100 zł za otwarcie rachunku, a obecni mogą polecać je innym, zdobywając również 100 zł za każde skuteczne polecenie. Warunki akcji są bardzo proste, a samo konto w Inteligo (czyli internetowej wersji PKO BP) może być dla nas całkowicie darmowe. Sprawdźmy szczegóły tej oferty!

Kto może skorzystać z promocji?

Program poleceń, co oczywiste polega na polecaniu danego produktu, w tym przypadku konta osobistego w Inteligo, innym osobom. Osobami polecającymi mogą być aktualni klienci banku, którzy zarejestrują się na dedykowanej stronie programu (rejestracja nie jest konieczna jeśli uczestniczyłeś już w jednej z poprzednich edycji) wyrażając przy tym zgodę na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych oraz akceptując regulamin programu poleceń. Uwaga – podczas rejestracji koniecznie podaj ten sam numer telefonu, który masz podany do obsługi konta Inteligo! To właśnie Twój numer telefonu stanowi kod polecenia 😉

Nowym klientem, z kolei może być osoba, która nie posiada ani nie posiadała w okresie 3 lat przed datą rozpoczęcia danej edycji programu poleceń (w tym przypadku to jest 4 lutego 2019 r.) żadnego konta Inteligo. Wykluczone są również osoby, które niedawno złożyły wniosek o to konto i jest on w trakcie rozpatrywania. Chociaż Inteligo to bank prowadzony de facto przez PKO BP, to jednak posiadanie tam konta nie wyklucza z udziału w opisywanej ofercie. Co ciekawe w akcji otwierać można zarówno standardowe konta dla osób prywatnych, jak i konta firmowe. W przypadku tych drugich możliwe jest to tylko dla osób prowadzących własną działalność oraz wspólników spółek cywilnych.

Czytaj także: 200 zł za wpływy wynagrodzenia ponownie dostępne w Santander Banku + 80 zł w programie poleceń!

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z akcji i otworzyć konto z polecenia, należy udać się na dedykowaną stronę internetową i za jej pośrednictwem złożyć wniosek o konto w Inteligo (lub telefonicznie), podając przy tym kod polecenia od obecnego klienta tego banku. Konieczne jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących oraz zaakceptowanie regulaminu programu. Następnie w ciągu maksymalnie kilku dni zadzwoni konsultant banku, w celu potwierdzenia danych we wniosku. Samą umowę zawiera się za pośrednictwem kuriera i co ciekawe przywozi on od razu kartę debetową do rachunku, więc praktycznie od razu można w pełni korzystać z konta. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30 kwietnia 2019 r., więc czasu na przystąpienie do promocji jest całkiem sporo.

Czytaj także: Nawet 320 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas!

100 zł za płatności kartą i BLIKIEM!

Po otwarciu rachunku pozostaje już tylko spełnić ostatnie warunki do otrzymania nagrody. Jeśli otwieraliśmy konto indywidualne lub wspólne wystarczy w ciągu 30 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o konto wykonać transakcje bezgotówkowe kartą o wartości co najmniej 200 zł oraz minimum 1 transakcję bezgotówkową przy użyciu kodu BLIK w aplikacji mobilnej. Uwaga – pod uwagę nie będą brane transakcje w sieci Internet!

W przypadku otwarcia konta firmowego również należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą o wartości co najmniej 200 zł. Drugim warunkiem jednak nie jest płatność BLIKIEM, a wykonanie co najmniej jednego przelewu do ZUS za pośrednictwem serwisu internetowego lub telefonicznego z wykorzystaniem formularza „Przelew do ZUS”. W przypadku kont firmowych jest też trochę więcej czasu na spełnienie wskazanych warunków – 40 dni kalendarzowych od zawarcia umowy o konto.

W przypadku osób polecających nie ma żadnych dodatkowych warunków do spełnienia 😉

Czytaj także: 400 zł na Allegro.pl za kartę kredytową w BGŻ BNP Paribas!

Kiedy nastąpi przekazanie premii?

Jak wspomniałem we wstępie nowi klienci Inteligo mogą zyskać 100 zł za otwarcie rachunku, a obecni również 100 zł za każde skuteczne polecenie. Przez skuteczne polecenie rozumiane jest spełnienie przez nowego klienta warunków do przyznania nagrody w wysokości 100 zł. Dodatkowo przewidziano nagrody dla najlepszych polecających:

  • 300 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 5 do 10 kont,
  • 600 zł – w przypadku skutecznego polecenia od 11 do 20 kont,
  • 1000 zł – w przypadku skutecznego polecenia więcej niż 20 kont.

Sam program poleceń podzielony jest na 3 etapy (04.02.2019 r. – 28.02.2019 r.; 01.03.2019 r. – 31.03.2019 r.;01.04.2019 r. – 30.04.2019 r.) i zgodnie z nimi będą weryfikowane warunki udziału w akcji. W ciągu 50 dni od zakończenia danego etapu bank weryfikuje spełnienie warunków, a w ciągu kolejnych 44 dni wypłaca premię. Tym samym bank daje sobie dość dużo czasu na wypłatę nagród, ale z poprzednich edycji programu wiem, że w praktyce wypłaty były realizowane dużo wcześniej.

Czytaj także: 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku + 50 zł w programie poleceń + lokata 4%!

Konto w Inteligo – prześwietlenie oferty!

Rachunek w Inteligo jest prowadzony całkowicie bezpłatnie bez dodatkowych warunków. Zapłacić można 4 zł za obsługę karty debetowej, ale wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę 100 zł w danym cyklu rozliczeniowym zwalnia z jej naliczenia. W tym miejscu warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do innych banków w Inteligo miesięczne okresy rozliczeniowe nie pokrywają się z miesiącami kalendarzowymi, ale liczone są indywidualnie od daty zawarcia umowy. Jeśli chodzi o wypłaty gotówki z bankomatów, to zupełnie darmowe są te dokonywane z bankomatów PKO BP i Santander Banku. Za pozostałe zapłacimy 5 zł. Otwierając konto, bank z automatu uruchamia pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach wykonywanych na koncie. Przez pierwsze 2 miesiące jest on darmowy, ale później opłata miesięczna wynosi 5 zł. Warto więc od razu go wyłączyć w bankowości internetowej lub telefonicznej.

Załóż konto w Inteligo!

Dokumenty:

Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”

Zasady XV Edycji programu „Mam Inteligo”

Taryfa opłat i prowizji

Może Ci się także spodobać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *